O czym chcesz poczytać na blogach?

Elle macpherson

Autografy gwiazd - bloog.pl

Tagi: Maggie Smith, aktorka, poczta, UK
Trackback: http://bloog.pl/id,330800089,trackback

komentarze (12) | dodaj komentarz

..:: Elle Macpherson ::..

niedziela, 29 stycznia 2012 14:52

Kto: Elle Macpherson

Wysłałam: mail/ wiadomość (chyba) na oficjalniej stronie

Blog zajatt

Słyszy zalecenia od swojego przyjaciela Sebastiana (Eric Dane) aby kupił Labradoodla, ale wybiera Labradora.

Wśród słynnych właścicieli Labradoodli znajdziemy takie nazwiska jak: Tiger Woods (golfista); Joe Biden (wiceprezydent USA); Jennifer Aniston (aktorka); Elle MacPherson (modelka); Jeremy Clarkson i Richard Hammond (prezenterzy programu Top Gear); Julianne Moore (aktorka).


Blog doska025

Anglii. Do Nowego Jorku przeniosła się tylko ze względu na Darrena. Postanowili zamieszkać w Londynie, bo Rachel bardzo za nim tęskniła", mówił jeden z przyjaciół pary.

Ale nie wszystkie gwiazdy podzielają entuzjazm Witherspoon i Weisz. Madonna i Elle Macpherson mają dosyć Londynu. Piosenkarka postanowiła, że przenosi się do Nowego Jorku, kupiła tam już apartament. Zaś Macpherson wraz z synami wraca do rodzinnej Australii.

Komentarzy:

Za zamknietymi oczami

Jest zycie w pojedynke? majac wokol siebie kogos, ale nie tego, ktory jest w stanie sie naprawde do mnie zblizyc?

****

Odkrylam w sobie nowa kobieca manie. Po obsesji na perfumy, przyszla pora na bielizne. Staniki od calvina kleina, tommego hilfingera i ostatnio elle macpherson nie mieszcza mi sie w szufladzie. nie pamietam bym kiedykolwiek miala tyle bielizny -ale szczerze napawa mnie to radoscia, i wrecz co dzien wpadam do tkmaxx'a, looknac czy nie natrafie na jakas przecene ;D.

btw. nie wiem skad sie wzial banal, ze kobiety kupuja.