O czym chcesz poczytać na blogach?

Emulsja

Aloelife – Aloes zdrowie i uroda

, który posiada aloe heat lotion obecny jest między innymi w olejku przęślowym pozyskiwanym z występującej na wschodnim brzegu Ameryki Północnej ziela gauterii. ester metylowy kwasu o-hydroksybenzoesowego, który jest składnikiem Maści Rozgrzewającej z Aloesu jest substancją rozpuszczającą się w olejkach eterycznych, olejach, olejach mineralnych, lanolinie, wazelinie i innych|pozostałych] tłuszczach. Z tego powodu też następny składnik Aloe Heat Lotion Forever, jakim jest olejek z drzewa eukaliptusowego przyspiesza jego absorbcję przez skórę.

aloesowa emulsja rozgrzewająca stanowi związek salicylanu metylu i olejku z drzewa eukaliptusowego. Nie mniej jednak bazę tego specyfiku stanowi czysty miąższ z aloesu. Olejek eukaliptusowy występujący w Maści Rozgrzewającej z Aloesu pochodzi jest z tak zwanego „drzewa gumowego” wystepującego w Australii. Tam też tradycja pozyskiwania oraz wykorzystywania terapeutycznego tego olejku, który posiada Emulsja Rozgrzewająca Aloe Verajest najdłuższa. W tej chwili największym producentem olejku z drzewa eukaliptusowego, który posiada Aloe Heat Lotion są Chiny, gdzie produkuje się 80% światowej.

aloelife.blog

Go z naturalnymi właściwościami miąższu Aloe Vera i olejku z eukaliptusa. Dzięki temu składowi sięgamy z chęcią po Aloesową emulsję rozgrzewającą także i przy pierwszych oznakach grypy oraz przeziębienia, a bardziej przewidujący rozmasowują z jej pomocą zziębnięte stopy, nie oczekując bezczynniena pierwsze kichnięcie.


skomentuj (0)

Aloe Heat Lotion Forever Warszawa 2011-06-13 12:54:02


Aloesowa emulsja Rozgrzewająca używana jest w bólach reumatycznych, artretyzmie, nerwobólach oraz bólach mięśni. aloe heat lotion Forever znakomicie działa w zapaleniu korzonków nerwowych a także rwie kulszowej. Emulsja Rozgrzewająca z Aloesu jest chętnie praktykowana w kontuzjach sportowych, przy nadwyrężeniach ścięgien a także uszkodzeniach mięśni połączonych z opuchlizną.Ludzka skóra, aby stanowić wizytówkę zdrowia a także świetnego samopoczucia, wymaga dbałości i dokładnej pielęgnacji. Będąc tworem w pełni naturalnym, najchętniej oddaje się oddziaływaniu.

Centrum Hipiki Heaven - Onet.pl Blog

15-16.05.09r WZO-B Moote
Renata Raszkowska i Samara (N)
Renata Raszkowska i Yoty (N)
Renata Raszowska i Pink Fru (N)
Karla Dudzińska i Perwersja (N)
Natalia Nyłomny i Letto Votage (N,C)
Karla Dudzińska i Torento S (N,C)
Olimpia Kurkowska i Domino (N,C)
Olimpia Kurkowska i Suzanne (N,C)
Elwira Soboczyńka i Interwencja (N)
Ane Weruwiecka i La Amore (C i CC)
Hanna Bartoszewska i Taniżia (N)
Lora Shraume i Terro Labo (C, CC)
Agnieszka Sosnowiecka i Lady See (6latki)
Agnieszka Sosnowiecka i Grazello V (C,CC)
Agnieszka Sosnowiecka i Quantino (5latki)
Agnieszka Sosnowiecka i Lovely (6latki)
Natalia Borkowska i Endero Numebr One (6latki)

15-16.05.09r WZR-B Moote
Renata Raszkowska i Samara (P)
Renata Raszkowska i Yoty (P)
Izabella Karoszewska i Pink Fru (P)
Karla Dudzińska i Perwersja (P)
Elwira Soboczyńska i Interwencja (P)
Hanna Bartoszewska i Taniżia (P)
Agnieszka Sosnowiecka i Quantum (2xL)
Alicja Zawada i Cross Men (L,P)
Ewelina Jarosławska i Emulsja (2xL)

Tdn-digital view - Onet.pl Blog

Bloga njm i tak tez sie stalo.Wiele nastolatek potrzebuje pomocy,w zwiazku z ich codzennymi problemami.Bede pisac o wszystkim o:urodzie, modzie, chlopakach,makijazu i innych ciekawych rzeczach.
Polecam
"Balsam o subtelnym zapachu, własnościach rozświetlających, nawilżających i wygładzających. Złote pigmenty tworzą na skórze delikatny film bardzo subtelnie podkreślający opaleniznę oraz poprawiający naturalny koloryt i jedwabistą gładkość skóry. Składniki aktywne balsamu to m.in. wyciąg z kwiatów lilii wodnej i olej z nasion soi wraz z substancjami nawilżającymi skutecznie i długotrwale regulują poziom nawilżenia i natłuszczenia. Lekka i łatwo wnikająca w skórę emulsja, pielęgnuje, regeneruje oraz nadaje piękny i powabny wygląd skórze całego ciała".

Zdrowa i zadbana

Do mycia twarzy (leczą trądzik)

Inne :

- maseczka z białka kurzego
- na ostry pot - zjadanie dużej ilości natki pietruszki
- na błyszczące oczy - herbata z kwiatków czarnego bzu
- krem żółwiowy - odmładzający

08:38, inna20
Link Dodaj komentarz »
Tonik
15 - 16 łyżek przegotowanej wody ( koniecznie ostudzonej), do której wciskamy sok z połowy cytryny i połowy pomarańczy. Tym płynem przemywamy dokładnie twarz i całe ciało po kąpieli. Leczy trądzik, usuwa wągry i odżywia skórę.

08:34, inna20
Link Dodaj komentarz »
Emulsja dla suchej cery