O czym chcesz poczytać na blogach?

Elder scrolls oblivion

Świat Fantasy według Avety

 Aveta

Obozów: 0 The Elder Scrolls IV: Oblivion czwartek, 21 wrzesień 2006, 18:58 Dzisiaj chciałam opisać grę pod tytułem The Elder Scrolls IV: Oblivon. Wyszła ona w lipcu, ale jest ona na tyle.

bachora epitafium - mBlog

Witajcie Tak właśnie se relacje na zywo na legianecie czytam... Z pasami gramy jakby kto nie wiedział. I postanowilem wam cosik tu na bazgrać

Ostatnio coraz bardziej interesuje się premierą czwartej części The Elder of Scrolls:Oblivion wpadłem nawet na taki fajny serwis ww.oblivion.pl tam wszystko jest o morrowindzie i oblivionie. Świat ma być 4x większy niż w Morrowindzie ale mają być lepsze sposoby przemieszczania się... Będzie na pewno 7 większych miast możliwe ,że będą jeszcze dwie. No i powiem ,że ok. 26.03 premiera światowa więc palce lizać

Now… I show u…

Która doda ten do listy ulubionych.

Działania

Informacja

Grammy. Absolutnie fantastyczna sprawa.

I taki jest właśnie cały Skyirm. Jeśli kochasz gry cRPG, zagrywałeś się w takie klasyki jak Gothick, Morrovind etc. to spędzisz z tą grą dłuuuuuuuugie godziny. W tytule stwierdziłem, że nowe Elder Scrolls to gra dekady. To moje specyficzne odczucie i oczywiście mówię tutaj o gatunku RPG. Niewątpliwie jednak jest to mój pewniak do gry roku. Jeszcze 4 miesiące temu wskazałbym w tej kategorii patriotycznie Wiedźmina 2. Ale jako wielki fan.

grolandia

first

action script biblioteki blog blog o tworzeniu gry elder scrolls oblivion etap flash flasha game design document gdd gier gra gra flash Grolandia gry jakim jak zacząć tworzyć grę kod Mariusz Jakowienko mariuszjakowienko.pl muzyka nowa strona plik początek projektowanie postaci rysowanie postaci serna strona flash.