O czym chcesz poczytać na blogach?

Endokrynolog

Internista Krak 65533 w

Czas publikacji:
piątek, 08 lipca 2011 13:24

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Gastroenterolog Kraków”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Gastroenterolog Kraków”
 • Endokrynolog Kraków

  Endokrynologia owo domena medycyny, jaka absorbuje się leczeniem zaburzeń czynienia gruczołów wydzielania wewnętrznego. Endokrynolog absorbuje się dlatego każdym tym, co historia się spośród naszymi hormonami. Odpowiada zbyt kuracja m. in. tarczycy, przysadki mózgowej czyż nadnerczy. Szukając należytego endokrynologa w Krakowie najakuratniej posiłkować się Internetem, albowiem po wpisaniu słowa kluczowe endokrynolog Kraków znajdziemy pełną masę opinii odnośnie do lekarzy, opinii odnośnie do ich pracy a wiadomości połączone spośród placówkami, w jakich są zatrudnieni. Potężną atut informacyjną posiadają opinie pacjentów darowanego doktor. Jeszcze częściej komentujemy faktyczność, i dodatkowo w poniższym temacie posiadamy co chwila sporzej aż do powiedzenia innym. Należałoby dlatego zaglądać aż do rankingów lekarzy. Endokrynologa będziemy musieli wpaść furt w.

 • nasz ślub - Onet.pl Blog

  Zastanawiam się bo od paru dni czuje takie bulgotanie czy to są ruchy,cieżko powiedzieć ale podpytam w środe lekazra czy  to może być to

  Mykam pod prysznic

  Nowy album z fotami wieczorem

  kotka25 (10:09)
  Jedna osóbka.

  17 marca 2010
  Chora

  Witam ja tylko na chwilkę,wczoraj byłam u endokrynologa odebrać te wyniki badan co robiłam w piątek wszystko  idealnie.Z czego się bardzo ciesze mam do niej zawitać w pazdzierniku jak już urodze czy się nic nie zminiło.

  Od wczoraj bolało mnie też gardło i mam katar i dziś mama  wygoniła mnie do lekazra sama bym poszłą bo temp skacze od 36.4 do 37.3 i wszystko mnie boli i poszłam dziś dostałam jakieś krople do nosa i na gardło homoopatyczne ,mam leżec i dużo pić brać prze 3 dni  przeziebiłam się ,ale narazie powiedziła że nie bedzie mnie truła antybiotykiem chyba że temp  pójdzie do 38 ,wiec za taz się dostosuje.do tego doszła jeszcze zgaga i trochę nasiliły się mdłości,bo mały nie przepada za cherbata a ja ją pić musze,ale moja mama miała do konca ciąży.

  codziennik - Mama Dwojga

  Się opiekować, ehhh... falstart na samym początku. Oby tylko moje dzieciaki były zdrowe, bo szczerze mówiąc boję się grypy po całej tej medialnej nagonce...

  21:24, ania.sobolewska , codziennik
  Link Dodaj komentarz »
  piątek, 27 listopada 2009
  weekend ;-)

  Ciężki tydzień za nami, zabiegany, nerwowy i dzięki Bogu już weekend. W środę odwiedziłam endokrynologa i szczerze mówiąc jakaś mocno zestresowana wróciłam do domu. Guzek duży i choć z biopsji wyszlo, że łagodny, to jednak jego wielkość przemawia za usunięciem... chyba że zadziałają hormony, które mam łykać przez kolejne 3 miesiące. Po kuracji euthoryxem kontrola ultrasonograficzna i decyzja czy tniemy czy nie. No to łykam...

  Co więcej nowego. Może będę mamą trojga ;-) Oj nie żeby zaraz że jestem w ciąży! Jestem po rozmowie z panią, której dzieckiem miałabym się opiekować, ot i tyle. Na rynku pracy jest jak jest, wiadomo, nikt nie chce zatrudnić mamy z dwójką dzieci w wieku przedszkolnym..

  pierwszapomoc21

  Pekajace piety.

  Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami Forte cena

  .wypadanie wlosow. Pewnie coś z hormonami jest nie tak nie tyje się z powietrza a więc jeśli nie tarczyca trzeba spr je. Moja Luba szampon i odżywkę używa tylko kilka razy w miesiącu.wysokiej dawce (nie wiem jak z przyswajalnością) A jeśli połączy się ww tabletki z jakimś innym preparatem witaminowym (tylko nie Bio Silica )to jest sens przyjmować?
  Tak wiem ze w dużej ale jak wspomniałem wyżej, zawsze kompleks wielu składników będzie skuteczniejszy niż preparat pojedyńczy.
  Tak, ale w b. Postaraj się pomóc włosom dietą właściwą – czyli sposobem odżywiania.Robiłam badania na żelazo żeby sprawdzić czy nie mam niedoboru witamin, ale wszystko jest w normie.U endokrynologa byłam 17 lutego,pani doktór stwierdziła,że nic mi nie jest. Odpowiednikiem dostępnym w Polsce jest Revalid. Muszynianka.
  Musi pani poczekać na wizytę i pogadać z dr! Przeciwciała niech zrobi ,jesli to poporodowe może przejśc ale nie musi dlatego porozmawiać z dr jak on to widzi trzeba.Nie uderzyłam niczym , po prostu odleciał , tak w połowie.Paznokieć – zdjęcie, grzybica?.Rak pluc z przezutami – suplementy diety.Twarde żyły na penisie.żele do mycia twarzy.Leczenie izotretynoiną.Wtedy byłam nastolatką.Wypadanie wlosow.

  Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami Forte

  .Belissa i witaminy.MG
  Do dermatologa
  Bardzo wypadają mi włosy, a gdy za nie lekko pociągnę.

  Zamki na piasku - Onet.pl Blog

  Nie było choroby to by się tak nie zrobiło ("doczesna i kosmki łożyska ze zwłóknieniem i szkliwieniem"). Co absolutnie nie pozwala w żaden sposób twierdzić jaka jest przyczyna. Badanie przebiega sprawnie, u mnie wszystko w porządku. Pytam lekarza, czy powinnam jakieś badania zrobić. Dowiaduję się, że nie ma takiej potrzeby i nie powinnam obawiać się kolejnej próby, bo jestem młoda i mam zdrowe dziecko. Lekarz potwierdza tylko to, co mi się wydawało, że pewnie nigdy nie uda mi się poznać przyczyny, jeśli była jakaś inna oprócz wady genetycznej, chociaż to jest najbardziej prawdopodobne. Za dwa miesiące, jeśli będę chciała, mogę podjąć kolejną próbę. Lekarz mówi jeszcze, że tarczyca mogłaby być powodem, ale jeśli wszystko było wyrównane przez endokrynologa to mało prawdopodobne.

  Niepokoją mnie tylko wyniki tarczycy. Poprzedni endokrynolog, gdy byłam w pierwszej ciąży, kazał mi robić badania co miesiąc, a na samym początku żeby ustalić dawkę nawet częściej. Teraz ten mi kazał przyjść za dwa miesiące mimo, że wynik TSH był powyżej 2 (w poprzedniej ciąży wartość ta zawsze była zbijana poniżej 1) i nie zmienił dawki leku. Tłumaczyłam to sobie tym, że teraz jest inaczej, bo biorę leki już od dłuższego czasu i pewnie inaczej się to zachowuje, w końcu lekarz ma pieczątkę "specjalista chorób tarczycy". Wynik po, kiedy to się stało (a jeszcze nie wiedziałam o tym, więc zrobiłam kontrolne badania) był poniżej 2, ale wtedy już było po wszystkim. Cały czas się zastanawiam, jaki.

  pomiędzy ni[czy]m - a mną.

  Nocy, wiele łez, kłopoty w szkole... Tyle się wydarzyło...

  Pamiętam jak dziś... Koniec marca. Szpital w Mielcu. Ciasna i ciemna sala. Kraty w oknie i ten przygnębiający widok tuż za nim. Ja sama, po kilku już dniach i kilkunastu badaniach. To nie pierwszy raz. Lekarze nadal rozkładają ręce. I siedziałam tak. Cicho. Sama w tej pustej sali. Wtedy pojawił się ordynator. Pan doktor S. Usiadł naprzeciwko mnie. Jego słowa szumią mi w głowie do dziś:
  "W końcu coś wiemy [uśmiech, trochę.. wymuszony]. Masz nadczynność tarczycy. Bardzo złe wyniki hormonów. To jest powodem twojego złego samopoczucia. [cisza]. Jest jeszcze coś.. Masz guza. Właśnie tarczycy [1cm/2cm/0,7cm]. Nie wiadomo, co to dokładnie jest. Musisz rozpocząć leczenie u endokrynologa. Przykro mi, przed tobą jeszcze długa droga. Wiem, że już wiele przeszłaś. Będzie dobrze [znowu ten uśmiech]. Porozmawiam później z twoimi rodzicami. Do widzenia."
  Zostałam sama. Łzy same napływały mi do oczu. Guz? To niemożliwe. To nie prawda. Ale to była prawda...
  Jeszcze tego samego dnia, po kilku godzinach, tata przyjechał po mnie i zabrał mnie do domu. Bałam się... Co dalej...

  Rok. Długi i ciężki okres. Trafiłam do Rzeszowa. Do pani endokrynolog K. Raz albo dwa razy w miesiącu musiałam robić sobie badania. Raz było lepiej, raz gorzej. Najtrudniej było chodzić do szkoły. Nie chciałam żeby ktokolwiek dowiedział się, co mi jest. Nie zniosłabym litości. Ale nie raz było mi słabo, chciało mi się płakać..

  Tipsy żelowe - Onet.pl Blog

  Tarczycy, choroby płuc (odwiedź dermatologa lub endokrynologa)

 • zielonkawy - zakażenie bakteryjne lub grzybicze (udaj się do dermatologa)
 • czarne plamy - uderzenie, przygniecenie (rób zimne okłady i poczekaj, aż krwiak się zagoi)
 • sinawe - zaburzenia krążenia, choroby serca, płuc (do kardiologa)
  • bladoróżowy - anemia (odwiedź hematologa)
  • czerwony - choroby serca i naczyń krwionośnych (kardiolog)
  • biały - silna anemia, schorzenia tarczycy lub wątroby (udaj się do hematologa, endokrynologa lub gastrologa)
  • białe plamki - uraz macierzy paznokcia, niedobór cynku (zastosuj odpowiednią dietę)
  • brązowe plamki - łuszczyca (zgłoś się do dermatologa)
  • czarne cętki - uraz paznokcia lub czerniak (może to stwierdzić onkolog)
   w połowie biały a wpołowie rózowy-choroby nerek

                     

   

  zmiany na płytce paznokcia:

   

 • zgrubienie - grzybica, problemy z krążeniem
 • stwardnienie