O czym chcesz poczytać na blogach?

Elizabeth arden

Britney Spears fans - Onet.pl Blog

Że dla amerykańskiej gospodarki Britney jest warta 120 milionów dolarów rocznie!

Od początku kariery Britney jej wytwórnia, Jive Records, zarobiła 400 milionów dolarów. Oczywiście, tylko dzięki sprzedaży jej albumów. Koncern kosmetyczny Elizabeth Arden zyskał 100 milionów sprzedając perfumy Britney:  Believe, Curious i Fantasy. Britney reklamowała również Pepsi i inne produkty. Każdy z reklamowanych towarów przyniósł producentom większy dochód.

Eksperci szacują, że.

Hilary Duff i Ashlee Simpson - Onet.pl Blog

Mam już dwie na oku. Jestemtymbardzopodekscytowana i nie mogę się doczekać.
FR: Będziesz tworzyła swoje trzecie perfumy wraz z Elizabeth Arden?
HD:Takjesteśmywłaśnie w czasie tworzenia perfum. Bardzo ważna jestnazwa.Musi się onaprzyjąć w różnych krajach i musi być ona.

Twilight - Onet.pl Blog

● Przed zagraniem w "Zmierzchu" nie miał pojęcia, że istnieje taka książka. Dowiedział się dopiero na planie.
● Ma trzech starszych i trzech młodszych braci oraz młodszą siostrę Brittany.
● Reklamował Diet Mountain Dew.
● Reklamował zapach Elizabeth Arden.
Źródło:FilmWeb

 

Kellan Luzz manga

Crazy girl blog ! ! ! - Świat pełen pokus ?!

Sql ... po sql poszłam połazić po sklepach bo musiałam kupić prezencik na Rocznice ŚlubiQ ;) ale udało się kupić i trawić w guścik, bo of kors się spodobało, potem na chwilke do domQ no i na spotkanko;) było bardzo miło ... dostałam piękną różyczkę i perfumki - Elizabeth Arden =) słłłłłit zapach idealny jak dla mnie :D ... w domQ jesio czekały na mnie kwiatki i pare Walentynek ... za wsystko kuję =* ;) i to by było na tyle ... p.s. jeszcze dziękuję za wszystkie sms, telefoniki, e-mail'e oraz życzenia na gadulcu :))) dobshe że mam Was.

Blog TwojeWlosy02

I mógł się skończyć zatruciem). Poczyniono też pierwsze kroki w trwałej ondulacji.

Makijaż
Mocny makijaż stał się bardzo wyrazistym elementem przemiany. Na rynku pojawiły się pierwsze firmy kosmetyczne na większą skalę: Max Factor, Elizabeth Arden, Helena Rubinstein, Dorothy Gray. Publiczne malowanie ust i pudrowanie nosa były czynnościami, które uważano za modne.

  • chłopięca sylwetka
  • krótkie fryzurki
  • mocne i śmiałe makijaże
  • skrócone luźne sukienki z.

:::when you were young you were the king of carrot flowers :::

Squalid quasi-squacie u drętwych offowych architektów (nie znoszę całowania w policzek na powitanie!!) mam wrażenie, że liczba metek ogranicza umysłowo -powiedziała to dziewczynka w oldskulowych adidasach/najkach, spodniach YSL, wychowana na kosmetykach Clinique, Estee Lauder i Elizabeth Arden, perfumująca się niedostępnym w Polsce zapachem Jessiki McClintock. Modni ludzie zawsze interesują się alternatywnym kinem, muzyką, literaturą i fotografią, ale jak przyjdzie co do czego, to potrafią wyłącznie sypać slangowymi superlatywami. Smutne, bo ani kino, ani.