O czym chcesz poczytać na blogach?

Elżbieta

OBJAWIENIA Z PRAWDY Elżbieta Gas - Onet.pl Blog

Pokuszenie na każdym kroku wam się pokazuje, lecz wy już nie jesteście w stanie odróżnić co dobre, a co złe, daliście się całkowicie poprowadzić ciemnocie i pozwalacie aby oni na was wymuszali ciemne zachowania, zatraciliście odczuwanie i logiczne myślenie, bo przyjęliście kłamstwa kościoła i rządzących jako prawdy i im hołdujecie, a PRAWDĘ Stwórcy nie rozumiecie i odrzucacie wyszydzając i opluwając, za co zapłacicie najwyższą cenę, ale to wasz wybór, za to są skutki zwrotne.

Kuszą was ciemności w każdej chwili waszego życia, dlatego iż pozwoliliście im podejść bardzo blisko do was, poprzez wasz rozum, daliście sobą rządzić i pozwoliliście na manipulowanie wami.

Czas abyście zrozumieli iż na Ziemi musicie żyć w prawach Stwórcy, wtedy nie będzie mowy o tym aby świadomy duch dał się kusić, świadomie odrzuci wszystko co z nim nie współbrzmi i nie jest jednorodne.


Ismael Elżbieta Gas

Uzdrowiciel Elżbieta Gas - Onet.pl Blog

Nie trawiąc takiej sytuacji opakowuje się w ciało ziemskie aby jego nikt nie dotykał, wtedy ciało ziemskie zwiększa swoją objętość, jest opakowane w tłuszcz i jak to mówicie; jesteście puszyści, choć cuda robicie i różne dziwne diety stosujecie, to efekt tego jest mizerny, choć trochę schudniecie, to i tak szybko następuje efekt „jojo”.

Tutaj należy koniecznie oczyścić ducha z tych ciemnych form oraz uwolnić uczucia z tych rozumowych lejców, wtedy efekty są rewelacyjne dla ducha i dla ciała ziemskiego.

Sprawdza się całkowicie tutaj Prawda oczywista; zdrowy duch. to zdrowe ciało.

Odtrujcie swój rozum, a wasz duch i wasze ciało ziemskie odzyska równowagę niezbędną do życia tu na Ziemi, do służenia Stwórcy w gęstej materii, będziecie mieli optymalne ciało ziemskie, pojazd dla ducha.Uzdrowiciel Elżbieta Gas

wampirzyca-marza | e-blogi.pl

Znaki, wziął ją na ręce i zaczął iść w stronę tych przerażających drzwi. Oczom dziewczyny ukazał się ołtarz. Na ścianach oprócz powypisywanych krwią słów były poprzyklejane zęby i zdjęcia ludzi, do których należały. Na środku pomieszczenia zauważyła studnię wypełnioną zielonkawym, bulgocącym płynem.
- Kwas siarkowy. Nic nie poczujesz. Chociaż... Nie będę Cię oszukiwał. Będziesz czuła wszystko.
Wrzucił ją a jej ciało powoli zaczęło się rozpuszczać...Nieporuszony Walter powiedział tylko:
- Oto Twoja kolejna ofiara mój Panie...

P.S Ciekawość nie zawsze popłaca...

Skomentuj [2]

Elżbieta Batory 2011-06-10

Postać ta znana jest lepiej u nas niż poza granicami. Na samych Węgrzech po wypowiedzeniu jej imienia można spotkać się z milczeniem. Dlaczegóż to Elżbieta, siostra naszego króla Stefana Batorego jest postacią ukrytą za zasłoną milczenia?
Elżbieta Batory – urodziła się 7 sierpnia 1560 roku. Po otrzymaniu rzetelnego wykształcenia w wieku lat piętnastu została wydana ówczesnym zwyczajem za 25-letniego bohatera węgierskiego Ferencza Nadasdy. Nie wiadomo co było przyczyną jej psychicznej choroby, która być może wzięła swoje podłoże z dobrze nam znanego narcyzmu i sadyzmu. Elżbieta.

Jennifer Ehle i Colin Firth - Onet.pl Blog

W nim rzadko. Elżbieta spojrzała przezokno, Pemberleyleżało w kotlinie, teraz zasypanej śniegiem, nagle przeraziłasię, żejej mężowi coś się mogło stać. Stanęła obok biurko na którymleżałpapier listowy ozdobiony herbem dworu Pemberley. I zaczęła myślećo słowachlady Katarzyny, w czasie gdy próbowała ją odwieść odmałżeństwa z PanemDarcy’m. Pomyślała, że może małżeństwo Fitzwilliama iAnny de Bourgh możebyłoby szczęśliwsze. Potem Lizzy udała się naspoczynek, bo wiedziała, żebędzie potrzebna siostrze. Zamknęła drzwi iwyszła na korytarz, ku swemuzaskoczenie zobaczyła Georgianę stojąca udrzwi jej pokoju. Kiedy jednakusłyszała kroki cofnęła sięprzestraszona. Elżbieta łagodnie odezwała się doPanny Darcy, Georgianapowiedziała, że w ostatnich dniach była niegrzeczna isię rozpłakała.Elżbieta objęła ją ramieniem i wprowadziła do swej sypialni. Izaczęłajej mówić „Kochana Georgiano…-zaczęła mówić ale w tejsamej chwili pojawiła się zaspana pokojówka byszczotkować jej włosy,więc odesłała dziewczynę do łóżka.- Kochana siostrzyczko,tak wielenowych myśli przychodzi nam do głowy, gdy jesteśmy młode: opowiadamysięwtedy za kimś i przeciwko komuś…Wierz mi Georgiano, masz ode mniepełneprawo, by móc to co czujesz.” Panna Darcy zaczęła siędopytywać żonyswojego brata dlaczego jest dla niej.

Egzorcysta ISMAEL Elżbieta Gas

Brak w nich bezstronności, wręcz są tendencyjni, bo są zamknięci i ograniczeni przez swoje myślenie, kłamią i oszukują, aby tylko zrobić sensację, bo wiąże się to z popularnością tych mediów, nie ma to nic wspólnego z Prawdą, zbyt duża konkurencja, brak prawa precyzującego zakres odpowiedzialności za wypowiadane oskarżenia nieprawdziwe przeciwko innym, łapią na kłamstwach tylko ochłapy, ktoś coś powie i bez potwierdzenia podaje się to w mediach jako pewnik, sami siebie skazują na niechęć ludzi, o których jest głośno i są bardzo popularni.

Tutaj powinni mieć dowody na takie oskarżenia i pomówienia.

Bona Tyara Elżbieta Gas

/obcoświat/

SUPER

O drugiej ambitnie postanowiłem usnąć
Oczywiście nie usnąłem, za to rano rączo wypijając napój R20 (dostałem gratis do benzyny, podobno daje odpał) rączo pognałem do radia, z radia na francuski, z francuskiego nie pognałem do Jagiellonki, bo zapomnialem, a wiec z francuskiego do magazynu naszego po obrazy, z obrazami do galerii z galerii do domu i do komputera. A... Śniadanie. Śniadanie też jeadłem chyba.

A więc wróciłem tutaj, dostałem dwadzieścia maili, jeszcze bardziej przycemniłem monitor, żeby oczu mi nie raził i piszę do Was.
Piszę i wpadam w stan wkurwienia totalnego. Najpierw sie pokłóciłem z mamą o mój tryb życia. Potem Elżbieta mówiła mi rzeczy złe i nie wiem, o co chodzi bo właśnie przestała. Zula po szpitalach się pałęa. A jeszcze znajomi z obozu powiedzieli, że ich olewam, że nie mam czasu, że ignoruję. Kurwa... A, gdy się kłociłem z mamą, to powiedziała, żebym kiedyś tego nie żałował mojego trybu życia i nie chodziło jej akurat o zdrowie. Ja... z przerażeniem odkrywam, że właściwie tylko Wy mi zostaliście... W tym sensie, że tylko z Wami nie straciłem kontaktu. Maciek... Zbyt rzadko. Agnieszka ostatnio na urodzinach się z nią widziałem moich. A tak naprawdę to na początku kwietnia. Baśka, Gośka... Lepiej nie mówić.
A prababcia mi zawsze mówiła, że doceniaj przyjaciół bo to.

+*+*+*+*+*+Straszne opowiadania & horrory+*+*+*+*+*+*+*+*+ - Onet.pl Blog

To jak rytuał, który zaspokajał jej seksualne dewiacje i koił migrenowe bóle. Zakładała do tego celu białą suknię która w miarę przedłużania się jej okrutnych tortur powoli nasiąkała krwią. Trudno opisać ból jakich doznawały ofiary utrzymywane przy życiu maksymalną ilość czasu. Mdlały i były cucone na zmianę by zadowolić swoją panią. Niektóre źródła podają iż to właśnie Elżbieta sprowadziła z zagranicy tzw. „Żelazną Dziewicę” – wydrążonego manekina w którego wnętrzu znajdowały się długie, przebijające na wskroś kolce. Młodą dziewczynę umieszczano w „dziewicy” a specjalnie wydrążone rynny kierowały krew do balii w której Elżbieta rozkoszowała się swoją „odmładzającą” kąpielą. Drugim rodzajem tortury, który dostarczał sadystycznej Pani ekstazy, była nabita kolcami klatka w której więźono młodą dziewczynę, klatkę windowano do góry a pod nią siadała Elżbieta. Jedna ze służących, popleczniczek swej Pani o podobnych jak ona dewiacjach straszyła uwięzioną dziewczynę tak, że ta nadziewała się na kolce – krew spływająca w dół skrapiała suknię i ciało Elżbiety. Nie tylko jednak w celach odmładzających i nie tylko w podziemiach odbywały się ceremonie. Znane było zamiłowanie Elżbiety do obserwowania nagiej dziewczyny na mrozie oblewanej wodą - tak długo aż nie zmieniła.