Opcje

• Przejdź do wpisu „ Birma: opozycja tryumfuje, ale nie porządzi ”
  • Dodaj komentarz do wpisu „ Birma: opozycja tryumfuje, ale nie porządzi ”
  • Energetyka się opłaca - Energa zarobiła 661 milionów złotych

Grupa Energa zanotowała w 2011 r. 661 mln zł zysku, to o 36 mln zł więcej niż rok wcześniej - wynika ze skonsolidowanego sprawozdania finansowego spółki.
    Jak poinformowała Grupa Energa, przychody w porównaniu z 2010 r. wzrosły o 11 proc., EBITDA (zysk przedsiębiorstwa przed potrąceniem odsetek np. od kredytów) wzrosła o 4 proc., a zysk - o ok. 6 proc. - W ubiegłym roku Grupa Energa poprawiła także kluczowe wskaźniki operacyjne: osiągnęła wytwarzanie.

• Besday Blog

PSL , który krytykował przepisy o przejezdności, w piątek karnie za nimi głosował.

Koalicja pokazała siłę. Zabrakło rozsądku.

Opcje

• Przejdź do wpisu „Rychtowanie dróg pod Euro”
    • Dodaj komentarz do wpisu „Rychtowanie dróg pod Euro”

• Dzikie Gęsi Zielonka

Po bramce Magdy Krzystyniak. W 35 minucie znów jednak był remis po indywidualnej akcji Witak. Końcowe 4 minuty II tercji należało już jednak do Góralek, które zadały dwa zabójcze ciosy i odskoczyły rywalkom na dwa gole.

W 44 minucie prowadzenie podwyższyła jeszcze Agata Sarna Pohrebny i nowotarżanki już na dobre kontrolowały poczynania na boisku. Na ostatnie 10 minut meczu do bramki Podhala weszła jeszcze Iza Mrugała, lecz zawodniczki Zielonki jakby pogodzone z porażką praktycznie nie zmusiły ją do wykazania się swoimi umiejętnościami.

> POWRÓT <

Posted in Uncategorized | Dodaj komentarz
    er>

Dzikie Gęsi Zielonka grają mecz rewanżowy z Energą Gdańsk!

W systemie Play-off gra się do dwóch zwycięstw. W pierwszym meczu w Zielonce lepsza była Energa. Walka o awans do finału wciąż trwa ale będzie niezwykle trudno o sukces. Co prawda.

O Dominet Bank Ekstralidze

Józef Ochałek – tak nazywał się pradziadek Dana Dickaua. Koszykarz Los Angeles Clippers ma duże szanse zostać rozgrywającym polskiej kadry na Euro 2009. Więcej w "Życiu Warszawy"

"Życie Warszawy": Specjaliści od nieudanych pościgów

Trwa kryzys „Czarnych koszul”. Zespół Wojciecha Kamińskiego znów zawalił pierwszą połowę meczu i nie był w stanie dogonić rywala. Wczorajsza porażka we własnej hali 78:80 z Basketem Kwidzyn może pozbawić Polonię miejsca w play-off. Więcej w "Życiu Warszawy"

"Głos Pomorza": Energa Czarni - Polpak Świecie 76:65

Energa Czarni Słupsk odniosła drugą wygraną w sezonie na własnym parkiecie. Oby był to początek serii zwycięstw. Więcej w "Głosie Pomorza"

15:46, krzychtoptrendy2008
    Link Dodaj komentarz »
    Energa Czarni - Polpak: Nowy styl

Energa Czarni zagrali w nowym, zdecydowanie lepszym, stylu i pokonali Polpak 76:65.

Sweet Shaymin - Onet.pl Blog

Dotarły do miasta. Następnie kupiły Poketche i poszły się zapisać.

- Przepraszam, Chciałybyśmy się zapisać - Rzekła Kelly.

- Dobrze, macie karty wstępu?

- Nie.

- Dobrze, zatem podajcie mi swoje Pokedexy - Rzekła recepcjonistka podając pudełko na wstążki i Poke Kapsuły z Poke Lepkami.

Recepcjonistka wsadziła Pokedexy do małej szufladki przypominającej otworek na kartę w bankomacie, a następnie na ekranie pojawiły się ich dane. Następnie oddała im Pokedexy razem z Kartami. Dziewczynki poszły potrenować.

- Shaymin, Kula Energi!

Był to piękny atak, który rozbłysnął się zaraz po użyciu.

- Piękne!

- Chimchar, teraz ty, użyj Kręgu ognia, wyskocz i użyj drapania!

Chimchar posłusznie wykonał polecenia.

- Jej, to było cudowne, Chimchar jak to zrobiłeś??

- W sasadzie nie wiem, ja tylko wykonałem polecenia - Rzekł Szympans.

Nie wiedziały która godzina.

- Matko Boska, Pokazy się zaczęły!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Rzekła Dawn i porwała Shaymina, po czym pobiegły się przebrać. Marion już zpowiadała.

Dawn w szatni kręciła się w te i we wte,.

Energa obrót

Gee's B.L.O.G.

O Sobika, hehe ;P
    No a tak całkiem poważnie to ja też zauważyłam że mnie to uczucie troche zmieniło. Jestem lepsza dla mamy (pomagam jej!) mimo iż dalej sie z nią kłócę (o Sobika też..), troszke sie zrobiłam miła dla ludzi. Mam pełno energi, lub nie mam jej wcale. Albo sama z siebie biorę sie za sprzątanie, albo siedze na tyłku, nic nie robię, marzę. Wiem Sob że nie chcesz żebym sie zmieniała. Powiedziałeś że nienawidzisz zmieniać ludzi, ale to co sie ze mną dzieje... ja nie.Pogadać to serdecznie zapraszam na GG (2444019). Choć zapewne nic to nie da, bo dalej będzie tak samo...

1000 GWIAZDEK DLA CIEBIE ALU...

goyaznaczyja 2003-05-18 19:48:11 skomentuj (16)
    oBrÓt O 180 sToPnI... kRęCi Mi SiĘ w GłÓwCe...
    Znów zastosujemy sobie apostrofy...

SOBIESKI - proszę Cię tylko o jeszcze jedną szansę. Ja Tobie ją dałam ale za.

Naruto i Hinata - NaruHina - a jednak miłość... - Onet.pl Blog

A potem po prostu znika. Tymczasem mniejszy, czerwony trafia go prosto w brzuch. Krzyk bólu wypełnił serca wszystkich zgromadzonych. Najbardziej usłyszała to chyba Sakura
    - NIE! - krzyczała w stronę walczących. Tymczasem Naruto nie opanował całej energi chidori jaką pochłonął. Zanim rasengan dobrze trafił Sasuke wybuchł odrzucając obydwu w tył. "Stałeś się silny Naruto... Naprawdę silny matole..." Uchiha.Trybunach znów okrzyk zachwytu. Naruto lekko uśmiechnął się do przeciwnika z Wioski Kamienia. Ten był tak zły, że chcąc uderzyć Naruto prawie sam złamał sobie rękę. Tymczasem genin z Konohy lekko wylądował na ziemi, przykucnął i zrobił lekki obrót podcinając przeciwnika. Gdy ten się przewrócił Naruto stanął mu na ręce, wyciągnął Kunai i przyłożył mu go do szyi
    - Kunai przy gardle chyba oznacza porażkę prawda panie sędzio? - zapytał grzecznie.