O czym chcesz poczytać na blogach?

Emma stone

{Adoring Natalie Portman} Your the best site about Natalie. - Onet.pl Blog

JJ.buzznet.com
Post by:Cooralie
  
Natalie wygrała! Cudownie! Oglądałam! ale sie ciesze! Do 5 rano siedziałam ale warto było! Zacznijmy od najlepiej ubranych:  Emma Stone w sukience od CK, minimalistycznie-super! Sandra Bullock sukienka cudna a w grzywce wygląda pięknie(a gdzie Rayan?;P) Patinson i Garfield śliczni! 
Social Network troche za dużo nagród i niektóre nie zasłużenie. 3xGlee zasłużenie! Jim Parson<3. 

Szczere opinie na temat filmów ! Wejdź i przeczytaj ! Na pewno nic nie stracisz, no może troszeczkę czasu :P - Onet.pl Blog

  Tytuł polski: Króliczek
  Tytuł oryginalny: The House Bunny
  Rok produkcji: 2008
  Gatunek: Komedia
  Czas trwania: 97 min.
  Reżyseria: Fred Wolf
  Scenariusz: Kirsten Smith
  W rolach głównych:

  Anna Faris - Shelley
  Emma Stone - Natalie
  Colin Hanks - Oliver
  Hugh Hefner i jego dziewczyny - jako oni sami :)

  Fabuła:

Shelley wiedzie zwyczajne życie króliczka Playboya - imprezy, a następnego dnia kac. Po "kolejnym" wyczerpującym dniu dowiaduje się, że została wyrzucona z rezydencji Hef'a. Postanawia znaleźć sobie nowe miejsce na ziemi..

chwilopylnie

I jedzenie, którego nie lubię, ale uważam za zdrowe, a potem przekonuję samą siebie, że te małe nałogi i przyzwyczajenia nie są groźne.

Od filmów też jestem uzależniona. I w tym miejscu polecę Wam taki, który ostatnio wzruszył mnie do łez, a o którym pewnie już dawno słyszeliście –  „Służące”, bo lubię takie przejmujące dramaty i głos Emmy Stone:

Serialom też oprzeć się nie mogę – “2 broke girls”:

right next door to hell .. - bloog.pl

Bo nie zawsze mam czas na regularne notki. A jak wezmę napiszę kilka naraz to potem tylko OPUBLIKUJ i od razu lepiej niż pisać na bierząco. A tak dodam tylko kilka słów od siebie i mam spokój. Spokój w sensie, że nie muszę martwić się, że nie mam czasu na napisanie notki.

 

1. Emma Stone

 

2. Sara Hyland

 

3. Salma Hayek w sukni od Gucci'ego

 

Zasada Równej Wymiany - To tylko słowa, bo świat nie jest idealny... - Onet.pl Blog

Za bardzo pewny siebie Elric. Myślisz, że gdybym nie mógł korzystać z alchemii płomienia, to byś mnie pokonał? Jestem żołnierzem, znam wiele sposobów walki  - wzruszył ramionami - Ale nie po to tu przyszedłem. Jutro albo za dwa dni ministrowie i generałowie wybiorą nowego Fuhrera, ku mojemu niezadowoleniu największe szanse ma Halcrow.
- Ten co zaczął gonić Stone'a, jak wariat? - Edward rzucił ręcznik na stołek.
- Tak, uwierz mi Edward, on jest od Stone'a jeszcze gorszy. To co zgotował dla nas Homunkulus to nic, w porównaniu do chorych i niespełnionych ambicji generała Halcrow'a. Czeka nas piekło, jeśli on dojdzie do władzy.
   Edward milczał. Czy to możliwe, że mógł być gorszy i bardziej okrutny niż.Na czele z Emmą, która w najbliższym czasie miała zamiar odwiedzić siostry. Tak dawno nie widziała Lin i Lany, co prawda prędzej zjadłaby robaka niż przyznałaby się, że tęskniła za nimi.
   Zapukała do drzwi i czekała aż zobaczy ich miny.
- Dzień dobry, pani do kogo? - pani Gracia uśmiechnęła, widząc Emmę na swoim ganku.
- Nazywam się Emma Winner - Miles i przyszłam odwiedzić siostry - zerknęła do środka i widząc Lin na schodach, uśmiechnęła się złowrogo.
   Młodsza Winner, gdy zauważyła swoją siostrę o mało nie zleciała na dół.
- E...E...Emma? - wyjąkała z takim trudem, jakby to imię było zakazane.
   Pani porucznik odrzuciła włosy do tyłu i weszła do.