O czym chcesz poczytać na blogach?

Elita zabójców

LIMBO na ziemi | leniwa iluminacja mojej błahej osoby

Dnie wiadomości, o innym znaczeniu ale czy podtekst może mieć podtekst, głębiej szukając sensu możemy odnaleźć całe połacie nowych informacji, historii, światów o których nawet nie mieliśmy pojęcia. Jedno zdanie może być kompletną biografią muzyka, jedna książka może być nowym światem.

i zapytała się czy pójdzie do kina
liczyła na bliskość i jego.

Wilgotny ręcznik i otwieram zaznaczony fragment powieści.

przymrużam oczy barykadując twardówkę
od złowrogiego szamponu
to tylko chwila w której niepostrzeżenie
elita zabójców może zaatakować
szampon oślepia ofiarę
woda wskakuje do gardła
przenika do płuc i topi
izoluje tlen od reszty organizmu
szepcze: zapnij pasy,.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

P. Leppera

2. Kolejne uzupełnienie – pierwsze kryminalne ślady (np. rusztowanie na tyłach budynku Samoobrony), komu zależało na wyeliminowaniu Andrzeja Leppera i jego partii?

3. Motywy potencjalnych zabójców, rola kryminalnych dziennikarzy z “sojuszniczych mediów”. Sprawa Klewek – Lepper trafił na fałszywy trop, nie było tam Talibów, były tam za to tajne laboratoria wojskowe w których być może produkowano broń biologiczną, radiologiczną i robiono eksperymenty.

Co nie oznacza, że pewne procesy nie zachodzą – są widoczne już gołym okiem.

-obecnie w/w klany rodzinne nie mogą się dogadać i trwa między nimi wojna, już od wspomnianego 11 września 2001 roku. Już dekadę. Trwa walka między dolarem, juanem i euro, jak i pomiędzy elitami zarządzającymi tymi walutami. Elity USA chcą maksymalnego osłabienia Euro, zaś eurokraci i europejska masoneria chcą zniszczenia dolara i osłabienia juana chińskiego. Zaś Chiny niepokoją się osłabieniem ratingu USA i wykupują za zgromadzone dolary wszelkie dobra np w Afryce..

moje-lektury blog

Jakie można sobie wyobrazić – w małej prowincjonalnej mieścinie, przytłaczającej nudą, położonej w kamienistej okolicy. Więzienie bez murów i krat. Więzienie psychiczne. Które go stopniowo zżerało.
Karim oddał się marzeniom. Widział już, jak wsadza do pudła seryjnych zabójców dzięki analizie DNA i specjalistycznym programom niczym na amerykańskich filmach. Wyobraził sobie, że stoi na czele ekipy badającej mapę genetyczną przestępców. Opierając się na badaniach i statystyce, specjaliści wyodrębnili coś w rodzaju przerwy lub uskoku na jakimś.Zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie.

Andrzej Szczypiorski
1977""Następne dni likwidacji getta warszawskiego dawały się również we znaki ludziom Jurgena (Józefa) Stroopa.
- To nie były bezwolne masy – opowiadał – ale elita syjonistyczna. Ci ludzie wiedzieli, po co się biją i za co się biją. Byli twardzi. Mieli charakter. Wyszkoleni, zaopatrzeni. Wytrwali i sprytni. Oraz zdecydowani na śmierć.
- A nie uważa pan, ze powstańcy w getcie wiedzieli również, że nie jest najważniejsza śmierć, lecz.

burdeltata.blog

Faktem jest że współżył z trzynastolatką , a za to idzie się do więzienia. I tu dochodzimy do okoliczności zatrzymania sławnego reżysera, które cokolwiek by nie mówić są nie tyle dziwaczne, co spóźnione. Amerykanie bardzo poważnie podchodzą do swojego prawa np. zaciekle ścigają zabójców policjantów. Chodzi o wiarę społeczną w nieuchronność kary. Oczywiście nie trzymają się tego sztywno co pokazuje przykład OJ Simsona. Zadziwiające w całej sprawie jest to że do zatrzymania doszło po 31 latach , akurat w momencie kiedy administracja amerykańska naciska na.Może masz talent ,a może nie , może jesteś pełnoletni ,a może nie , ale w karierze na pewno ci pomoże jak dasz się posunąć w odbyt komuś z wyrobionym nazwiskiem. I za to nie powinno się iść do więzienia , nie powinno nawet się mieć procesu. Tak odbieram to całe zamieszanie. Elity intelektualne chcą po prostu ciągłego napływu dziewczyn i chłopców w wieku zgodnym z upodobaniami, których można „polansować” bez konsekwencji. A jak matka alkoholiczka sprzeda córkę za butelkę wódki to elity powiedzą że to patologia, i zdziczenie, i upadek norm.