O czym chcesz poczytać na blogach?

Equilibrium

Welcome to a world without rules. - Onet.pl Blog


                                                                                            mam z tego rycie na maksa : )
                                               kto by nie był wkurzony, po kręceniu któryś już raz tej samej sceny?!
                                                                                   ale i tak aktor z niego jest wspaniały.

41 I pay it gladly.

The Prologue
Pierwsza Księga Equilibrium: Rozdział I
Pierwsza Księga Equilibrium: Rozdział II
Pierwsza.

marobin.blog

- autobusem. Na przeciwko nas siedziała dziewczyna. Ciągle na nas patrzyła. A my przytulaliśmy się do siebie i obejmowaliśmy się, a ona uśmiechała się do nas. Wysiadaliśmy, podeszła do nas i spytała czy może pomóc przy wysiadaniu. Już na przystanku powoli odchodziła ale widać było, że ma wielką ochote coś powiedzieć. Odwróciła się jeszcze do nas i powiedziała: “Jesteście wspaniali” Potem żałowaliśmy, że nie nawiązaliśmy z nią dłuższej rozmowy. Można czasem spotkać cudnych ludzi. Było jeszcze paru przemiłych kierowców autobusowych. Jednak najważniejsze i najcudowniejsze jest to, że tak długo byliśmy razem, 24 godziny na dobe.

skomentuj (1)

Equilibrium 2003-08-20 12:41:44

Byliśmy z Migonią na “Equilibrium” (mam nadzieje, że dobrze napisałem tytuł). Film porównywany z “Matrixem – reaktywacją”. Jednak “Equilibrium” mimo że troche podobny do “Matrixa” jest o wiele ambitniejszy i ciekawszy. W “Matrixie – reaktywacji” tak do końca nie wiadomo o co chodzi i nawet ja przy końcu troche się pogubiłem (piszę “nawet ja” bo mi jednak “M” podobał się). W “E” od początku do końca wiadomo o co chodzi.(Nie będe streszczał treści “E”) “Eauilibrium” to kino akcji czy może raczej sf ale też kino ambitne. Polecam go zwolenniczakom zarówno kina.

freon

Daty (notka z soboty) to przecież już Fruźka  wszystko napisała! Czuje że chyba jesień mnie dopadła !
by leonfreon | 2003-09-02 08:33:43 | skomentuj! (13)


środa - 3
No dzisiaj jest już prawie zupełnie dobrze się czuję, ale za to od ranka odbieram z tysiąc telefonów, faxów itp. Moje biurko mimo że ma rozmiary co najmniej gigantyczne wygląda jak skup makulatury! Papierzysków z tona i wszystko trzeba dziś przerzucić. Na dodatek 11 spotkań ze sponsorami, wręczenie im listów dziękczynnych i wchodzenie do tyłka bo jeszcze mogą się przydać!!! Spotkanie z szefem (muszę się zwolnić z niego!). hhehe ale zawsze znajdę chwileczkę by napisać parę słówek!
Wczoraj byłem w kinie na Equilibrium no powiem szczerze, zrobił na mnie wrażenie mimo konwencji Matrixowej nieco pomieszanej z Farenheit 432 (możliwe że popierzyłem ten tytuł bo to film z 70 lat). A Equilibrium naprawdę robi wrażenie. A sceny walk zatykają – i nie są przesadzone! POLECAM!! Miłego dnia lecę popracować!!

by leonfreon | 2003-09-03 08:48:02 | skomentuj! (7)
czwartek 4
no i choć gardło mnie drapie, jakoś pcham do przodu mój wózek. Powiem szczerze ze bardzo mnie zabolało to, że z powodu konserwacji nie moge czytać i komentować blogów! szkoda bardzo! będę później to musiał zrobić hurtowo!
Wczoraj ponownie udałem sie do naszego kinoplexu by obejrzeć sobie Terminatora3 co się uśmiałem.

Caminitopl’s Weblog

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

0 Odpowiedzi do “Mateusz w gronie”  1. Dodaj komentarz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi