O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Enej

ola239 | e-blogi.pl

Po pytaniach było zdjęcie grupowe . Ja akurat stałam przy czaplaju i ja tam trzymałam zaproszenie na ten zlot no i on zapytał"mogę zobaczyć bo ja takiego zaproszenia nie dostałem " patrzy patrzy mówi jeszcze o imienne Potem jeszcze ogląda i oddaj i mówi no fajne i poszedł na górę na ławkę aby było go lepiej widać jak on poszedł to ja myślałam że tam zemdleje przy ludziach ze szczęścia po tym były filmiki i autografy no to ja trzasnęłam sobie autograf na koszulce  którą sama zrobiłam czyli takie I (serce) EneJ i na tym moim zaproszeniu mam dla oli enej mynio bolek lolek czaplay łukasz grzesiek i to samo na bluzce tylko bez enej :) potem poszłam po zdjęcie do czaplaja z moją koleżanką julią i sobie zrobiłyśmy zdjęcie ja stałam obok niego  o jezuu... ale dobra potem poszłam do grzesia po zdjęcie ale wyszło słabe no to poszliśmy do lolka zapytać czy będzie jeszcze jakiś koncert w olsztynie a on na to że będzie na pewno będzie kortowiada ja jeszcze pytam a coś dla mniej lat?on mówi że na razie przed kortowiadą nie będzie.

krolowa-potepionych.blog

Ale to już mniejsza. Wszyscy artyści w sumie zauważali, że nigdzie nie ma takiej publiczności jak na woodstocku i mieli rację. Tak idealnie zgrana i chętna do zabawy, publiczność, która jest tam, bo zdecydowanie chce tam być i wie po co, widać to na każdym utworze. Myślę, że artystom musiało naprawdę być miło, nie wspominając już o tych, na których był ogromny młyn i aplauz. Noc przeszła niewygodnie, rano za gorąco, w nocy Filip mnie przytulał (btw. lubię przytulać się do jego twarzy). Sobota. Z koncertów na których nie byliśmy to w kolejności: Sen Zu, Enej, Pampeluna, Panic Cell, nie znam bliżej żadnego, więc ciężko się wypowiedzieć. Dzień zaczął się podniesieniem dupska, małym fochem na Filipa, który się później starał ze wszystkich sił żeby jakoś całość historii z woodstockiem wynagrodzić. Poszliśmy na śniadanie, zjadłam dobry bigos, później poszliśmy na ASP, Filip się wbił na zajęcia gitarowe z bluesa, posiedziałam z nim, posłuchałam. Później poszliśmy na spotkanie z Markiem Kondratem i to był jeden z ważniejszych punktów na woodstocku jak się okazało. Bardzo mądrze mówił, ciekawie się go.

MOCNY W GĘBIE

Na finał nie starczyło kasy lub refleksu na głosowanie. Dla mnie śledzącego z mieszanymi uczuciami tę plebiscyjadę od niemal początku (drugi odcinek) zwyciężyła idea zawarta w nazwie programu. Nie – przypadkowi KOwalscy ściągnięci z ulicy, nie – młodociani i jeszcze nie rozzgniewani, nie – piękni i lanserzy, nie – kopiści lub kowerbandy, lecz ludzie tworzący własną muzykę i robiący to z pasją. I to jest jedna z zalet tego typu audycji telewizyjnych, bo dzięki takiemu przedsięwzięciu dowiedziałem się, że jest ktoś taki jak Olivia Livki czy Enej. Pierwsza wcale nie potrzebowała takiego music contest, by dalej z powodzeniem robić to co wychodzi jej świetnie, drudzy mają szanse by dowiedziała się o nich nie tylko cała Polska i Ukraina, ale i Europa “…lub jeszcze dalej do Buenos Aires”. I w przypadku Enej idea rzucona z głupia frant otwierania Euro 2012 może znaleźć zastosowanie, bo któż nie zamieniłby gasnące diwy o aspiracjach przewyższających Karpaty na “swoich chłopaków” z ikrą i wspaniale spajających gospodarzy wspomnianego Euro. Myslovitz sprawdził się na uroczystości.

GWIAZDY... - Onet.pl Blog

--------------------------------------------------------------------------

ENEJ zagra charytatywnie w Krakowie! 


Fundacja Dziecięca Fantazja zajmująca się spełnianiem marzeń nieuleczalnie chorych dzieci wraz z Centrum Handlowym M1 organizuje w 27 lipca w Krakowie koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Zagra,znany z programu ,,Must be the music,, zespół ENEJ - twórcy wielkiego hitu ,,Radio Hello,,!

Wstęp na koncert w M1 jest bezpłatny. Początek o godz. 18:30.

Imprezę poprowadzi prezenterka znana z telewizji Polsat, ambasadorka akcji -
Agata Młynarska
.

Przez cztery tygodnie w jedenastu miastach w Polsce, gwiazdy pomagają w spełnianiu marzeń chorych dzieci.

Organizacja letnich koncertów jest jednym ze sposobów zdobywania funduszy na urzeczywistnianie marzeń chorych dzieci. W ciągu 7 lat działalności fundacja spełniła już prawie 2000 marzeń.

tajemnica-smerfa - Onet.pl Blog

skomentuj

08 maja 2011
olewka

nie wiem, czy potrafie cokolwiek olewac, ale jesli tak, to teraz jest na to czas, nie potrafie zrozumiec ludzi i tyle....

nie bede sie dolowac, trudno...

 

http://www.tekstowo.pl/piosenka,enej,powiedz.html

zwyciezcy must be the music xD ale hello radio chyba ich najlepszym utworem jest i tak ;D

 

,,Lecz kiedyś przyjdzie taki dzień,
Przekonasz się na pewno,
Serce nie sługa sam to wiesz
Znajdziesz duszę pokrewną."

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.tekstowo.pl/piosenka,enej,zyj.html

 

,,Życie ma smak, ręce w kieszeni, problemów brak.
Życie ma gest, gdy zimno w słońce, a w upał deszcz.
Życie ma bluesa, gdy uśmiech na twarzy wszystko dokucza!
Życie ma.

Przychodzi rabin do księdza

    Kontakt

niedziela, 18 września 2011

18 wrz

13:00 Ks. Jan Skarbek i rabin Eliasz Bombach

Poznaj fascynującą historię przedwojennej przyjaźni naczelnego rabina i proboszcza w Oświęcimiu. Więcej…

14:00 Oszpicin – gra miejska

Weź udział w zabawie edukacyjnej dla wszystkich chętnych – wspólnie odkrywamy żydowskie ślady w Oświęcimiu! Więcej …

16:00 Wspólne tworzenie murala 

Zostań artystą i weź udział w wielkim malowaniu grafiki upamiętniającej współpracę katolickiego i żydowskiego duchownego! Więcej…

17:30 Koncert: 

Krzywa Alternatywa

ENEJ

Zwyciężcy programu Must Be The Music/Tylko Muzyka zagrają dla Was na placu ks..

Enej radio hello

Sex, Kłamstwa i kasety VIDEO

Adresy tych rozgłośni, w których można głosować na Środę Czwartek:

www.radiolodz.pl/serwis​/index.php?id=1016
akadera.bialystok.pl/in​dex.php/main/avote
radiornp.pl/polskalista​przebojow.html
radiofama.com.pl/
radio.uzetka.pl/
radiozw.com.pl/hit_par.php
radiorsc.com.pl/
radioznin.pl/lista.php
.Szpaku do ataku 2011-08-04
Wojna, wojnaaa... Szpaku dziobie Eneja, Enej opluwa Szpaka - w dowolnej kolejności. A nie można miło, z szacunkiem, bez żółci? Dla jednych i drugich mam radę starego człowieka - poczekajcie parę lat, zobaczcie jak Wam poszło, a dopiero później szczekajcie na innych. A w międzyczasie nagrajcie (zwłaszcza Majkel) jakieś fajne piosenki...

Hello, helloooo ;)

Komentarzy: 39

Sex, Kłamstwa i kasety VIDEO

Adresy tych rozgłośni, w których można głosować na Środę Czwartek:

www.radiolodz.pl/serwis​/index.php?id=1016
akadera.bialystok.pl/in​dex.php/main/avote
radiornp.pl/polskalista​przebojow.html
radiofama.com.pl/
radio.uzetka.pl/
radiozw.com.pl/hit_par.php
radiorsc.com.pl/
radioznin.pl/lista.php
.Szpaku do ataku 2011-08-04
Wojna, wojnaaa... Szpaku dziobie Eneja, Enej opluwa Szpaka - w dowolnej kolejności. A nie można miło, z szacunkiem, bez żółci? Dla jednych i drugich mam radę starego człowieka - poczekajcie parę lat, zobaczcie jak Wam poszło, a dopiero później szczekajcie na innych. A w międzyczasie nagrajcie (zwłaszcza Majkel) jakieś fajne piosenki...

Hello, helloooo ;)

Komentarzy: 39

Enej ulice

Me and my reality... - bloog.pl

Pare drzwi do pomieszczeń gospodarczych i okienek. Takie drobne prace na nudę. Wolno mi szło to bo długo schło, ale poniedziałek bardzo miło. Zaczeło się w sumie już w niedziele, bo pojechałem do koleżanki, odwiedzić i pogadać. Jej młodsza siostra dostałą żelki za wierszyk, co uważam za dobrą nagrodę ;D Pogadaliśmy, o 20 wyjechaliśmy od niej na koncert Enej, bo w sumie i tak się spóźnią, zajeżdząjąc p siostrę do domu, o 20.40 bylismy na miejscu, zaparkowane najbliżej jak się dało, wedle zasady "tu wiadomo żę zajęte miejsca to i tak nikt sie nie pcha". Jak zwykle było miejsce. Koncert wporządku, troche poskakane i pświrowane. Miło było zobaczyć przyjaciela z dziewczyną i znajomych z ekipy. Zteśkniłem.

 01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

O mnie

Student Budownictwa Politechniki Lubelskiej, taki sobie gość. Mijasz mnie pewnie na ulicy, a i tka nie wiesz że to ja.
Nie do opisania typ.

"Nim sama zgasnę, sama zginę"

0 !!! środa, 14 wrzesień 2011, 14:50

Tia, w końcu sama w domu! Cieszę się z tego strasznie, bo już dawno tego cudownego stanu nie doświadczyłam. Sobie słucham enej - komu, bo dalej mam na nich faze... i wierze, że  w tym roku też odwiedzą akademik:p

A co poza tym?! Dużo się działo, nie miałam czasu pisać, bo w szpitalu trochę sobie poleżałam (pierwszy raz w życiu - tragedia - nigdy więcej!), teraz realizuję sobie 50 godzin praktyk w mojej podstawówce i jest na serio zajebioza, bo z panią K. jest.
Włosach) jechałam autem z spuszczonymi szybami... a to wszystko tylko przez to, że ostatnie dni świetnej pogody są i chce je jak najlepiej wykorzystać. W zwiazku z moją chorobą nie mogę jednak robić tego tak na sto procent, bo niestety nie mogę biegać... pewnie zaraz nabawiłabym się zapalenia płuc albo czegoś jeszcze gorszego.

A teraz słucham "ulice" również eneja i sobie śpiewam i tańczę siedząc na krześle;p Jak ja to lubie. No i co raz bliżej do akademika!!!!! Mega stany;p Cieszę się bardzoooo!

To chyba tyle... buziaki;*
Czegoś, co sprawia mi radość: 0