O czym chcesz poczytać na blogach?

Enma

love-story-naruto-hinata - Onet.pl Blog

Dokończ barierę - odezwał się chłopak. - Ja ich zatrzymam! Ile czasu potrzebujecie?
- Jeszcze 3 minuty, ale nie ma już nikogo ze straży, żeby ci pomóc! - powiedziała zaniepokojona, że jeden chłopak musi stawić czoło tak przeważającym siłom.
- Nie ma problemu - odparł. W czasie, gdy Kage Shinobi wrócili do swojego natarcia na budynek szpitala, Konohamaru rozciął palec kunaiem, wykonał kilka pieczęci i przyłożył dłoń do ziemi.
- Kuchiyose no Jutsu! - z gęstego dymu pojawił się Król Małp, który pomagał Sandaime Hokage w jego walce z Orochimaru. - Enma-sama, Konoha potrzebuje twojej pomocy! Szpital jest atakowany! Musimy ich powstrzymać aż medyczni ninja rozstawią barierę! Proszę cię, abyś zmienił się w Kongou Nyoi! - wyjaśnił młody Sarutobi. Przez chwilę Enma obserwował jak przebiega proces ustawiania bariery, by następnie spojrzeć znów na chunnina, który go przyzwał.
- Robi się Konohamaru! Henge! (Przemiana!) - w miejscu gdzie stał, zamiast małpy, teraz pojawił się długi, czarny kij, który zaraz znalazł się w ręku nastoletniego shinobi.
- Nadal mają nad nami przewagę Konohamaru - wskazał Enma.

Jigoku Shoujo & Naruto . - Onet.pl Blog

-Wiesz, tak się dzisiaj zastanawiałam, czy może miałbyś dzisiaj czas na...na przykład na ramen?

- Iie (nie) .

-Ale...ale. Sasuke kun!

-Powiedziałem chyba wyraźnie.. iie.

-Ale...ja..- dziewczyna zaczerwieniła się i odbiegła.

    Sasuke starał się jeszcze odnaleźć Tsugumi wzrokiem, jednak dziewczyna odeszła.

***

-Ojo (panienko/o pani) . Jak...jak...jakim cudem Yuriko... ? Ona... (..) ?

    Enma Ai właśnie zrywała wiśnie z drzewa, o które opierał się Ichimoku Ren.

-Nic nie dzieje się jakbyśmy tego chcieli...

-Co mam przez to rozumieć?

    Shoujo (dziewczyna/dziewica) odwróciła swoją bladą twarz w kierunku Moku.

-Spójrz...

    Na chwilę ziemia zadrżała, zrobiło się ciemno. Moku ujrzał siebie idącego z Yuriko. Na początku pomyślał o tym, jak jego włosy się nieukładają, później jaka Yuriko jest piękna... dopiero po tym.

Wszystko o Naruto i Naruto Shippuuden - bloog.pl

Silny aby je podnieść i manewrować ich wagą. Kiedy przychodzi żabie walczyć z innym potężnym summonem, wtedy też możemy widzieć go w akcji z takim sztyletem.

Nazwa: Kosa Hidana o trzech ostrzach
Opis: Nieodłączny element wyposażenia Hidana. Dzięki tej broni z łatwością może walczyć ze swoimi przeciwnikami na duże dystanse. Na pierwszy rzut oka przypomina zwykłą kosę, jednak potrafi się ona wydłużyć dzięki ukrytej linie. Można nią również rzucać.

Nazwa: Enma Kongou-Nyo
Opis: W czasie walki Enma potrafi zamienić się w wielki pal. Ta broń jest również skuteczna. Pod tą postacią dochodzą dodatkowe ataki. Kij może się z łatwością wydłużać, a później wracać do swojej pierwotnej długości. Summon Trzeciego w takiej formie potrafi otworzyć oczy, dzięki czemu może dokonać analizy sytuacji.

Nazwa: Miecz Kimimaro
Dzięki zaawansowanym więzom krwi Kimimaro jest zdolny do tworzenia broni ze swoich kości. Jednym z takich podręcznych przyrządów jest miecz. Ujmując.

Velvet Moon - Onet.pl Blog

Który na jego widok podniósł z zaciekawienia głową. Spojrzał na niego lekceważąco i ruszył w stronę głównej ulicy.
Pomimo, że nie było późno, to życie tego miasta zamarło. Być może miało to związek ze znikaniem jego mieszkańców . Jednak najgorsze było jednak to, ze nie udało się do tej pory znaleźć żadnego ciała, a przecież człowiek nie może zniknąć od tak. Coś po nim zawsze zostaje, czy porywacz tego chce czy nie.
Idąc ciemną ulicą, oświetlaną jedynie słabym światłem latarni zastanawiał się czy, zadanie jakie postawiła przed nim ENMA, ma sens. Nigdy nie kwestionował ich poleceń i nie sprzeciwiał się, bo widział w tym jakąś logikę. Teraz jednak powątpiewał w to. Jakby nie patrzeć miał już swoje lata i był tylko człowiekiem- zimnym, bezwzględnym i wyrachowanym- ale człowiekiem. Nagle doszedł go dziwny świst, jakby ktoś przebiegł koło niego z prędkością światła. Zatrzymał się i zaczął nasłuchiwać. Do jego nozdrzy doszedł zapach krwi. Zdjął z pleców pistolet i przystawił do nogi, wciąż nie wykonując żadnych nie pożądanych ruchów. Jedna z latarni zaczęła nerwowo mrugać..

I'm just wanna sleep - Onet.pl Blog

 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
Moje blogi
Nie chcę tańczycz, mogę nie?
Odwiedzam
  •  Kyaa Ukitake
  •  Maruk
  •  Shira i Kaomi
  •  Miyuki
  •  Neliel
  • maruko-nina
  •  Enma