O czym chcesz poczytać na blogach?

Energia pro

Zwolnij babe!

Do domu. Jeszcze, żeby było śmieszniej klientka dała mamie formularz* i powiedziała, że zgoda na wykorzystanie części wspólnej nie jest wymagana w ich dokumentacji. 14.11. we wtorek babcia poszła do administracji po tę zgodę, na wszelki wypadek. Kolejny problem. Trzeba złożyć podanie i czekać na informację (kilka dni), mówiące o dacie przybycia KOGOŚ z administracji.Nie mogą wydać zgody, bez obejrzenia mieszkania. Wróciła do domu, mama napisała podanie, babcia zaniosła. Czekamy. Szlag mnie trafił,.

RSS
niedziela, 03 grudnia 2006
Energia Pro dała plamę we Wrocławiu. Przeczytajcie ten wpis o wymianie instalacji elektrycznej. Ręce opadają!
Jak zgłosić urzędową bździągwę? Kliknij poniżej w link SKOMENTUJ i opisz swoją historię! a teraz przeczytaj, co nam napisała ziutka84: Ostatnio wymieniałam instalację elektryczną w mieszkaniu (gminnym). Było super fajnie, bo wszystko szło jak po maśle, aż do legalnego załatwiana spraw w Energetyce! (sic!) Na moim piętrze są dwa mieszkania (moje i sąsiada); na środku jest wnęka i w niej znajdują się nasze liczniki prądu. Wymieniając instalację, zmieniliśmy kabel zasilający od rozdzielni do licznika! W tym celu wyciągnęliśmy stary.

Moja Machina - bloog.pl

poniedziałek, 02 marca 2009 13:52
Główny punkt zasilania Słotwina i Gazela 4X4 Energia ProPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4296591,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz

« 

buduje...

Jeśli chodzi o zgodę na budowę 2008-06-08 Najpierw się zestresowałam. Tyyyyle papierów. Na różnych stronach budowlanych elaboraty, co trzeba zebrać. "Narada wojenna" w domu N. - co chyba zebrać, co napewno. Podjeżdzam do gminy i.. wszystko miło oraz bez problemów. Umowa z Energia Pro podpisana. Więc można składać papiery. I... na końcu wpadam na pomysł, by po prostu pojechać do Starostwa Powiatowego i tam zapytać - co złożyć. Dostaję konkretne wytyczne dla mojej działki. Czemu tego nie zrobiłam na początku??? Jak będę budować kolejny raz ;-) będę mądrzejsza ;-) Składamy papiery i... po 2 tygodniach zgoda jest. Postanowienie - przez miesiąc.

adam-widur blog


bo już całkiem pogubione
szuka złotówek na wódkę
i groszy na życie
miasto śpiące więc smutne
spokojnie miłe..
wyjeżdżam za moment
by złożyć dłonie
w modlitwie.


POCIĄG DO CZĘSTOCHOWY

nad miastem smog więc w brązach świt
i księżyc rogal spokojnie tkwi
na fioletowym tle i prosto w okna
gapi się ciemnego o świtaniu biura
wsiadać proszę zamykać drzwi
krzyczy konduktor połowa śpi
połowa zsaś w półśnie i przedśpiąca
zastanawia się że zaraz która, godzina
stacja. Budzi nas czajnika
rwący nagle stukającą kolejową ciszę
juz całkiem zapomniany gwizd
- no bo kto dziś ma czajnik z gwizdkiem - On jest zawodowym lalkarzem, i podobało mu się, jak zagrałęm lalkami. Żadna pochwała nie była chyba tak ważka, tym bardziej że w Dawidzie właśnie lalkarz (inny) najbardziej mnie skrytykował. Za lalczenie nieudolne. Tym razem było chyba lepiej, choć konkretnie znajomi podzielili się pół na pół, że cyrk był energetyczniejszy niż na próbach, albo właśnie że na cyrk spadłą energia.. Więc tak do końca to sam nie wiem.

Ale uwielbiam tą atmosferę, obserwowanie przychodzących, witanie w drzwiach znajomych i nie, potem wreszcie zmiana skóry i wejście na scenę, jako Bankier Olo....

I Cyrkarz Cyrkoniowy...

...

A w między czasie nocne zdjęcia do naszych filmowo-decentrycznych projektów. Przerwa i całą.