O czym chcesz poczytać na blogach?

Elizabeth hurley

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Leży albo puchaty dywanik albo owcza skóra.

Według byłej dziewczyny Hugh Granta, w mieście uprawia się mniej seksu niż na wsi, bo miasto po prostu nie jest tak seksowne. Wieś to rządza, pierwotne popędy, zapachy i odgłosy przyrody za oknem. Tak wygląda wymarzony weekend Liz Hurley. Na co komu snobistyczne przyjęcia, lejący się szampan czy ekskluzywne butiki. I pomyśleć, że mówi to kobieta, która najbardziej na świecie kochała kiedyś złoto i bogato zdobione suknie!

Liz perwersyjnie wyznaje, że chętnie uprawia seks także w cudzych domach przed.

Strona główna

Tagi: aktorka, Anglia, Arun Nayara, Dolce&Gabbana, Elizabeth Hurley, Gaszewski, Gucci, Hugh Grant, Liz Hurley, modelka, seks, sex, wieś

You can leave a response, or trackback from your own site.

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog

Nienaturalne zachowanie dzieci również ma związek z duchami.

 

ŚRODA, 21:00, POLSAT

Zakręcony - komedia

Komedia w reżyserii Harolda Ramisa, twórcy 'Depresji gangstera' i 'Dnia świstaka'. Młody nieudacznik spotyka na swej drodze... szatana w osobie pięknej Elizabeth Hurley, która składa mu propozycję nie do odrzucenia...

 

PIĄTEK, 20:05, TVP 2

Ja wam pokażę - komedia romantyczna

Judyta i Adam bardzo się kochają, jednak codzienność daje o sobie znać. Tosia lada dzień skończy osiemnaście lat i właśnie.

Zagubieni/LOST - Onet.pl Blog

Przybycia do Australii Johna Locka była wyprawa do australijskiego buszu przez co jest wyśmiewamy przez swojego zwierzchnika. Po przybyciu do Australii dowiaduje się, że nie może wziąć udziału w wyprawie przez stan swojego zdrowia. Pracował w fabryce pudełek, która należy do Hurleya. Przy doradzaniu chłopcu zabawki śledzi go pewna kobieta, Jonhy wybiega za nią i dowiaduje się, że jest to jego matka. Po niedługim czasie poznaje również swojego bogatego ojca. Dowiaduje się, że potrzebuje on  dawcy nerki, która jest potrzebna do przeszczepu. Lock.

Prawdę. Zastaje tam grób zasypany kamieniami, rozkopuje go i znajduje tam ptawdziwego Henrego Geila. Nie ma juz wątpliwości co do tego że Ben jejednym z "innych''. Jako jedyny podejrzewał Michaela o zdradę, gdy ten nie pozwolił mu iść. Said płynie wraz z Jin i Sun jachtem Desmonda ''Elizabeth''. Znajduje on fałszywą wioskę Innych.

  

  

 

LOST****ZAGUBIENI**** - Onet.pl Blog

SAYID

 

SAWYER

 

LOCKE

 

JULIET

 

JIN


 

HURLEY

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
  
    
k3oczkers (22:22)
2 rozbitków
Elizabeth Mitchell- photo