O czym chcesz poczytać na blogach?

Emule

Programy do ściągania

 

emule download

eMule to darmowe narzędzie do wymiany plików na bazie eDonkey, zapewniające wysokie transfery oraz ulepszone zabezpieczenia.
Nowa wersja programu do wymiany plików eMule, opartego na eDonkey 2000. Jego główną przewagą nad eDonkey2000 to szybsze ściąganie plików w razie uszkodzenia danych podczas transferu. eMule oferuje wysokie warości transferów oraz ulepszone zabezpieczenia.
Jeśli jakiś komputer zostanie nagle odłączony, nie przerywa transferu szybko podłączając się do następnego.

kotalka2.blog.pl

Strona główna Kamila tłumaczy... Paula CHYBA rozumie:D...
Trochę techniki i Paula się gubi:D:D... Ale Kamila jest dobrym nauczycielem:D i bardzo cierpliwym:D, a Paula ździera się przed kompem:D... Więc sami się przekonajcie jak Kamila tłumaczy Pauli:D

Kamila (17:43)
a ja mam program zajebisty do sciagania muzy :P
Kamila (17:44)
kazda piosenke znajduje
Paula (17:44)
kaze?
Kamila (17:44)
nie nie kaze
Kamila (17:44)
emule :P
Paula (17:44)
a co :>??
Paula (17:44)
po polsku?
Kamila (17:44)
wejdz na google i w pisz emule plus
Kamila (17:44)
i ostatnia stronka
Kamila (17:44)
tak po polsku :P
Kamila (17:45)
i tam sciagnij sobie :P
Paula (17:45)
znajdziesz mi??:>:)plose
Kamila (17:45)
nom juz patrzam :P
Kamila (17:46)
http://www.amnezja.org/modules.php?name=Downloads&d_op=search&query=
Kamila (17:46)
i z tamtad sciagnij :P
Kamila.

kujonka blog

Się przeprowadza... Będzie mieszkała bliżej mnie? Gdzieś na wyżynach (osiedle takie)... Będę do niej wpadała po szkole...? :D Ale byłoby faaajnie :)

Niedługo dwa następne koncerty z "najlepszym chórem wyżyn i kapuścisk" :P Facet mnie wrobił w granie w jakimś szpitalu. On się na prawdę przerazi, moimi umiejętnościami gry na skrzypcach... :P To będzie wielka porażka, ale raczej ludzie i "widzowie" się nie skapną...
Ciekawe czy próba w sobotę znów się przeciągnie z 1,5 do 3 godzin...

Ale jestem genialna... A wszystko dzięki Justysiek i wkręceniu mnie w eMule. Teraz mam już ściągnięte i wypalone 3 płytki, a kolejne dwie w przygotowaniu :] Ale jestem happy pirat... Soundtrack z Van Helsinga jest taki piękny...
Podobno zamierzają nakręcić Van Helsinga 2, już nie mogę się doczekać... Ale coś mi się wydaje że niesamowicie spaprają ekranizację Kodu Leonarda da Vinci :/

Juz się zabieram za ten nowy szablon ;)
kujonka 2005-01-20 14:23:58
skomentuj (7)


TEMAT X
Od kilku dni nie mogę się pozbierać do kupy, rzeby napisać tu coś konkretnego. Już napisałam jedną i pół notki (:P) i wszystko to.

Let's swim to the moon...

Zawahań dotyczących pewnej osoby płci męskiej) to w pewnym momencie stwierdzam, że nie ma to sensu i rzucam wszystko w cholerę. Chcę mieć i mam barwne życie. Na WFie dostaję głupawy, po czym większość dziewczyn z klasy stwierdza, że jestem głupia/nienormalna/pozorująca niepotrzebne skreślić. Ale ja to robię świadomie. W pewnym sensie przeraża mnie ta chwilowa świadomość. Ale z drugiej strony lubię taką siebie... Nawet chyba bardziej niż normalną... A jak się komus coś nie podoba... To co ja tam będę ingerowała w jego zdanie... Pełno jest ludzi "najmadrzejszych".
Kochany eMule pod pseudonimem "osiołek" ma jakiś krztuszący sie okres bądź okres przedmenstruacyjny: raz pobiera na maxa i zawiesza mi kompa, drugim razem spoglądając na niego nie widzę nic :P null. zero.
Jutro znów zabieram się ostro do pracy. Myślałam, że kolejny rok sobie przeleżakuję ale chyba zdanie zmieniłam... Za dużo do zyskania i za dużo do stracenia. Poza tym poczułam dziwną satysfakcję przewagi nad klasą podczas owego nieszczęsnego sprawdzianu z biologii... Dziwne uczucie. Aczkolwiek bardzo miłe i dowartościowywujące.
Sprawa sportowa: jestem załamana postawą mojego.