O czym chcesz poczytać na blogach?

Ellen degeneres show

i-heart-miley.mylog.pl

Na TVP1 ok. 15:15

MILEYFANLISTING.

Już wkrótce ;)

WAŻNEDATY.

» 05.04 - CMT Awards
» 06.04 - Ellen DeGeneres Show
» 10.04 - HM Movie trafia do amerykańskich kin
» 17.04 - HM Movie trafia do polskich kin
» 19.04 - nowy odcinek HM na DC USA
» 23.04 - premiera HM Movie w Londynie


rolki myśli nieuczesane

Nie oczekiwała tego, że w końcu zasnę i w ogóle nawet tego nie planowała. Tak też robię. Spedzam ten czas oczywiscie bezproduktywnie całkowicie, oglądając poraz milionowy "Finding Nemo" i kolejne odcinki The Ellen Degeneres Show oraz robiąc zdjęcia rybkom na moim tel;efonie (kocham gry na komórki). Tak więc wszystko w zasadzie oscyluje wokół jednego tematu. Dżizas, co za bzdury.

I jedna jeszcze refleksja: po pozbyciu się biurka z pokoju.

Wszystko o Miley Cyrus - bloog.pl

Miley Cyrus i Justin Gaston tworzą prawdziwą parę. Najciekawszy okazał się pomysł na ujawnianie całej sprawy.

Ostatnio Miley pojawiła się w programie The Ellen DeGeneres Show, gdzie droczyła się z prowadzącą. Rozmowa dotyczyła właśnie Justina.

Zwróciliście zapewne uwagę na śmiech młodej gwiazdki, kiedy ta.

Blog twilightowa222

0 2010-05-14 Już dziś wyemitowano w całości wywiady z Oprah Winfrey Show. Tym razem w programie pojawili się :Dakota Fanning, Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner. Gwiaxdy opowiadały m.in o tym jakie słowa wypowiadane przez Roberta śmieszą Kristen, jakie programy ogląda Taylor,czy.0 2010-05-21 Robert Pattinson wystapił ostatnio w programie Ellen DeGeneres. Aktor zaprezentował tam sowoją nową fryzurę oraz udzielił krótkiego wywiadu. M.in powiedział,że gdy miał 10 lat, chodził na lekcje baletu,ale później zrezygnował,bo stwierdził,że jest facetem.Aktor.