O czym chcesz poczytać na blogach?

Eredivisie

Noticias de Bolivaria

Huracán powraca do gry

Drużyna Huracánu Ciudad Bolivar występująca poprzednio w Neopolis Eredivisie (liga ta została rozwiązana z powodu braku wystarczającej ilości aktywnych klubów), zgłosiła się do rozgrywek Primera Confederacion, ligi zrzeszającej w swych szeregach kluby z całego mikroświata. Nowy sezon ligowy (już 8 z kolei) wystartuję najprawdopodobniej 6 stycznia. Huracán przydzielony zostanie do niższej ligi (Alpha Division), więc na podobne sukcesy jak w Neopolis Eredivisie ( 2 x wicemistrzostwo) przyjdzie nam trochę poczekać, ale kibice są i tak zadowoleni z tego, że zobaczą swoich ulubieńców znowu w akcji.


WCHODŹCIE NA WWW.FUTBOL24.DL.PL - bloog.pl

Dzisiaj o godzinie 18 rozpocznie się magazyn La Liga (dla mniej zorientowanych, magazyn ligi hiszpańskiej).

A to link do słuchania: http://83.149.122.32:28692/listen.pls

Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie, piszcie je w komentarzach lub na mojego maila: lilo07@wp.pl oraz na GG: 8020582. Zapraszam również na moją stronę www.PogonNowa.xt.pl :).

Mam nadzieję, że miło razem spędzimy tą godzinę z hiszpańską piłką :).

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1742807,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Magazyn Eredivisie

piątek, 20 kwietnia 2007 17:07
                                               
Już dzisiaj o godzinie 17:30 poprowadzę magazyn Eredivisie! Omówie w nim najciekawsze wydarzenia ostatniego tygodnie na.

maaati blog

Dzisiaj w ok 35 minucie meczu, pojawiła się pewna miła Pani prezenterka (nawet ładna :)) oznajmiając, że właśnie rozpoczyna się wydanie specjalne "Kuriera". "No chyba stało się coś naprawde ważnego, strasznego , czy ewentualnie bardzo medialnego"- pomyślałem. Własnym uszom nie mogłem uwierzyć, gdy ta sympatyczna dziewczyna z telewizora poinformowała, że "właśnie rozpoczyna się konwent wyborczy Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku, który będziemy nadawać na żywo". To chyba taki chwyt marketingowy, aby tą szopkę polityczną nadać w godzinach "meczowych" , bo na pewno rozgrywki II ligowe cieszą się dość dużą popularnością (ja osobiście chętniej oglądam rozgrywki II ligi polskiej, niż przykładowo Eredivisie). No i to pewnie zadziałało, bo ja sam zacząłem z ciekawości oglądać, tym bardziej, że odbywało się to w moim mieście, a konkretnie na rozsypującej się i przeznaczonej do rozbiórki hali Włókniarza, która to była wypełniona po brzegi. Zaciekawił mnie na tym spotkaniu pewien młodzieniec, który robił za "wodzireja". Był świetny. Potrafił porwać PiSowski tłum do wymachiwania biało- czerwonymi flagami i tabliczkami z logo byłej (mam nadzieję) partii rządzącej. Określił Białystok jako miasto pro- PiSowskie, mówiąc, że tutaj ta partia wygrała z Platformą Obywatelską. Nie chciało mi się w to wierzyć, że PiS tak bezczelnie potrafi kłamać. Potem zaczęli gadać podlascy politycy- nic.

... I GOOOL!!!

Jego pracy także dobry być musi. 

Choć Franciszek Smuda nie poprowadził jeszcze kadry w żadnym meczu, to już można powiedzieć o nim, że jest dobrym selekcjonerem. Praca najważniejszego trenera w kraju nie polega bowiem jedynie na dyrygowaniu drużyną z ławki rezerwowych w czasie spotkania. Te 90 minut, nawet meczu towarzyskiego, to zwieńczenie tygodni przygotowań. Po tym jak dany szkoleniowiec przepracuje ten okres, widać jak bardzo zależy mu na wynikach. Kłopoty z Leo Beenhakkerem zaczęły się właśnie od tego, że nie angażował się w stu procentach w swoją pracę. Od obserwowania polskich piłkarzy, Leo wolał przyglądanie się zawodnikom grającym na boiskach Eredivisie. Choć oczywiście z Feyenoordem nic wspólnego nie miał! Smuda już na samym początku okazuje się zupełnym przeciwieństwem Holendra, przynajmniej pod tym względem. Wiadomo, że do końca roku Franz łączyć będzie funkcje selekcjonera i trenera Zagłębia Lubin. Niektórzy obawiali się, że dojdzie do powtórki z rozrywki - niepotrzebnie. Już w pierwszych dniach swojej kadencji Smuda udowodnił, że dla dobra reprezentacji jest w stanie przemienić się w prawdziwego agenta do zadań specjalnych. 

W miniony piątek o godzinie 17.45 jego "Miedziowi" rozgrywali w Wodzisławiu Śląskim mecz z tamtejszą Odrą. Tego samego dnia, o 20.00 w Sosnowcu rozpoczynał się "hit" naszej ekstraklasy, czyli pojedynek.

Blog Sportowy:)

Piłka Juventusu Turyn 2007-07-08

Komentarzy: 0 Szczotka i papier kłócą się kto ma gorszą pracę:) 2007-07-08 Komentarzy: 0 Bravo Sport - moja ulubiona gazeta sportowa 2007-07-08 Komentarzy: 0 Didier Drogba ( Chelsea Londyn ) - król strzelców Premier League ( Anglia ) sezonu 2006/2007 - 20 bramek 2007-07-08 Komentarzy: 0 Afonso Alves ( SC Heerenveen ) - król strzelców Eredivisie ( Holandia ) sezonu 2006/2007 - 34 bramki 2007-07-08