O czym chcesz poczytać na blogach?

Emulator

Punto II FL - jak kupiłem i jak jeździłem

Spalania npPB w trakcie jazdy na LPG, prawidłowe przyspieszanie, odpalanie za jednym zakręceniem wału korbowego. Tak powinno być w każdym aucie!
13:00, rsasiada
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 maja 2008
Kwiecień - podsumowanie.

Zanim przejdę do kolejnego podsumowania, parę słów o efektach planowanych w poprzedniej notce działań i aktualnym stanie problemów z emulatorem. Dla przypomnienia, plany były następujące: pan Mnietek sprawdza styki, jak pomoże to dobrze, jak nie pomoże to decydujemy się na ponowną, gwarancyjną wymianę emulatora wspartą dodatkowo wymianą bliżej nieokreślonej wiązki przewodów.
Niby wszystko ładnie, z sensem i optymalnie, ale rypło się na samym początku, jako że pan Mnietek stwierdził że on się elektryki tykać nie będzie (i swoją drogą chwała mu za to! – najgorsi są „fachowcy” uczący się na klientach), więc automagicznie przeszliśmy do drugiej części planu i Ładniejsza Połowa po kilkukrotnych konsultacjach telefonicznych pojechała na uzgodnioną wymianę emulatora.

Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

Opublikowano by gyron

Nigdzie w internecie nie opublikowano dotąd sposobu przejścia tej gry. Internauci pomóżcie !!! – umieszczajcie linki do naszej strony

Po skończeniu pierwszej część gry GYRON ATRIUM zapraszamy do prób nad znacznie trudniejszą jej kontynuacją GYRON NECROPOLIS. Za ukończenie gry do sierpnia 1985 roku wyznaczono ponętną nagrodę, a mianowicie nowy PORSZCHE 924 lub równowartość w gotówce.

Gra nie posiada opcji SAVE a gracz ma tylko jedno “życie”. Możemy to ograniczenie ominąć grając na emulatorze komputera ZX Spectrum – Spectaculator poprzez zgrywanie pamięci komputera a tym.

Jamniczek Zombie

Zostały dla nas ocenione “systemem gwiazdkowym” znanym z iTunes – oczywiście oceny możemy zmieniać zgodnie z własnymi preferencjami. W głównym oknie, przy pomocy przycisków podobnych do tych w mediaplejerach, możemy uruchamiać i zatrzymywać emulację, kontrolować zamianę nośników i głośność. Prosto i elegancko.

Co w środku?

C64 Forever dostarcza użytkownikowi wszystkiego, czego potrzebuje, by cieszyć się schedą Commodore 64 w cywilizowanych warunkach. Uruchamiana z poziomu interfejsu użytkownika – tak zwanego C64 Forever Player – warstwa emulacyjna, to w rzeczywistości zmodyfikowana wersja popularnego emulatora VICE. Sam Player jest podzielony na zakładki Games, Demoscene, Applications i Gallery.

Fabrycznie, C64 Forever daje nam dostęp do około stu gier i stu produkcji demoscenowych, podobnie jak w wypadku AF – opublikowanych w porozumieniu z właścicielami. Wśród gier znajdują się takie przeboje, jak Choplifter i Pacmania, a jeszcze więcej gier i dem czeka na pobranie na stronach rekomendowanych przez wydawcę – linki dostępne są zarówno na stronie c64forever.com, jak i bezpośrednio z poziomu Playera.

W zakładce Applications znajdują się konfiguracje emulatora dla innych komputerów Commodore..

Mobile WP.PL - bloog.pl


komentarze (1) | dodaj komentarz

Materiały internautów - newsy, zdjęcia i filmy - poinformuj nas przez telefon

wtorek, 02 czerwca 2009 15:45

Materiały Internautów  - od niedawna można za pośrednictwem serwisu mini.wp.pl i telefonu komórkowego przesłać do Redakcji Wiadomosci.wp.pl informacje o ciekawych wydarzeniach i podzielić się nimi z całym światem!


Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Wyślij SMS-a lub MMS-a pod numer +48 799 079 079. Czekamy na Twoje zgłoszenie! A może chcesz opublikować w serwisie Wiadomości Wirtualnej Polski swoje teksty, zdjęcia i wideo? Wyślij do nas swoje materiały! Liczymy na Twoją aktywność i zaangażowanie!

 

Wszystko to możesz uczynić z telefonu za pośrednictwem formularza!

 

 

(obrazek: Emulator Opera Mini)

 

 

Mini WP TeamBlog myOs - rezultaty pracy...

Dwa pliki. Jeden się nazywa BOOT.BIN a drugi START.BIN. Po prostu pierwszy bootloader będzie ładował drugi plik, który jest już częścią kernela naszego systemu. Będzie on odpowiedzialny za zainicjowanie pewnych zmiennych itp. Oczywiście, kazdy może zmieniać plik START.ASM wedle uznania.

  Opis powstał na podstawie strony: http://www.nondot.org/sabre/os/files/Booting/nasmBoot.txt
Przerwania: http://www.ctyme.com/intr/int.htm

Komentarzy: 0 Jak używać emulatora Bochs? 2006-10-08   Poznaj zalety open source'owego emulatora komputerów z rodziny x86. Dzięki niemu będziemy mogli uruchomić jeden system pracująć w innym bez restartu. Program ten jest bardzo przydatny dla twórców systemów operacyjnych.  Dzięki niemu  bez większych przeszkód będziemy mogli testować wprowadzone poprawki w kodzie źródłowym dla naszego OS'a.

  Na stronie programu - http://bochs.sourceforge.net/ - w dziale
Disk Images można znaleźć całą.