O czym chcesz poczytać na blogach?

Epson

Pomoc dla Amelii!!! - Onet.pl Blog

Oczywiście najbardziej wartościowe są oryginale, czyli wszystkie nieregenerowane (nie napełniane powtórnie) modele firrm:

Apple    Brother    Canon    Dell Epson

Amnesty International Łódź

Oraz Adam Sanocki – członek Zarządu Amnesty International wybrali 60 prac, z których użytkownicy portalu PlFoto wybrało 12. Zostały one zamieszczone zostały w kalendarzu Amnesty International na rok 2009. Wystawa prezentuje 12 zwycięskich fotografii oraz pozostałe prace finałowe.

Konkurs miał na celu zachęcenie artystów, fotografików do ukazania ich spojrzenia na prawa człowieka, tego w jaki sposób wpływają one na ich życie oraz życie ich bliskich, rodziny i przyjaciół.
Partnerem wystawy jest Medikon Polska – wyłączny dystrybutor marki Ilford I partner graficzny firmy Epson w Polsce.

Wystawa otwiera projekt ŁÓDŹ PRAW CZŁOWIEKA odbywający się w Łodzi w dniach od 17 kwietnia do 17 maja.
W trakcie miesiąca odbędzie się szereg wydarzeń, w tym:
- warsztaty dla dziennikarzy promujące obiektywne przedstawianie problematyki praw człowieka w mediach (18-19 kwietnia, godz. 10.00 – 16.00). Zgłoszenia przyjmujemy na adres warsztaty@lodzprawczlowieka.pl
- warsztaty fotografii społecznej (23 kwietnia, godz. 9.00 – 18.00). Zgłoszenia przyjmujemy na adres warsztaty@lodzprawczlowieka.pl
- spektakl "FALL, HOT RAIN" grupy.

michał wojtas

Klient: ECP Media. Retail Technology Day to jedyne wydarzenie w Polsce, podczas którego spotkają się liderzy rynku IT, dostawcy sprzętu i technologii oraz przedstawiciele sieci handlowych odpowiadający za zakupy, wdrażanie nowych rozwiązań  i zarządzanie systemami informatycznymi.

Zakres prac: projekt graficzny newslettera.


Youlo XIII Blog ||| ...Witaj w Zapomnianym Domu... ||| -ReaniemotioN-


Uwielbiam słyszeć Jej głos. Teraz, gdy jesteśmy tak daleko od siebie, kocham słuchać jak mówi, kiedy ze mną rozmawia przez telefon. Teraz to moja największa radość.
Uwielbiam wiedzieć, że Elementh nie umarł, że będziemy nawet niedługo nagrywać płytę (ściśle mówiąc album dwupłytowy). Uwielbiam przy tym to, że zrobimy to sami, ja i Kazon.
Uwielbiam wiedzieć, że wszystko się układa, że nie stracę zbyt wiele. Ba, wiele zyskam, jeśli plany nie okażą się zbyt pochopne, jeśli nic nie padnie po drodze.
Uwielbiam wiedzieć, że mam nową zabaweczkę w postaci Epsona Stylus DX4000, który jest połączeniem skanera, drukarki i ksero, no i że służy dobrze, nie buntuje się.
Uwielbiam z moim przyjacielem Kazonem uskuteczniać raz na tydzień pubbing. Łazić od baru do baru i pić tu i ówdzie po jednym piwku, co wychodzi taniej, niż biba na okrągło, a i dużo przyjemniejsze i ciekawsze jest.
Uwielbiam wiedzieć, że Kazon jest jednym z moich prawdziwych przyjaciół, na którego mogę liczyć. Uwielbiam wiedzieć to, że w końcu uśmiecha się szczerze, że coś w nim odżyło.
Uwielbiam uwielbiać.
I uwielbiam swoją ukochaną, która wróci.

my name is Yasia

Skomentuj »

czyli klimatu zimowego ciąg dalszy… Po DaKarze nadeszła moja kolej. Środek stycznia, dwucyfrowe temperatury na minusie i śnieg po kolana, to nie były moje wymarzone warunki do fotografowania, jednak wędrująca Yasia dzielnie dała radę, przez wyjątkowo mroźny wspólny weekend. Potem tylko pół roku dojrzewania dwóch roleczek w lodówce i voilà. Nie wszystko wyszło tak jak wyjść miało, ale  to co wyszło, pozytywnie mnie zaskoczyło. Zdecydowanie Jaś polubił Yashie…

pozdrówki. Jan Zbendny (:

Written by yasia

Wrzesień 16, 2010 @ 9:42 pm

Napisane w Photo

Tagi: 6x6, 80/3.5 MC, epson, Fuji PRO 400H, jan zbendny, kraków, miejski krajobraz, portra, samochody, urban landscape,.