O czym chcesz poczytać na blogach?

Eldo

Blog

Ja na luzie nie w obrońców bluzie kurwa zrobię tobie taką różę joł to jest prezent ode mnie dla was a mój cel to jest tylko zabawa i mnie chce Warszawa a ty będziesz cmokał Borysowi fleta bo to jest przyszłość dla Pezeta joł joł eta...eta...eta (Pezetowi wypada kabel z majka) kabel ci wypadł kurwa widzę że jesteś liryczna pyta a lirycznie to ja jestem pyton i gardzę twoją chujową płytą a ty możesz mi tylko mi ciągnąć ssać bo jesteś dla mnie tylko... (Tede zauważ kreta) ooooooo pizdokret, pizdokret wszystkie chłopaki wiedzą że masz pizdę joł

Eldo: dla takich jak ty kurwo tutaj nie ma miejsca powiem ci jedno przez ten sport do kalectwa jesteś totalnie nikim sprawdź tu leżysz gdzieś tam zobacz idź weź swojego jeden drugi popatrz gibon co to jest eldoka zniszczył każdego z was już po kolei stary nie strój takich min nie masz przyjacieli? zero gówno żadnych gibgibon padł na baty popatrz jak to robią liryczne katy to moi obrońcy cały czas ty zbierasz baty dostajesz cięgi a więc spadaj stary wy to liryczne mendy idźcie do komendy

CNE: co najwyżej baty pozbierasz ty bo nie wiesz co to są bataty i nie.

Polski Hip-HopKomentarzy: 0 Eldo 2009-04-18 Eldo, właśc. Leszek Kaźmierczak (ur. 27 lipca 1979 w Warszawie) znany również jako Eldoka (pseudonim pochodzi od jego inicjałów L.K. (eL do Ka)) – polski raper i muzyk, członek nieistniejącego już zespołu hip-hopowego Grammatik, który tworzył wraz z raperem Jotuze.
Kaźmierczak współpracował m.in. z rosyjskim DJ'em Vadimem, czeskim duetem Indy & Wich, a poza środowiskiem hip-hopowym między innymi z Leszkiem Możdżerem oraz Moniką Brodką dla której napisał teksty do utworów pt. "Bajeczka (Intro)" i "Samochody i tramwaje", które ukazały się na albumie wokalistki Moje Piosenki. W.

Niewolnikiem wspomnień stałam się ..

Eldo. <333
Eldo !

Słuchając Twoich piosenek odnalazłam drogę.
Lepszy swój świat.
Może nie od razu lepszy.. ale to jest moje wsparcie !


Eldo - Granice.
Eldo - Twarze.
Eldo - Więcej.
Eldo - Chodź ze mną.
Eldo - Nie pytaj o nią.
Eldo - Są rzeczy, których chciałbym nie pamiętać.
Eldo - Spacer.
Eldo - Te słowa.

Nie. to nie wszystko. ale na huj dalej wymieniać ;) 

Eldo < 333.


Tak. mania na eldo ...Idzie wiosna.
khy khy w sumie to już wiosna prawie >.<
i co dalej..na wakacje mnie nie ma.
i nie będę miała czasu myśleć o Nim..
tylko ELDO  xdd


Moja muza. moje życie. moje marzenia. moja nadzieja. mój ratunek. moja pomoc. 

Zaczynam normalnie żyć. Żyć bez Ciebie. Nie chcę. Ale muszę.

Bez przyjaciół, bez Ciebie, sama.
Zaczynam nowe życie.

Komentarzy:

Swinia's Blog

Co za płyta. Muszę ją mieć!”. Tego samego dnia pomaszerowałem do Empiku i wróciłem z zafoliowanym egzemplarzem „Zapisków”.

Płyta jak każda inna ma te najlepsze kawałki, wgniatające słuchacza w fotel, stołek, podłogę, kanapę, wywierające na nim ogromne wrażenie i wywołujące pozytywne emocje. Trafiają się też średnie utwory, które można by określić mianem „dobre”. Słabych utworów na tym albumie nie uświadczyłem. Teksty jak zwykle na najwyższym poziomie. Jak wspomniał kiedyś jeden z moich znajomych: „Wersy? W polskim rapie najlepsze ma Eldo, bezsprzecznie”. Choć na „Zapiskach” Eldoka odbiega trochę od swoich poprzednich, solowych albumów, nie zmienia jednak swojego stylu. Mądre, proste teksty obrane w liryczną otoczkę. Świetnie operuje rymami, zdania skleca w charakterystycznym dla siebie stylu. Wokal jak zwykle niski, delikatny, a zarazem przenikający słuchacza na wskroś.

Niewątpliwie dużym plusem dla albumu jest muzyka, za którą w całości (oprócz jednego utworu) odpowiedzialny jest polski duet The Returners. Returnersi nieustannie poruszają się do przodu w sztuce, samplingu, skreczowania.