O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Environment

Raku's blog

protected ISession session;
 6: 
 7: public InMemoryDatabaseTest(Assembly assemblyContainingMapping)
 8: {
 9: if (Configuration == null)
 10: {
 11: Configuration = new Configuration()
 12: .SetProperty(Environment.ReleaseConnections,"on_close")
 13: .SetProperty(Environment.Dialect, typeof.

G R A F I K A 3 D

Wykorzystać przy tworzeniu wizualizacji 3D  do oświetlenia sceny zewnętrznej, gdzie obiekt (np. budynek mieszkalny) oświetlany jest świtałem bezpośrednim z słońca oraz światłem odbitym od każdego elementu otaczającego środowiska. Do symulacji tego zjawiska przydatne staje się właśnie zdjęcie wykonane w technologii HDR , które będzie źródłem światła w naszej scenie. Należy przy tym pamiętać, że  kolor światła zależeć będzie od kolorystyki naszego zdjęcia.

Darmowe HDRI:  http://www.evermotion.org/download/browse/9/0

Wczytanie mapy VRay  HDRI do sceny w 3Ds Max.

1. Otwieramy okno” Environment end effects” (skrót klawisz “8″) i zaznaczamy opcje “Use Map“. Klikamy wolne pole poniżej “Environment Map” i z dostępnych map wybieramy “VRay HDRI”.

2. Przeciągamy załadowaną wcześniej mapę “VRay HDRI ” do wolnego słota w bibliotece materiałów (zaznaczamy przy kopiowaniu opcje  “Instance“).  Po kliknięciu “Browse” odnajdujemy na dysku nasze zdjęcie HRD.

3. Wybieramy sposób mapowania naszego zdjęcia (standardowo jest to “spherical”). Jakość mapowania możemy sprawdzić w podglądzie, korzystając z opcji

Obszar użytkownika Marzena

KONIEC SPRZEDAŻY WINDOWS SERVER 2008- OSTATNIEJ 32-BITOWEJ WERSJI SERWEROWEGO SYSTEMU OPERACYJNEGO »

Akcja-Migracja/narzędzia

21 Kwiecień 2010

Get Reports and Proposals for Migration to Windows Server 2008 R2

Quickly and effectively collect the detailed infrastructure information you need for planning your migration to Windows Server 2008 R2. Create a server inventory report, and let MAP analyze the data to assess Windows Server 2008 R2 readiness for your unique IT environment.

With MAP, you get the following reports and proposals for migration to Windows Server 2008 R2:

  • Server Inventory Proposal. Assess your current IT environment for Windows Server 2008 R2 readiness.
  • Server Inventory Report. Identify currently installed Windows Server operating systems and receive detailed analysis of hardware and device compatibility.
  • Server Roles Report. Generate reports of roles assigned to each server in your IT environment.

Pobierz MAP:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=67240b76-3148-4e49-943d-4d9ea7f77730

Scarlet kiss...

Problem - kołdra czy mumia... chyba wezme jednak kołdre... pewnie pójde po nią wtorek lub środa. Ogólnie będzie i drugi konw na koniec sierpnia - Piernic.
Hm... tak z grubsza tyle... z nikim się nie spotkałam póki co, tylko z ojcem kilka razy. Anka ma mi to za złe, reszta ma to gdzieś XD A niektórzy nawet nie reagują na zaczepki... Co do ludu z gada, ja przypominam nie miałam neta w Szczecinie więc give me a break i nie pienić się "tyle się nie odzywała", sorry ale tak trudno jakoś bez dostepu do gada, chyba, że telepatycznie.

Może małe podsumowanie sesji i semestru? Więc trója na tróji XD Z egzamów przeważa 3,5 i 1 jest w plecy na wrzesień - polityka. Mam nadzieję, że jednak ją zalicze, a nie wezmę warunku...

I tyle... dalej mi nudno... ale zostało 20minut... żyj Silcia, żyj i idź stąd @@ Tak btw to nie pisałam tego godzine, zdążyłam policzyć utarg, odebrać 2 telefony i obsłużyć kawiarenke ;p


At home: You like to be alone. You feel safe
knowing your in a safe environment like your
home.

What environment do you represent?
brought to you by Quizilla


Bosh... co się stało z tym światem, blog kijowy, quzilla kijowa... nawet niewiem jak z nowych testow kopjować wynik O_o Chyba tylko się da metodą kopjuj adres pica i tekst...silene 2008-07-20 19:41:49
skomentuj (9)

petrus blog


Muzeum Regionalne w Stalowej Woli zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii Tomasza Gudzowatego „My Walk II”. Ekspozycja będzie czynna od 12 maja do 5 czerwca.

„My Walk II” to kontynuacja cyklu fotografii „My Walk”. Na ekspozycję składaja się zdjęcia z podróży Tomasza Gudzowatego w latach 1997 – 2002 (m.in. do Mongolii, Kenii, Botswany, Etiopii, Chin, na Filipiny), a także z ostatnich wypraw do Mongolii i Peru.
Wystawa „My Walk II” zawiera w większości nie prezentowane wcześniej i nie publikowane fotografie, choć znalazło się też kilka dobrze znanych prac, a są to m.in.: „Pierwsza lekcja zabijania” ( pierwsze miejsce w kategorii „Nature and Environment” WPP 1999), „Paradise crossing” (drugie miejsce w kategorii „Nature and Environment” WPP 2000) oraz „Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” (pierwsze miejsce w kategorii „Sports – singles” WPP 2003).
Informacje: www.gallery.yours


***

Oto wiadomość Katolickiej Agencji Informacyjnej:CZY PREZES IPN NIE NARUSZYŁ PRAWA?Prezes IPN naruszył prawa obywatelskie - uważa grupa dominikanów, którzy napisali do Rzecznika Praw Obywatelskich prosząc o opinię, czy.

Environment international

Grzegorz Michalski | http://michalskig.ue.wroc.pl/

Complexity Theory in the Social Sciences 社会科学中的复杂性理论

Computation and Social Networks 计算和社会网络

Country studies 国别研究

Criminology and Criminal Justice Studies with International Relations 犯罪和刑事司法与国际关系研究

Data mining in Social Science 社会科学的数据挖掘

Digital Libraries, Archives and Repositories 数字图书馆,档案馆和资料库

Econometrics.

Economics 经济学

Economics, Financial and Industrial Systems 经济,财政和工业系统

Education and Information Technologies 教育和信息技术

Education 教育

Energy Alternatives 能源替代

Energy, Environment, Sustainable Development 能源,环境,可持续发展

Entrepreneurship 创业

Environmental studies 环境研究

E-Society and Online Communities 电子社会和在线社区

Ethical Issues and Challenges.