O czym chcesz poczytać na blogach?

Emerging markets

Komentarze Krzysztofa Ojczyka

Bez żadnych zakłóceń. Szczególny pokaz siły związanej z aktywnością wzrostowej fazy cyklu dał rodzimy rynek w czasie tragicznych wydarzeń w Japonii. Podczas, gdy część rynków dojrzałych wyznaczała wówczas tegoroczne minima, a reprezentatywny dla rynków wschodzących MSCI Emerging Markets Index testował minima z lutego, WIG20 zaledwie otarł się o 61.8-procentowe zniesienie ruchu wzrostowego z przełomu lutego i marca.
Więcej »

18:15,.

Blog lokaty11

W walucie lokalnej funduszu, który ma być współfinansowany przez markowe IBRD z partnerem prywatnym, będzie zdobywać 5 miliardów dolarów na początku 2008 r. inwestycje w wysokości do 40 wschodzących rynkach obligacji.

Gemloc (Global Emerging Markets Local Currency Bond Fund) jest "systemowe" rozwiązanie na rynku luka, powiedział Michael Klein, IFC Vice President i główny ekonomista w prasie briefingu na 21 października. Podczas gdy 70 procent wszystkich pojawiających się na rynku długu jest denominowane w.

Porównanie lokat - Onet.pl Blog

Przykłady? Prosze bardzo. Hossa zaczęła się w 2003 roku... gdzie były fundusze?Gdzie ich wypasione reklamy? Gdzie naganiacze? NIE BYŁO ICH! Kiedy finansiści np. londyńscy mówili wprost "czas zainteresować się polskimi akcjami" u nas panowała grobowa cisza...
Analogicznie z innymi emerging markets. Kiedy na zachodzie w trakcie szalejącej hoosy u nas inwestowało się grubo w emerging markets ogólnie (w tym w nas oczywiście, ale także w Rosję, Meksyk, Brazylię, Rumunię itp.), u nas... nic...
Jeszcze ciekawiej: gdy u nas hossa na spółkach małych i średnich była.

INWESTOR PROFESJONALNY

CME w Polsce
Dobra wiadomość: Chicago Mercantile Exchange ogłosiła w zeszłym tygodniu, że od 1 pażdziernika udostępni swoje elektroniczne notowania dla niektórych państw "emerging markets" w tym Polski. Przez 2 lata dostęp dla klientów z tych krajów ma być DARMOWY.
Takie promocje lubimy. Teraz pora na CBOT!
23:56,