O czym chcesz poczytać na blogach?

Entourage

Courtni.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Always makes me hurl!
Blaineley:Co!?                                     Blaineley: What?!
Geoff:Ona jest złośliwą, jasnowłosą     Geoff: She's a nasty fake blonde
intrygantką, która uważa siebie za        schemer, who calls herself your host!
twojego gospodarza!                           And without the help of her entourage
I bez pomocy reszty osób jej praca      her job would be toast!
była by toastem!                                                 
Reszta:Hej!                                          Entourage: Hey!
Blaineley:Hej!.

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Serial jest utrzymany w bardzo komediowym tonie. Najwięcej humoru dostarcza Johny Drama i Ari. Denerwuje natomiast Eric, który wiecznie „ma jakieś ale”. Serial jest utrzymany w bardzo hip-hopowym stylu. Cała ścieżka dźwiękowa to tylko i wyłącznie hip-hop. Chłopaki żyją również w sposób hip-hopowy: jeżdżą drogimi furami (Hummer, Maserami, BMW 750, Mercedes S600), ostro imprezują, lubią przypalić trawkę, a w jednym z odcinków Żółw dostaje Sneakersy z Nike za 20.000 $. W serialu pojawiają się różne gwiazdy (również hip-hopowe) m.in. Jessica Alba, Dj Quik, epizodyczną rolę w serialu (kilka odcinków) zaliczył również Saigon.

Już w lipcu startuje 6 sezon Entourage, w którym wystąpić mają m.in.: Kanye West, 50 Cent, Lil Waynie i inni. Gorąco polecam!!

Poniżej fragment serialu z Arim w roli głównej:


A tutaj Johny Drama w akcji:


[Komentuj (0)]
Elos

Nie czuję już mejstrimu.

03.07.2009 :: 01:40 :: Link

Obserwując to co się dzieje, w mejstrimowym świecie hip-hopu w Stanach Zjednoczonych, mogę powiedzieć oficjalnie, że coraz mniej mnie to interesuje. Jeszcze 3 lata temu, gdy zapytałbyś mnie drogi czytelniku czego słucham,.

siedziejesie blog

Skoro raz to zrobię - świat się nie zawali.

Mam zapalenie pęcherza. Bolesne i KRWISTE. Prócz tego zagłębiać się więcej nie będę w szczegóły. Sympatycznie nie jest. Jest bolaco, szczypiąco i mało sympatycznie... nie należę do osób bardzo szczęsliwych w tym momencie. Dodatkowo dochodzi do tego ból spowodowany tym, że jestem w domu i że boli i że mi się nic a nic nie klei! nawet pisanie!

Oglądam dalej w międzyczasie friendsów i mam jeden wniosek: paczka znajomych, którzy się między sobą bzykają, zaręczają, mają dzieci ze sobą wzajemnie. Banda hedonistów... nie wiem czemu to oglądam - sprytni scenarzyści mnie wkręcili w film. Ale dążę do zmiany na Entourage... ale... nie. Jutro pójdę do pracy. Już nie będę miała nad czym się uzewnętrzniać...

A! dziś miałam też pobieranie krwi... przez kilka dobrych godzin.. pobranie - pigułka- godzina - pobranie - pigułka... faken! I ta pieprzona prolaktyna! niby hormon, który sie wydziela pod wpływem stresu.. a stres z pracy i życia... ale jak w tym stresie znaleźć 3 h na to aby pobrać krew!!!!!!!!! JAK PYTAM??

jeśli jestem zestresowana, zapracowana... to jak do cholery .. jak i dlaczego nikt nie wymyślił szybszego czasu na zmierzenie pieprzonej prolaktyny!!

a... zresztą... dziś jestem rozżalona.

Bardzo. I smutna. bardzo.

Może mi.

♥ {ALYSSAMILANO} #1 polish blog about Charmed actress! ♥ - Onet.pl Blog

Miesiąc pisałam z telefonu, co w pewnym stopniu uniemożliwiło śledzenia na bieżąco wpisów Alyssy, dlatego dzielę się nimi z Wami; być może od Was dowiem się czegoś więcej, zanim nadrobię braki.

ALYSSA NA STADIONIE

Wczoraj Alyssa była obecna na stadionie Anaheim Angels  w Los Angeles na Gatorade All-Star Day Workout, gdzie dyskutowała z członkami zespołu US Army i drużyny bejsbolowej z Anaheim. Pozowała oczywiście do pamiątkowych zdjęć. Na jednym z nich widać nawet wielki billboard z jej udziałem. Zdjęcia dostąpne pod tym linkiem.

LARRY KING LIVE

21. czerwca Alyssa była gościem programu Larry King Live. Podczas emisji zbierane były datki, które zostały przeznaczone na pomoc w Zatoce Meksykańskiej, poważnie zanieczyszczonej wyciekiem ropy.W sumie, dzięki pomocy Alyssy, udało się zebrać ponad milion dolarów! Po wyjściu ze studia Alyssa z uśmiechem na twarzy rozdawała autografy (zobacz). Miała powód do (u)śmiechu!

SIÓDMY SEZON ENTOURAGE

Entourage do serial.

nie ma etyki bez estetyki, nie ma estetyki bez erotyki


Czułość<->promiskuityzm (sprawdź: Słownik Wyrazów Obcych)
[Jawne] zaufanie i podziw<->[Ukryte] podejrzenie i ironia
Narkotyki<->moda

TROPY:
Odczuwać zachwyt i strach jednocześnie - studium własnej osobowości.
Straceńcze pożądanie i krótkotrwałe spełnienie - erozja nadziei w związkach.
Rozważania o idei fałszywego piękna - od "migotliwego" uroku, przez skupienie uwagi, po retorykę mody.


III. "Dobra świnia! Ładnie beka! Masz ją, podkasaj spódnicę, pokaż cyce, na kolana!"

PŁASZCZYZNY MEATFORYCZNE:
Seks<->Pantagruelizm (zajrzyj: dzieło François Rabelais'ego)
Erotyczny entourage<->Performatyka płci (idź: na studia)
Podporządkowanie<->Miłosna gra

TROPY:
Dobra zabawa kończy się, gdy zaczyna śmierdzieć w pokoju. Ustosunkuj się do tego zdania.
"Szacunek dla drugiej osoby" jako zbędna instancja życia intymnego, służąca jedynie jego teatralizacji.
"Piękny mężczyzna trzyma miecz nad brudnym brzuchem kobiety" - zinterpretuj z dwóch skrajnych stanowisk światopoglądowych.
skomentuj (1)


 info o pussycat dolls

Jako nastolatka nagrała na kasete show The pussycat dolls z christiną Aguilerą nawet nie śniło jej się, że kiedyś będzie jednym z kociaków. Dwa lata temu w roku 2003, jako fanka programu z show The PCD odpowiedziała na ogłoszenie o castingu. mama i siostra czekaly na nią pod salą przesłuchań aż 9 godzin, ale opłaciło się ponieważ stała się kociakiem i teraz jest znana na całym świecie
JESSICA:


Urodzona: 15 maja
Znak zodiaku: Byk
Rodzinne miasto: Miami, FL
Kolor włosów: Czarne
Oczy: Brązowe
Ulubiona piosenka PCD: Hot Stuff
Ulubiony zespół: The Alchemist
Ulubiony program TV: Sex & The City & The Entourage
Ulubiony film: American Beauty & Zoolander
Ulubiona ksiażka: The Alchemist
Info: Jej ksywa to czarnulka. Jej marzenie o zostaniu primabaleriną pryłso jak mydlana bańka gdy uszkodziła sobie oba kolana. Kontuzja eliminująca jej karierę w balecie na szczęście nie przekreśliła jej scenicznych planów. I dobrze, bo teraz fani z nad wisły mają okazję, by kibicowac kociakom, ponieważ w żyłach Jessicy płynie polska krew. Jessica jest słodka, wrażliwa i pozytywnie nastawiona do ludzi oraz świata bo własnie tak mówią o niej jej kolezanki z zespołu !!!
CARMIT:


Urodzona: 4 września 1974r.
Znak zodiaku: Panna
Rodzinne.