O czym chcesz poczytać na blogach?

Electro music

Słodko-gorzki życia smak... - Onet.pl Blog

Wyskokowych :)

I tak to kolejny raz przekonałam się, że najpierw trzeba kogoś poznać żeby móc wydać opinie na jego temat...czyli innymi słowy - rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają.

A i jeszcze jedno - kamikadze niestety nie działa na mój organizm najlepiej, więc niech mi prędzej ręka uschnie zanim po nie sięgnę kolejny raz!

I wear tight clothing and high heel shoes
It doesn't mean that I'm a prostitute
I like rap music wear hip-hop clothes
That doesn't mean that I'm sellin dope

Mimo spodlonego humoru, dałam się namówić na wyjście. Najpierw flaszeczka na mieszkaniu, a potem rynek z Justyną. Kolejną flachę obaliłyśmy jak żule na plantach i ruszyłyśmy do naszego miejsca...tam gdzie zwykle niosą nas nogi w rytmie Nu Jazzu, Electro i Funky. I była bawka na całego, aż do 5 nad ranem!!!

***

Mocna trójka zaliczona, a jutro być może czwórka - mam cykora, ale żyje się raz, szkoda czasu na.

Wieczorem Na Miasto

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mix i oznaczony tagami bass driven music, Brat Beat, C.L.V.N., Calvin, Canalia, Daniel Stetting, Daniel Zachodni, Falcon, mixy,.
  Me Pelski
 • Tagi

  2-step A-Trak All Saints Basement Bass breakbeat Calvin contenporary Daddy dark Dj Mehdi Dream Dubstep Electro Emeli Sande Falcon Feel the Void French Future garage Grime house Hurry Up We're Dreaming Ifan Dafydd Jazz Jose James Jungle L-Vis 1990 Little Dragon Lorca Midnight City Moments New York Ossie Para One Pop remix synth T. Williams techno Teki Latex Tha's.

 • Triinu Kivilaan - Polish fansite| Fallen, Is it me, Now and Forever - Onet.pl Blog

  #2 (+1, tydzień 46)
  #3 (-1, tydzień 47)
  DDP-Charts, Kategoria Dance/Electro:
  Oficjalnym Forum został ogłoszony konkurs dla użytkowników. Oto zasady:
  Kochanifani, ponieważ wkrótce wychodzi nowy singiel Triinu, jest dla was terazmożliwość wygrania 3 singli. Co musicie zrobić? Musicie po prostuodpowiedzieć na następujace pytanie: jak nazywa się album Triinu? odpowiedź, jak i imię i nazwisko (ponieważ Triinu podpisze singiel tym imieniem) wysyłacie na "prywatna.

  pzydek

  Narządów mieć z pluszu niczym w Przepraszam? Chcielibyście, żeby całowali was po skarpetach, ale się do tego nie przyznacie gdzie tam? To mój rap, to moja rzeczywistość!

  32. Sophie Ellis-Bextor – Music Gets The Best Of Me
  Ależ, ona prześlicznie w tamtym okresie wyglądała

  31. Common – Be (Intro)
  Słyszałem opinie, iż to najlepsze wprowadzenie kiedykolwiek. Kiepska znajomość historii.

  22. Jamiroquai – Seven Days In Sunny June
  No sorry ale nie będę oryginalny.

  21. Tok Tok Vs. Soffy O. – Day Of Mine (Ludicrous Idiots)
  W tym brudnym electro najbardziej moją uwagę przykuwają te smyki. Cóż za zmysł kompozycyjny. Wylądowaliśmy idealnie na granicy.