O czym chcesz poczytać na blogach?

Electro house

nefilim blog

Podobał się klasyczny set Oakenfolda - Goa Silver Mix, można polecić równie klimatyczny DT8 Project - Beyond Euphoria, CD1. Prawdziwa perełka z gwiednych głębin w oceanie mixowanych składanek. Jeśli jesteście ciekawi, jak może brzmieć transujące electro, to gorąco polecam "Nic Fanciulli live at Renaissance at Yu". Ciekawe brzmienia i chwilami porywająca elektryczna synteza, czyni ten mix godnym uwagi każdemu miłośnikowi muzyki elektronicznej. Jeden z mistrzowskich setów, bardzo przeze mnie.Muzyki tanecznej, doskonale odbieranej nawet w siadzie a dalej jest nie gorzej. Druga połowa setu zrobiona jest przez 3 bratnich izraelskich DJów - Flash Brothers. Mogę polecić ich wszystkie sety z serii "House Of Flash". Prezentują one bardzo melodyjny house z elementami elektro czy trance. Chłopaki się starają i efekty bardzo przyjazdne dla ucha oraz nóg mają. A'propos nóg. Niedawno, wysoki szczupły ektomorfik, w przysiadzie ze sztangą dociągnął do 100 kg w 4ch powtórzeniach i czuje, że jego.

Pierdolone życie - rzygam Tobą!

Mi jej. Jak można żyć bez minus piętnastu i dwudziestu centymetrów śniegu? Buuu, ja nie chcę i nie umiem.
No ale zaczyna wiecić słońce. Choć słabo, to doceniam, że się stara. A teraz, przez najbliższe pięć - sześć miesięcy, permanentnie house (latino, electro, vocal itp., itd.) w głośnikach.

skomentuj (3)


2007-03-25 00:09:28
W sumie dobra, chuj...

Ok, niech będzie ja jestem ten kurwa zły. Wszyscy już zadowoleni? No to w cipę.

Przemyslenia

W tym ''rytuale'' uczestniczyl, lecz za wiele nie spozyje, poniewaz taki juz jestem. Dla nie ktorych to czas prezentow gdzie mozna sie z rodzina wymienic, dla katolikow czas narodzin Zbawiciela Swiata, radosny czas, gdzie mamy sie radowac (od rana slucham electro - house), jestem katolikiem lecz po moich poczynaniach nie wiem czy powieniem siebie tak nazywac, w sumie kazdy ma jakies grzeszki za plecami. Chce na tym blogu przekazac czytajacym, oczywiscie nie przekonywac do tego co napisalem, jezeli sie z tym nie zgadzaja.

MinimumMaximum

49 manekinów. Jest to o tyle ważne wydawnictwo, że - pozostawiając na chwilę jakość zebranych produkcji - poza labelem Elektropunkz rec. nie ma w naszym kraju podobnych niezależnych oficyn, które zajmują się szeroko rozumianą promocją brzmień electro/electro-clash i innych electro-podobnych.

Artyści, których utwory znajdziemy w portfolio 49 manekinów Rec., to ludzie w dużej mierze już znani na polskiej scenie electro-clashowej. Mamy zatem Vein Cata, otwierającego notabene katalog 49m,.

Się do Buenos Aires, do Argentyny. Tam, niejaki Franco di Lorenzo czasem znany jako Dilo czy Elephant Pixel założył kilka lat temu netlabel pod nazwą Igloo Rec. Jest to oficyna skupiająca muzyków lubujących się tak w hipnotycznych rytmach micro house czy minimal techno, jak również w przestrzennych, delikatnych, ambientowych pejzażach. Znajdziemy tu całą masę wspaniałych brzmień nagranych przez takich muzyków, jak Violett (choć pozostawiła po sobie bardzo niewiele w Igloo Rec., chciałbym.