O czym chcesz poczytać na blogach?

Elie saab

Moda - nie tylko ta wielka - Onet.pl Blog

Miałam ostatnio parę przemyśleń związanych z "tym-o-czym-na-pewno-chcecie-czytać" czyli z modą i chciałabym się nimi z wami podzielić. Ale nie tą wielka modą z wybiegów, ani nawet ze sklepów. Tą mniejszą, choć najważniejszą. Bo modę tak naprawdę tworzymy my sami - ale to chyba wiecie.

Piórami, tęczowymi kolorami, oryginalnymi rozwiązaniami. Z jednej strony to typowa kolekcja dla tego projektanta, ale w żadnym wypadku nie jest nudna i powtarzalna.

  

  

 

3.Elie Saab

Klasyka gatunku. Właściwie nic nowego - zestaw sukienek w sam raz na czerwony dywan, kobiecych krojów i błysku. Ale, ale, tym razem pojawiło się trochę koloru i to całkiem intensywnego, kwiatowych nadruków i.

(¯`'*(¯`**.¸_¸.*♪ ♥~Glamour Blog~ ♥ ♪*.¸_¸.*'´¯)¸.*'´¯) - Onet.pl BlogGlamour Kitty (11:14)
dodaj komentarz
Elie Saab Spring 2010 couture


Piękna bajeczna kolekcja. Śliczne sukienki i.

lifeisafashion

Anja Rubik porzuca polską telewizję!

 

Polka urodzona w 1983 roku w Rzeszowie, karierę modelki rozpoczęła jako nastolatka. Po maturze wyjechała do Nowego Jorku, gdzie mieszka do chwili obecnej. Uczestniczyła w kampaniach reklamowych marek: Valentino, Diesel, Versace, Elie Saab, Dior, Emporio Armani. Pojawiła się na wybiegach największych projektantów i domów mody: Yves Saint-Laurent, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Marc Jacobs, Karl Lagerfeld, Gucci, etc.

Szersza widownia w rodzinnym kraju  mogła o niej usłyszeć za sprawą gościnnego udziału w programie "Top Model". Później modelka rozpoczęła.

Weddingletter

Ten przyjął się w całej Europie i już pojawiają się w Polsce.

Prekursorami trendu w Hiszpanii są projektanci marek: Promovias, Rosa Claraʻ czy Jesus del Pozo, we Włoszech: Amelia Casablanca, Atelier Aimeʼe i Sarli i projektanci arabscy: Elie Saab i Zahir Murad. Suknie projektowane przez wymienionych kreatorów mody są bardzo kobiece, zmysłowe i bardzo bogate wystrojem. Kreacje są wielowarstwowe, z dużą ilością falban plisowanych, falban z koronek, różnego rodzaju drapowań. Duża ilość warstw powoduje, że suknie są duże, ale optycznie lekkie, dopasowane do sylwetki za pomocą odpowiednich.