O czym chcesz poczytać na blogach?

Emblemat

Emblematy dla Ciebie!

Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
2009-08-23
Witam poniwnie dzisiaj!
Przygotowałam dla was przekładowe emblematy, mam nadzieję że będą wam się podobały ;-)
pozdrawiam E.
;-) 2009-08-23

Witam!
Na tej stronie znajdziesz emblemat w swoim ulubionym kolorze, z twoim własnym wymyslonym tekstem i z obrazkiem. Mam.

Emblematy na photobloga na zamówienie, za darmo !

2009-01-06

andziulka54.
sorki, że nizbyt idealne, ale to moje pierwsze. ; D

Komentarzy: 5 2008-12-28 Komentarzy: 0 ^^ 2008-12-28 No zamawiajcie ! : D Komentarzy: 0 Od tego do tamtego . ; p 2008-12-27
ReguLamin ! ; D
1. Zamawiajcie emblematy pod najnowszą notką.
2. W zamówieniach dokładnie opisujcie wygląd.

kzp blog

Schodzi do piwnicy i późno wraca do domu. Co robić?
- Należy skontrolować pokój córki/syna. Przeszukać szuflady, szafki i półki. Następnie należy również udać się przeszukać piwnicę, jeżeli odnajdziecie państwo coś niepokojącego (możecie państwo odnaleść tzw. "Pentagram") należy uniemożliwić córce/synowi przebywanie w tych pomieszczeniach, gdyż wraz z nastaniem zmierzchu prowadzone są tam tzw. "czarne msze". Jeżeli chodzi o późne wracanie do domu, należy tego kategorycznie zabronić, gdyż istnieje możliwość, że Państwa pociecha narkotyzuje się wraz z grupą tzw. metalowców.

• Córka/syn sąsiadów nosi dziwne emblematy (w tym tzw."Pentagram") na plecaku/koszulce, co robić?
- należy niezwłocznie porozmawiać z rodziną tzw. metalowca. Następnie należy zatelefonować na Policję i przekazać informację iż w państwa dzielnicy/na państwa ulicy najprawdopodobniej są odprawiane tzw. "Czarne msze" oraz istnieje możliowść praktykowania czarnej magii.

• Moja córka/syn nosi dziwne emblematy na plecaku/koszulce, co robić?
- Musicie Państwo się dokładnie przyjżeć tym emblematom, gdyż może się okazać, że jednym z nich może być tzw. "Pentagram" (do złudzenia przypomina gwiazdę betlejemską). Jeżeli jeden z emblematów przedstawia.

Blog of an artist.

23:05, 6lavekall6
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 sierpnia 2009
part 2 chapter 2

Martet zaklął pod nosem widząc z iloma przeciwnikami będzie musiał walczyć. Zszedł na dół, możliwie najciszej, jednak nie udało mu się umknąć uwadze czujnych strażników, którzy zaniepokojeni nieznajomym niemal natychmiast do niego podeszli.

- Kim jesteś? Okaż emblemat!

- Przepraszam, panowie, ale będę was musiał rozczarować – wyjął miecz z pochwy i szybkim ruchem dłoni pozbawił obu głów, po czym zdjął zbroje ze strażników i upewniając się że nikt nie idzie, założył ją na siebie, po czym wyjął z kieszeni emblemat, o którym wspominali, jednak uderzyła go z niego potężna dawka magii.

- Cholera. To jest związane z duszą – mruknął i po chwili dodał – trudno, muszę sobie poradzić bez tego.

 

Wszedł do środka miasta i starał wmieszać się w tłum, jednak po chwili ktoś go zaczepił, mówiąc:

- Czemu opuściłeś straż?

Tazim był przygotowany na takie.

S O O Q - Największy zbiór obrazków i fotografi - Onet.pl Blog

159 komentarzy

04 kwietnia 2010
21. Na powitanie- Konkurs.
Hej!
W ten radosny świąteczny poranek wita was nowa osóbka na tym blogu czyli Mrs. E. Możecie mówić na mnie Aga.
Robię dziś za wielkanocnego zajączka, więc specjalnie dla was, konkurs na najlepszy emblemat.
Co to właściwie jest? Emblemat to obrazek z tekstem, który wstawia się jak baner. Najczęściej spotykany w photoblog-ach.
Przykład:
 
Wymiary: 400px x 100px

Emblemat robicie o na jaki chcecie temat chcecie. najlepiej na taki jaki lubicie najbardziej, wtedy wychodzą najlepsze. Proszę również o zastrzeżeniu praw autorskich na pracy (dla przypomnienia: piszecie (c) i wasz nick) i zachowanie wymiarów!!!
Możecie się zgłaszać do 7 kwietnia, a prace oddawać do 9 kwietnia. Przed zgłoszeniem proszę o napisanie ,,Zgł. em." , a przed pracą.

BLOG POŚWIĘCONY ANTYFASZYZMOWI JAKO POSTAWIE SPOŁECZNEJ

Przebywał wówczas w mieszkaniu obalano kwasem, trafił on z ciężkimi poparzeniami do szpitala.

9 maja 2001 r. w Częstochowie pięciu bojówkarzy skrajnej prawicy zaatakowało trójkę bezdomnych. Napadnięci zostali skopani podkutymi butami. Jedna osoba zmarła na miejscu, dwie walczyły o życie w szpitalu, w wyniku odniesionych obrażeń zostały pozbawione możliwości samodzielnego życia.

26 sierpnia 2001 r. w Dęblinie, podczas koncertu charytatywnego dla powodzian, nacjonalistyczni bojówkarze zaatakowali Wojciecha Z., 18 letniego mieszkańca tego miasta, kopali go podkutymi butami w głowę w wyniku czego zmarł na miejscu. Powodem ataku, były antyrasistowskie emblematy na odzieży ofiary.

2 kwietnia w Sopocie narodowcy podpalili klub „Pomarańczarnia”, miejsce spotkań i wydarzeń związanych z kontrkulturą i działaniami antyrasistowskimi. W podpalenie zamieszany był min.Grzegorz H. ps. Śledziu. Trójmiejski skrajnie prawicowy bojówkarz, odpowiedzialny za szereg napadów i pobić, co ciekawe cieszący się sympatią miejscowych władz, które powierzyły mu m.in. organizację młodzieżowej ligi piłkarskiej w ramach programu resocjalizacji.

20 lipca 2002 r. w Świdniku policja odnalazła w lesie należący do grupy miejscowych narodowców skład materiałów wybuchowych, w którym znaleziono: 2 kg trotylu, środki.

Nowa Wola Ognia - nowe pokolenie Liścia by córka Naruto - Onet.pl Blog

Okaśan, on na mnje patsi!
***
Dziewięć lat później.
- KOJI, TY MAŁY POTWORZE! NIECH NO JA CIĘ DOPADNĘ, NOGI Z DUPY POWYRYWAM! ZABIJĘ!
Zaspana Tenten, która dopiero trzy godziny wcześniej wróciła do domu po ciężkiej misji, marzyła o nieco innej pobudce - najlepiej żadnej. Jednak przemogła się i wstała, kierując się prosto do pokoju córki.
- Co znowu się stało? - zapytała, przecierając oczy.
- Ten mały cham wrzucił mój ochraniacz na czoło do ubikacji! - krzyknęła wściekła dziewczynka. - A za godzinę mam być w Akademii na przydzielanie drużyn!
Faktycznie, granatowa opaska z emblematem Konohy była nie tylko mokra, ale i niezbyt ładnie pachniała (czyt. zajeżdżała nie powiem czym   ). Kobieta zmarszczyła nos.
- I jak ja w nim wyjdę! - jęknęła młoda Hyuuga. - Nie zdążę wyprać i wysuszyć, jak będę wyglądać?!
- Tak jak zwykle - rzucił złośliwie brat, wsadzając do pokoju głowę. - Obleśnie.
- Koji! - podniosła głos brązowooka, łapiąc uciekającego syna za koszulę. - Jak ty się wyrażasz?!
- Lepiej niż ona - burknął, pokazując język Riinie.
- Ty mały...
- CISZA! - na te słowa oboje zamilkli, posyłając ku sobie groźne spojrzenia. Tenten odetchnęła.