O czym chcesz poczytać na blogach?

Ennio morricone

mulatto - Onet.pl Blog

Się obiecująco, z własnym wstępem, rozwinięciem i zakończeniem. Mamy tu wszystko: znakomicie budowane napięcie, głównie poprzez brawurowy dialog dominujący w sekwencji, oraz wielkie emocje, dramat jednostki poddanej nieludzkiej presji, rewelacyjne aktorstwo i świetną muzykę Ennio Morricone. Właśnie do uszu dochodzi ta świetna muzyka, która wraz z konwencją filmu nasuwa skojarzenia, pomaga stopniować napięcie. Już sama scena otwierająca podsycana pięknym podkładem muzycznym mrozi krew w żyłach.
Akcja filmu rozpoczyna się egzekucją rodziny w.

I'm not a part of a redneck agenda!

;)

Tata kupił mi dwie płyty Edith Piaf (w sumie to jest podwójny album, kit z tym :P)! La Vie En Rose oraz Sous Le Ciel De Paris. Cuda <3 A w ogóle to co to jest za połączenie - z jednej strony kocham Edith Piaf, Joe Dassin, Mozarta, Vangelisa, Ennio Morricone (czy to się na pewno tak pisze?), a z drugiej Green Day, My Chemical Romance, System Of A Down, Coldplay i tak dalej... XD Różnorodność w muzyce to podstawa, hehe ;D
Poza tym mój tato kupił ostatnio nowy obiektyw do naszej Minolty, Sigmę 70-300mm/4-5.6..

romansuder blog

Do trzech kolejnych ciastkarni, dopiero w czwartej z kolei było wypisz wymaluj takie samo!
Usiadłem i w spokoju zacząłem je konsumować. W tej słodyczy smakującej tak samo jak z kinowego ekranu i zza szyby ciastkarni - szumiała mi jeszcze w uszach wspaniała muza Ennio Morricone.

Mniam mniam...

W dalekim tle przypomniały mi się także lata z dzieciństwa, kiedy to mieliśmy także swoją paczkę i czasem lubieliśmy wspólnie coś zbrysić; no co prawda nie w takich klimatach jak na filmie, ale jak to młode łebki(...).

Szczypta Kultury - Onet.pl Blog

"Cinema Paradiso" włoskiego reżysera Giuseppe Tornatore.No to kupiłem sobie dobrą wszamę, zasłoniłem zasłony itd. no i zacząłem oglądać...

  

Już na samym początku uderzyła mnie imponująca muzyka Ennio Morricone.Wypas!Cudownie wpasowana w akcję filmu ścieżka dźwiękowa, naprawdę świetna!

Ale muzyka to tylko tło akcji.

Rzecz dzieje się w małym prowincjonalnym miasteczku w Italii.Film obrazuje nam losy Salvatore,chłopca zafascynowanego kinem i.

gazeta filmowa | niecodzienny twór internetowy

 
  Wyjątkowy klimat film, zawdzięcza nie tylko bardzo interesującej postaci Loli, granej przez Dominique Swan, ale także muzyce Ennio Morricone. “Lolita” jest taką pozycją w kinematografii, która bardzo dzieli odbiorców, a wszystko przez kontrowersyjny temat jaki przedstawia.

:: Agnieszka i Łukasz

22:13, world-around
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 11 czerwca 2007
Ennio Morricone

Tyle go widzieliśmy. Porażka organizacyjna.

Ale, ale... całe życie nie.

Blog robertrubik17

Występował z wybitnymi dyrygentami jak Charles Dutoit i Vernon Handley. Grał też przy pierwszym pulpicie w Sinfonii Varsovii.

Podczas studiów zainteresował się na poważnie komponowaniem - uczęszczał na kursy muzyki filmowej, między innymi pod kierunkiem Ennio Morricone. Jako kompozytor na koncie ma piosenki, które wykonywali między innymi Edyta Górniak, Katarzyna Skrzynecka, Ada Biedrzyńska, Małgorzata Walewska, Michał Bajor i Robert Janowski. Komponuje także muzykę instrumentalną, teatralną i filmową. Jego utwory.