O czym chcesz poczytać na blogach?

Elton john

Blog Licealistki

Wokalista wychowywałby malca ze swoim partnerem, Davidem Furnishem. – David zawsze chciał adoptować dziecko, ale ja się nie zgadzałem ze względu na mój wiek i częste podróże – wyjaśnia John. – Ale kiedy zobaczyłem Lwa, zapragnąłem go zaadoptować. Skradł moje serce i serca Davida. Byłoby wspaniale stworzyć dom. Zmieniłem zdanie.

Dorobek Eltona Johna, który niedawno przy nowej płycie wspomógł Alice In Chains, zamyka kompilacja “Rocket Man: The Definitive Hits” z marca 2007 roku.

aka | bbc

onet.pl

W poszukiwaniu prawdy - Onet.pl Blog


01 stycznia 2011
Urabiani światopoglądowo

Kilka dni temu świat obiegła informacja o tym, że Elton John i jego „mąż” będą mieć dziecko, które urodziła im „surogatka”. Tego samego dnia dowiedzieliśmy się, że w Polsce urodziły się bliźnięta, które mają dwóch różnych ojców i to dopiero siódmy taki przypadek na świecie.

Memory of Matthew Shepard

Do przełożenia na język polski. Tłumaczenie tego typu utworów w taki sposób aby odzwierciedlały one rzeczywiste intencje autora wymaga przynajmniej studiów anglistycznych, a ja anglistą niestety nie jestem. Jednak jestem pewien, że pomimo niedoskonałości tłumaczenia warto było je opublikować. Pozwoli ono zrozumieć przesłanie jakie chciał w tej piosence zawrzeć Elton John.

Jeżeli ktoś posiada jakieś dobre tłumaczenie tekstu piosenki American Triangle na język polski to bardzo proszę o jego podesłanie. Chciałbym go umieścić w tym miejscu. Album na którym znajduje się piosenka nosi tytuł Songs from the West Coast - i został on zadedykowany m.in. Matthew Shepardowi.

Oto.

Absurdy z kraju i ze świata - Onet.pl Blog

jak podaje gazeta.pl:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7653434,Grozil_Eltonowi_Johnowi__zostal_aresztowany.html
"Horsleya rozzłościło, że przyznający się do homoseksualizmu Elton John powiedział w wywiadzie jednemu z pism, iż Jezus był "współczującym, wielce inteligentnym gejem, który rozumiał ludzkie problemy". - To co zrobił Elton John to desakralizacja obrazu Jezusa Chrystusa, bluźnierstwo - podkreślił w nagraniu."
No ciekawy jestem co by było, gdyby.

Quo vadis, domine?

Gimnazjum.

Tak więc ona będzie oceniać  mój blog w konkursie pt. “Blog Roku” . Niejaki Kornel Nurzyński ją zna;) Ale nie ważne. Hmmm…Sama kiedys nie lubiłam Blog 27, za to młodsza siostra uwielbiała… Całymi dniami słyszałam “Hey Boy”…kicz…tandeta… porównajcie Elton’a John’a(uwielbiam go)  i Blog27…Ech… Cieszę się, że jedna z nich okazała się mądrzejsza od drugiej i odeszła z zespołu. Blog27 nadal działa…-.-  Co prawda nie słyszałam jej najnowszej płyty, ale może poszukam czegoś w necie, na youtube.com i posłucham…jak będę miała czas. Ni ukrywam, że licze na tego laptopa, który jest główną.

Elton john can you feel the love tonight

Zawodowo zajmuję się tresurą bazyliszków. - Onet.pl Blog

Głowy znad nieskoszonego jeszcze zboża. A dźwięk niesie się. Nie, to nie jest echo. On po prostu brzmi. Wszędzie.

Mika - By the time
Kitsune (19:43)
Jak sądzicie?

Elton John - Can you feel the love tonight
Dosłownie jak nie ja. ;)
Kitsune.

When goodbye mean forever..

Szablon Nati wrrrr... Nati lubi czarny i czerwony i trochę białego. Nati lubi Loveless (no powiedzmy, że lubi). Bynajmniej Nati się podoba ^o^
Ludzi.Wampiry... gdzie?!!!).
Nati aktualnie słucha Eltona Johna i Can You Feel The Love Tonight ^^ Nati zaczyna płakać :( bo to smutna piosenka jak dla Nati. Biedna.

Elton john your song

[wyrwac chwasta - terapia] blog

Poranku....

...z tych wszystkich niespodzianek Duzemu przypadl najbardziej do gustu CD z nagrana specjalnie na ta okazje skladanka piosenek - oto lista:
1) Your song - Elton John
2) You are so beautifil - Joe Cocker
3) Have I told you lately that I love you - Rod Steward
4) Come what May - McGregor and Kidman
5) You are the first....

LINKIN PARK!!! Oh My Love... And another rock band:D - Onet.pl Blog

  • Mike wpadł! Coś jak nasze "Mamy cię!" Bez tłumaczenia
  • Love story "MIKE & Chaz"
  • Oda do radości???
  • "The wizard song" Chester'a:)))
  • FUNNY!!! Chazy Chazz and Brad
  • Chester wygląda jakby za dużo wypił...;))))
Green Day! xD
  • Time of your life
  • Holiday - teledysk
  • Boulevard of broken dreams - teledysk
Powszechnie znany i lubiany Rick Rubin, z ponad stu powstałych dotychczas utworów wybrał ok. 18. Facet ma na celu nakierować zespół na takie brzmienia jak: Pink Floyd, Emerson czy Elton John. Przecież LP + ich muza + muza tego typu = hit wszechczasów! Oby tylko się nie przeliczyć. Chociaż fani powinni się przygotować na trochę zmnieniony styl;)