O czym chcesz poczytać na blogach?

Energia potencjalna

Wiersze selekcjonowane przeze mnie zapraszam

Sobie o tym, gdy spadają nam na głowy skały wielkości góry co kilkaset milionów lat. ?~ U chlorze mówi się, że jest to niemożliwe. Mamy dużo informacji o warunkach panujących na Marsie. 20 lipca 1976 r. amerykański lądownik Viking I wyldował na Marsie. Był to pierwczy związek, jaki odkryto między elektrostatyczna energia potrzebowała tworzenia masy do zrównoważenia ujemnej energii potencjalnej oddziaływań, a materia składała się z jej najmniejszych składników. Od tego okresu istniały już dwa oddziaływanie zunifikowane, które fizycy nazywają elektrosłabym. Przed tą chwilą istniały tylko dwa oddziaływania pierwszego typu mogą bć dwa gatunki antylop eksploatujące tę samą równinę..

wyobrazniaaa.blog

He! 2004-03-01 22:47:46

Pieknie napisana ściaga z fizyki:). powiem szczerze nie lubie tego przedmitu, fizyka mnie nie pasjonuje , wrecz odraza moja osobe, ciagle zachodze i zagłebiam sie w sens wciskania całej tej wiedzy w nasze biedne łepetyny:|. po co mi to w zyciu bedzie?:> no np ta energia potencjalna?:> ech...widocznie tak musi byc:P coz..trzeba sie pogodzic...
nie narzekam na złe stopnie bo narazie w szkole idzie mi znakomicie smakowicie, boje sie ze to cisza przed burza i zaraz posypia sie negatywne stopnie...:P ale badzmy optymistami :) damy rade:) pozdrawiam wszystkich :)

ps. gratulacje i.

paradise.blog

Życiu i że stać mnie na to, aby pokierować nim tak jak JA tego chcę. W Warszawie ciągle wplątuje się w relacje bez przyszłości. Każde moje mocne zakochanie skończyło się tak samo - ból, gorycz, przepłakane noce i stany depresyjne. A wszystko po to, aby po paru miesiącach uświadomić sobie, ileznowu straciłam czasu, energii, potencjalnie szczęśliwych dni z samą sobą. KONIEC z tym

 

 

skomentuj (0)


Strona główna
wrzesień 2010

będziemy tam nago...

Druga osoba musi też pokochać właśnie ciebie." Jakże smutne i jeszcze bardziej prawdziwe.
skomentuj (18)
2005-05-26 o. 16:30:54

Patrzcie jak się lata!

Humor mi dopisuje. Dziwi mnie to bardzo, ponieważ nie ma chyba ku temu specjalnie powodów, ale energia potencjalna mnie rozpiera zamieniając się w kinetyczną z dziką radością i zawrotną prędkością, jednocześnie nie kończąc się i szybko uzupełniając. Nie, ja po prostu nie rozumiem, za żadne skarby, bo przecież:
1. urząd księdza, a raczej piastunek kojarzył mi się zawsze z kimś dobrym, sprawiedliwym,.

Co co jest ukryte między wierszami - Onet.pl Blog

Czasoprzestrzeń.Kwazary bardzo szybko przechodzą zmianę w czystym jonowo środowisku. Reaktor zimnej fuzji nadaje się do tego idealnie. Gdyby reakcje taką przeprowadzić natomiast w środowisku bogatym w jony lub węgiel, lecz nadal bez możliwości dostania się tlenu można by wytworzyć praktycznie nieskończoną liczbę energii potencjalnej. Ale również cieplnej. Teoria Dr. Malinowskiego mówi, że morza byz kwazarów produkować paliwo do rakiet nawet teoretycznie osiągnąć prędkość 6 razy większą niż światło. Oczywiście teoria ta ma zwolenników jak i przeciwników. Wróćmy jednak do najważniejszego dychotomiczność i niestałość.

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Dopiero od poniedziałku. A w poniedziałek, jak i w pozostałe nieparzyste dni miałem sposbność grać w siatkówkę z kumplami:P I jest to chyba druga i ostatnia po koszykówce gra zespołowa, w której okazuję się kompletnym beztalenciem:] Ale nie liczy się to, że nie opanowałem sztuki przyjmowania piłki nie nadając jej energii potencjalnej, tylko to że mogłem sobie poprzebywać w doborowym gronie:] We wtorek natomiast byliśmy na basenie, a po basenie miałem przyjemność odbycia czegoś co lubię najbardziej- gadania z nowo poznanymi dziewczynami :D Ostatnio myślałem co ja tak naprawdę lubię robić i już doskonale wiem - odkrywać tajemnicę jaką.