O czym chcesz poczytać na blogach?

Epoka lodowcowa 2

(: - Onet.pl Blog

Na 'Najlepszego Bloga', nagrody
hm.. zróżnicowane, ale nie małe. Sami powiedzcie,
czy chcecie. A teraz obiecane.

1. Co to za miasto?
 
2. Jaka to firma?
 
3. Rozszyfruj zdanie.

?#&W M#WI&, ?E SI$.

10 lipca 2009
epoka lodowcowa 3 + 'konkursy' (:
Witam.

Miałam już napisaną dłuuuugą notkę, ale przerwało
mi internet /: Cóż, napiszę ponownie... Więc w dzisiejszej
notce m.in. obrazki z epoki lodowcowej 3, co nieco o
the sims 3 oraz konkursy.
Zapraszam!


Film/animacja nie jest tylko dla dzieci,
więc zapraszam do kina (:

....:: Zire RPG ::.... (Blog (18+), może zawierać treści przeznaczone tylko dla dorosłych)

Jego świetliste wskazówki przesuwały się cicho. Jedna z nich zdążyła się zestalić, była niczym ostry złoty pręt i powolutku ale nieubłaganie zmierzała do wyznaczenia wydarzenia, jakim było „Epoka Lodowcowa”. Zostało dosłownie kilka minut.


Tagi: feyd rautha, miasto kobiet, pałac bogów
2007-06-05 23:32:50 skomentuj (13)Water /50/ tak od 22.30 (żeby zaspokoić potrzeby chronologii ..?)


Kiedy wreszcie zlokalizowała wodny.

adigdynia's blog

Mańkiem.

W podróży do "Arki Noego", głównym bohaterom towarzyszy owa "mamucica" z dwoma braćmi- prawdziwymi oposami- Zdzichem i Edkiem, którzy są spokojni mniej więcej w takim samym stopniu, jak 239 bomb atomowych w chwili wybuchu.

Problemy Sid, Mańka i Diego są oczywiście okazją do rozśmieszenia widza i- choć było kilka bardzo zabawnych scen- można było napakować tam więcej gagów.
Strona główna Epoka Lodowcowa 2: Odwilż


Po ogromnym sukcesie "Epoki Lodowcowej" nie ulegało wątpliwości, że jej twórcy, nieważne, czy z czystej i niepohamowanej rządzy zysku, czy chęci zaserwowania nam.

codzienność - bajzel

To wystarczy. przydałyby się umiejętności...
w szkole TKS (Tydzień Kultury Szkoły - ta oficjalna nazwa :)). w ramach TKS jutro będe miała maraton filmowy na Widzewie :P tyłek mam wielki i ciężki - na 2 lekcje mu się nie chce ruszac :P - i to na WOS i łacinę. ale normalnie to przecież chodzi. i siedzi grzecznie nawet na matematyce. i w tym samym czasie na gadu moja przyjaciółka pisze: "s.z.k.o.ł.a. -.Pokoju :) tylko dlaczego nikt nie rozumie że "to" co tam panuje jest artystycznym nieładem wyrażającym wrażliwość duszy i nieporządek myśli??
z innej beczki (a moze nie??:P) - do kin weszła Epoka Lodowcowa 2 :D - nieważne co o tym filmie mówią - jestem fanką leniwca Sida :D to mój autorytet :D (od razu widać że spaczony umysł to pisze :P) może z tym autorytetem przesadziłam :P ale nie powiem -.

Własna twórczość - bloog.pl

123456  »

środa, 11 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  261

Umieli odpowiedzieć na pytania odnośnie klimatu, ponieważ według nich nie było dla tej anomalii pogodowej naukowego wyjaśnienia. Coś takiego zdarzyło się po raz pierwszy w nowej erze.

Czyżby nastała epoka lodowcowa?

Nie mogłem w to uwierzyć, ponieważ podczas epoki lodowcowej niemożliwym by było, aby ludzie byli zdolni przetrwać w mrozach przez nią przyniesionych.

U nas nie było jednak zbytnich.