O czym chcesz poczytać na blogach?

Empire state building

Cowboys from Strzelce Opolskie

New York, New York...

Powoli zbieramy się do opuszczenia NY. Byliśmy tu ponad 3 dni i... to stanowczo za mało, żeby zobaczyć miasto, które nigdy nie śpi. Byliśmy na Satui Wolności, na Times Squere, Empire State Building, w Central Parku i w wielu, wielu innych miejscach. Aż szkoda, że musimy niedlugo leciec, ale czeka na nas Texas!

 

 

 

 

 

 

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

12 lutego 2006
Rekordy Guinnessa (11)

  NAJSZYBSZY BIEG PO SCHODACH EMPIRE STATE BUILDING: Australijczyk Paul Crake jest najszybszym mężczyzną, który wbiegł po schodach na samą górę Empire State Building w Nowym Yorku w USA. Przez 9 minut i 33 sekundy pokonał 1,576 schodów w organizowanym co roku biegu na górę,.

Oliver Ethan, Simon Nathan - Onet.pl Blog

Wybraliśmy się tam ok 11 tej, a już o 13tej byliśmy na statku! Najpierw po bilecik, potem, kolejeczka z pozostałymi setkami ludzi, następnie przejście przez wykrywacz metali i barameczkę jak na lotnisku, a potem już prościutko na stateczek -:) dla nie wtajemniczonych Statuła jest na wyspie.
 
Oliverowi bardzo spodobała się Statuła, że zażyczył sobie długopis ze Statułą, która jak się później okazało także świeci.
  
I jeszcze dziadek z.W ubrankach sportowych (leginsy i cienka kurtka od wiatru). Słoneczko co prawda świeciło ale ziemny wiaterek sprawiał, że było jakieś 3-5 st C więc trzęśli się jak galaretki -:). My natomiast wybraliśmy się potem na taras widokowy w Empire State Building,
 
a tam bileciki (oj drogie były), kolejeczka, skanik (tak jak na lotnisku) i co prawie 2h byliśmy na samej górze
  Potem znowu kolejeczka do 1 windy, kolejeczka do 2 windy i ok 30 minutach udało się nam.

Blog NanoShadow

I różnego rodzaju karabiny).

Miejscem rozgrywki uczyniono wirtualne miasto Liberty City, do złudzenia przypominające Nowy Jork i zawierające typowe dla tej metropolii budowle (m.in. Statua Wolności, Most Brooklyński i Empire State Building). Ową lokację podzielono na pięć dzielnic: Broker (Brooklyn), Algonquin (Manhattan), Dukes (Queens), Bohan (Bronx) i Alderney (New Jersey). Wirtualne środowisko zostało całkowicie zurbanizowane, a rozwinięta sieć dróg i.

Marek Ogień Photography Blog

Być dramatyczna, deszcz, burza. jaram się w końcu będzie ścierwić deszczem.(12) Komentarze
  • new york city 25.09.09

    manhattan, harlem, chrysler building i cała reszta. mieszkałem w takim jednym hostelu, ręcznika nie brałem więc prysznica też nie brałem jak pisałem. wolę umyć zęby w lokalach gdzie się rano stołowałem. w każdym razie cały ten hostel jak nyc jest napchany.
    I ogólnie wszystkimi takimi co przyjechali jak ja na pare dni a zachowują się jak lokalni. i taki cały ten nowy jork pewnie jest. w sumie centrum świata, dziura po wtc, time sqr gdzie przypadkiem znajdziesz się na 1000 zdjęc innych ludzi, empire state building i central park, spocone śmierdzące metro chodzące 24 na h, czarni i rap, brooklyn bridge i statuła wolność, jednak mi się tam nie podoba, wolę biały krzyż, oscypa z grila, zimną cole, nasz parking, dubeltówke, grabową,.