O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Emerson

Fame, love and sex, Honey! - Onet.pl Blog

W myślach.
- Ok, jestem pewien, że się ucieszy - odpowiedział chłopak uśmiechając się do mnie przyjaźnie. - Masz na imię Carla, prawda Honey? - spytał mnie z dziarskim uśmiechem. Honey? a co to ma ku*wa być? Nowa ksywka czy jak oni na to mówią?
- Carla, nie jestem Honey. Ty jak się nazywasz?
- Nie znasz mnie?
- No przepraszam cię bardzo, ale widziałam cie kilka razy w całym swym życiu.
- A nie słyszałaś o nas? - spytał wielce zdziwiony. Po chwili namysłu pamiętam ten dzień kiedy pierwszy raz go spotkałam... szefowa coś mówiła jak on ma na imię, ale kompletnie zapomniałam.
- Przykro mi, ale nie.
- Nazywam się Emerson, Emerson Reid. Jesteś pewna, że o nas nie słyszałaś?
- Jestem pewna.
- Cholera, naprawdę potrzebujemy gitarzysty, bo ludzie przestają o nas gadać - westchnął cichutko, a ja i tak wszystko usłyszałam. Udawałam, że nie zrozumiałam ani jednego słowa, ale tak naprawdę było inaczej. Choćby nie wiem co, pokażę im jaka ze mnie świetna gitarzystka!

***

Nie mogę spać. Jestem podekscytowana, no i... czekam na Cody'ego. Co z nim jest nie tak? Przecież dałam pozwolenie by mnie odwiedził dzisiejszego wieczora. Naprawdę... nie rozumiem tego chłopaka. Patrzę.

naszerecenzje

Twórca Stark Enterprises, czyli firmy, która kupuje pomysły i sprzedaje je na masową skalę. Jego nazwiskiem są sygnowane popularne wśród studentów laptopy. To on sfinansował przeszczep mózgu panny Howard.

Steven Howard – starszy brat Nikki. Jest żołnierzem marynarki wojennej, który bierze urlop ze względu na swoją młodszą siostrę.

Felix – czternastoletni kuzyn Christophera. Jest świetnym hakerem, który za włamanie na stronę rządową ma areszt domowy, co nie przeszkadza mu dalej działać.

Fabuła

Mózgowiec został zamknięty w ciele supermodelki. Wszyscy myślą, że Emerson Watts zginęła przygnieciona wielkim plazmowym telewizorem odpychając swoją młodszą siostrę z miejsca upadku. Prawdę o transplantacji mózgu znają tylko nieliczni: jej rodzice, Frida, Robert Stark i chirurdzy, którzy dokonali operacji. Od tamtej chwili, szkolna prymuska nie dbająca o wygląd musi żyć w ciele supermodelki – Nikki Howard. Rodzice Em podpisali cały szereg dokumentów, po to, aby mózg Em żył sobie w nowym ciele i żeby nikt się o tym nie dowiedział. Wszyscy mają myśleć, że mózgowiec zginął w wypadku i gdyby któryś z rodziców się wygadał, czekałyby go sankcje prawne. Jak to w ogóle było możliwe? I co się.

Blog ZagubieniLost1

Gale, zdarza się to – jak sam przyznaje - dość często. W serialu gra przerażająco spokojnego (niczym Hannibal Lecter) przywódcę tajemniczych Innych, którzy zamieszkują wyspę.

Opowiada o zdarzeniu sprzed kilku tygodni, gdy przechodził przez kontrolę na międzynarodowym lotnisku w Honolulu. Przyleciał właśnie na Hawaje, gdzie kręcone są zdjęcia do serialu. Zwróciła na niego uwagę celniczka, która na chwilę oderwała się od szukania płynów i żelów. - Spojrzała na mnie i mówi: "O, ty taki-owaki! Nie znoszę cię, jesteś bardzo, bardzo zły!" – wspomina 51-letni Emerson. – A potem się zaśmiała. Ludzi chyba bawi fakt, że stają oko w oko z postacią z serialu.

Początkowo, jego wątek miał się pojawić w tylko trzech odcinkach. Potem postać grana przez Emersona (ostatnio dowiedzieliśmy się, że naprawdę nazywa się Benjamin Linus) stała się jedną z najważniejszych i najbardziej intrygujących w serialu. Jest enigmatycznym, a czasem brutalnym przywódcą skomplikowanej operacji badawczej na nieznanej nikomu wyspie. Początki i powody rozpoczęcia projektu są, mówiąc oględnie, niejasne. Pod koniec ostatniego sezonu serialu, gdy jego grupa zastraszyła i zabiła kilkoro.

Blog Recenzje gier AndrzejD

Się remis 1:1 premiujący awansem piłkarzy Thomasa Schaafa, a Wiese był bohaterem drużyny gości, popisując się w kilku sytuacjach wręcz nieprawdopodobnymi interwencjami.

Juventus Turyn - Werder Brema 2:1 (0:1)
Bramki: David Trezeguet (65 min.), Emerson (88 min.) - Johan Micoud (13 min.).
Zółte kartki: Pavel Nedved, Alessandro Del Piero - Johan Micoud, Frank Baumann.
Sędziował: Graham Poll (Anglia).
Pierwszy mecz - 2:3, awans - Juventus.

Juventus: Gianluigi Buffon - Jonathan Zebina, Lilian Thuram, Fabio Cannavaro, Gianluca Zambrotta (70 min. - Federico Balzaretti) - Mauro Camoranesi (57 min. - Adrian Mutu), Emerson, Patrick Vieira, Pavel Nedved - Zlatan Ibrahimovic (57 min. - Alessandro Del Piero), David Trezeguet;
Werder: Tim Wiese - Patrick Owomoyela, Naldo, Frank Fahrenhorst, Christian Schulz - Torsten Frings, Frank Baumann (73 min. - Petri Pasanen), Johan Micoud, Tim Borowski - Miroslav Klose, Ivan Klasnic (81 min. - Nelson Valdez).

Komentarzy: 0 Ptasia grypa - kto wypłaci odszkodowania? 2006-03-06

moje-lektury blog

Strona główna "Małpa na straży wagi" Elizabeth Peters

Egipt, rok 1907. Redcliff Emerson - archeolog prowadzący wykopaliska, wraz ze swoją nieustraszoną żoną Amelią Peabody (Indiana Jones w spódnicy) rozpoczyna prace w Dolinie Królów. Emersonom towarzyszą: syn Ramzes, jego przyjaciel David, oraz przybrana córka Nefret.
Ramzes, David i Nefret kupują w Kairze papirus, ze sławna "Księgą Zmarłych". W tym momencie na siebie i całą wyprawę, w której biorą udział sprowadzają niebezpieczeństwo. "Księga Zmarłych" jest łakomym kąskiem, i jest wielu chętnych aby ją posiąść, nie zawsze uczciwą drogą.


2004-09-03 20:44:47 skomentuj (0)

Emerson lake and palmer

I've Been Hiding Behind Words...

- Live in Poland 1997
Cocteau Twins - Blue Bell Knoll
Cocteau Twins - The Pink Opaque
Cocteau Twins - Milk and Kissess
Closterkeller - Violet
Closterkeller - Scarlet
Dance on Glass - Daydreaming
Miles Davis.

- Highway 61 Revisited
Bob Dylan - Blonde on Blonde
Bob Dylan - Bringing It All Back Home

Emerson, Lake & Palmer - Live at the Wiltern

Emerson, Lake & Palmer - In the Hot Seat

Emerson, Lake & Palmer.

Krytyka jest łatwa a sztuka trudna - bloog.pl

Brytyjskimi grupami indierockowymi lat osiemdziesiątych były The Smiths, The Stone Roses i The Jesus and Mary Chain, w Stanach Zjednoczonych natomiast Hüsker Dü, Dinosaur JrModern rock Przejrzyste, oszczędne brzmienie, często wzorowane na muzyce europejskiej XIX wieku Emerson, Lake and Palmer, Renaissance, Van der Graaf Generator
Experimental rock Awangarda progresywnego rocka,.