O czym chcesz poczytać na blogach?

Elektroda

Blog fana Dody Elektrony - elektroda

I zespole virgin zapraszam serdecznie - opis jaki użytkownik wpisywał przy rejestracji bloga Virgin and doda - nazwa jaką użytkownik wpisywał przy rejestracji bloga - link z adresem e-mail Dodaj do Ulubionych - link dodający do ulubionych 6181 - licznik odwiedzin - podpis ustawiany w ustawieniach Ksiega Gości - link do strony z księgą gości Dodaj do Księgi - link do strony z formularzem dodawajacym do ksiegi gości 0 - wyświetla ilość wpisów w księdze

Cześć!!

Witam wszystkich!Jest to mój pierwszy blog na którym .będziecie mogli znaleźć wszystko o DoDzie i o zespole Virgin.Jeżeli są takie osoby,które ją lubią to zapraszam do mnie jeżeli nie to wogóle nie wchodźcie!

elektroda 09:59:29 17/10/2006 [komentarzy 4] Komentuj

Fotki

Dołączam kilka zdjęć Dody!!

elektroda 10:03:06 17/10/2006 [komentarzy 0] Komentuj

Fotkaelektroda 10:04:32 17/10/2006 [komentarzy 0] Komentuj

Zdjęciaelektroda 10:09:09 17/10/2006 [komentarzy 0] Komentuj

Wizytówka Dody

Imię i nazwisko:Dorota Rabczewska
Data urodzenia:1984-02-15

elektroda 10:12:53 17/10/2006 [komentarzy 0] Komentuj

Koncerty

Na blogu będziecie mogli znaleźć zdjęcia z koncertów.Dla fanów z Białegostoku mam dobrą wiadomość:znajdą się również zdjęcia z koncertu z Białegostoku

Nadzieja to ogień,który chce płonąć nawet wtedy,gdy jest gaszony - Onet.pl Blog

Elektrody samoprzylepne są bezpieczne i efektywne i lepiej ich używać,niż klasycznych łyżek do defibrylacji.Szczególną uwagę powinno się zwrócić na stosowanie elektrod samoprzylepnych w sytuacjach poprzedzających zatrzymanie krążenia oraz kiedy dostęp do pacjenta jest utrudniony.Mają one podobną do klasycznych łyżek impedancję i umożliwiają osobie przeprowadzającej defibrylację wykonanie wyładowania z zachowaniem bezpiecznej odległości od pacjenta,bez potrzeby pochylania się nad nim.Jeśli używa się ich na wstępie do monitorowania rytmu,zarówno elektrody samoprzylepne jak i łyżki zapewniają szybsze wykonanie pierwszego wyładowania,w porównaniu ze standardowymi elektrodami EKG,jednak elektrody samoprzylepne są "szybsze" niż łyżki.

Kiedy używając łyżek stosuje się podkładki żelowe,zawarty w nich żel elektrolitowy zostaje spolaryzowany,co powoduje,iż po defibrylacji pogarsza się jego przewodnictwo.Jeśli używa się ich do monitorowania rytmu,można obserwować rzekomą asystolię,trwającą około 3-4 minuty;zjawiska tego nie opisuje się wtedy,gdy używa się elektrod samoprzylepnych.Gdy wykorzystuje się łyżki i podkładki żelowe,diagnozę asystolii należy potwierdzać,używając raczej niezależnych elektrod EKG niż łyżek.

                        .

amarantus.blog

W postaci prętów o długości 1m. Zbliża się je do przedniego brzegu jeziorka. Jeziorko jest osłaniane przez gaz obojętny wypierający powietrze z obszaru łuku. Jako gaz obojętny najczęściej stosowany jest argon.

 W procesie spawania łukowego elektrodą nietopliwą w osłonie gazowej, spaw uzyskuje się przez stopienie metalu z spawanym przedmiotem w osłonie gazu obojętnego.  Metoda ta daje czysty niezażurzlony i gładki spaw a samo jarzenie łuku nie powoduje odprysków, dzięki czemu nie wymaga dodatkowej obróbki powierzchni spoiny.

 Elektroda nietopliwa wykonana jest z wolframu lub stopu wolframu i toru i zamocowana jest w uchwycie palnika TIG. Elektrodę mocuje się w tulejce zaciskowej (o średnicy takiej samej jak elektroda) w ten sposób, aby wystawała poza dyszę gazową od kilku do kilkudziesięciu.

Blog kingersik12

Doda Elektroda & Virgin - Nie opowiadaj 2007-04-23 Nie odpowiadaj wyjmuję słowa z twych ust
nie zniosę dłużej na dłoni mojej tych słów
jak trucizna z oddechem wchodzą do krwi
nie odpowiadam, nie mogę mówić przez łzy
Nie odpowiadaj wyjmuję słowa z twych ust
mnie i ciebie nie ma już
gorąca miłość spaliła siebie na proch
nie szukasz ciepła moich rąk

Komentarzy: 0 Doda Elektroda & Virgin - Nie oceniać jej 2007-04-23 1.
Co dzień rano kiedy budze sie, czy to noc czy to dzień jakiś dziwny sen, wszystko zmienia do okoła bardzo szybko sie, nie nadążam czas pochłania mnie, staram sie by nie zmieniać Ciebie, staram sie nie oceniać Ciebie, robie to by żyć ze sobą w zgodzie, nie przeszkadzać innym, nie przeszkadzać sobie, myśle nie raz jak tu zmienić świat, czy dam rade, czy mam siłę mimo wielu wad, licze siły na zamiary zawsze kiedy wiem co możliwe co przerasta mnie, staram sie by nie zmieniać Ciebie , staram sie nie oceniać Ciebie, robie to by żyć ze sobą w zgodzie nie.

{nazwa bloga}

Jej sie. Doda może jest troche kontrowersyjna osoba ale umie spiewać i za to ja lubie...No i za to że sie fajnie ubiera :D.Ostatnio przeczytałam na jednej stronce...
czytaj więcej

::Doda - Elektroda:: 15/07/2006 20:22:15 [komentarzy 0] Komentuj

Doda chce podbić Anglie!!!

Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka Virgin, marzy o tym, żeby wyemigrować z Polski, najlepiej na Wyspy.
"Nigdy nie planowałam, co będę robiła za 20 lat, czy będzie mi się fajnie żyło. W ogóle o tym nie myślę. Ale może wyjadę do innego kraju" – mówi Doda w wywiadzie dla "Na Żywo", a zapytana czy chciałaby wyemigrować dodaje: "Tak! Pewnie, że...
czytaj więcej

::Doda - Elektroda:: 15/07/2006 08:03:00 [komentarzy 2] Komentuj

TOPtrendy!!!

Już dziś o godz.20.05 na Polsacie odbędzie się festiwal TOPtrendy w Sopocie! Wystąpi Doda i nie tylko. Będą też takie gwiazdy jak: Mandaryna(chociaż nie wiem kto ją tam przyjął) i inni wokaliści i zespoły ale nie chce mi sie wymieniać. Oglądajcie! Naprawde warto! Jeszcze raz przypominam: Dzisiaj o godz.20.05 na Polsacie. Zapraszam!

::Doda - Elektroda:: 14/07/2006 18:26:26 [komentarzy 0] Komentuj

Stringi od Dody!!! :D


W weekend w salonach EMPiK będzie można kupić limitowaną edycję płyty "Ficca" Virgin z bonusem w postaci... stringów.
Specjalna edycja będzie.

mint about

Woli.    

 Niektóre mity. Czy czyta Pani w moich myślach?   

Trening EEG Biofeedback opiera się na zapisie EEG. Zapis fal mózgowych daje nam informacje na temat jakości procesów umysłowych, ale nie na temat ich treści. Obserwując zapis fal mózgowych terapeuta jest w stanie powiedzieć, czy pacjent jest skoncentrowany (ale nie na czym się koncentruje), albo czy pacjent jest zdenerwowany (ale nie z jakiego powodu). Tylko pacjent może być źródłem informacji na temat przyczyn danych objawów psychofizycznych. Zadaniem terapeuty jest natomiast zwrócenie mu na te stany uwagi. 

Drugi często powtarzany mit na temat terapii EEG Biofeedback to przekonanie, iż elektrody do pomiaru EEG wysyłają jakieś „prądy” do głowy pacjenta. Otóż elektrody te działają na zasadzie mikrofonu, i jedynie wzmacniają odbierany sygnał. Same nie tworzą zaś żadnego napięcia.   

Negatywny przebieg jednej z gier na treningu EEG Biofeedback

Kolejnym mitem jest przeświadczenie, iż terapia w formie wideogry jest tylko dla dzieci. O jej przydatności w walce chociażby ze stresem przekona się każdy, kto spróbuje swoim spokojem sprawić, iż na ekranie pojawi się piękna pogoda. W jednej z gier obserwujemy las, w którym jest piękna pogoda i.

Czasami serce daje nam takie odpowiedzi, których nie potrafimy zrozumieć...

1. Spójrzcie na tej mapie na teren kropkowany kreskami.
2. Jak mam mieć szczęśliwy przyszły rok, jeżeli będę was uczyć?
3. W tym dniu będzie wolny dzień.
4. Niby po cichu, ale krzyczycie.
5. Wstań i zobacz jak siedzisz!
6. Ale to na za chwile.
7. Gadam do was jak mur do ściany.
8. Kto mi tam trzaska dziobem? Zamknij się i przejdź na odbiór!
9. Przypomnij mi, że mam ci wstawić te pale do dziennika!
10. Żeby było szybciej to jedna ręka będę pisać a druga mówić.
11. Klasa chodzi po klasie i nie zwraca uwagi na moje uwagi.
12. Wszyscy wychodzą, reszta zostaje.
13. Rozróżniasz pojecie bieguna i elektrody? Elektroda to elektroda a biegun to biegun.
14. Wstań głośno i powiedz!
15. Ten okrąg jest zakończony na okrągło - jak to okrąg.
16. Niejeden z was miałby kłopoty z tym jak się rozmnażają liście.
17. Prezydent był odpowiedzialny przed Bogiem i historia, czyli przed nikim.
18. Jak ktoś odpowiada to ty podpowiadasz, jak ja cię pytam to milczysz. Co z ciebie za dziwoląg!?!?! 19. Nie jesteś taki mądry jak ci się wydaje.
20. Co to jest jędrność? (cisza) Jest to zjawisko przeciwne do sflaczalości.
21. Co ty mi tu pleciesz za gluposci?
22. Co? Będziecie się znowu podniecać?
23. Przestańcie rechotać jak konie!
24. Reklamacje.