O czym chcesz poczytać na blogach?

Ekwiwalent za pranie

Gniazdo Bis

Spacerować bez celu. Ergo, chyba wcale nie lubię spacerować, bo bezcelowość stanowczo mieści się w definicji spaceru. Czyli nie lubię łazić bez celu. Ale mogę spokojnie przekopytkować przez pół miasta w poszukiwaniu tortu. Zaś z życiem jest inaczej. Jak było napisane na blogu, życie to najwspanialsza podróż i można radować się samym faktem podróżowania. Na przykład faktem, że śnieg pada, i że jak się po nim łazi o godzinie 24.10, to.Poruszałam się jak kaleka, przyciskając okaleczone skrzydło do wezbranej po pigułkach piersi, a do tego byłam sina z powodu panującego na sali pobrań zimna. Poza tym czułam się dobrze i myślę, że to powtórzę. Niezależnie od ekwiwalentu kalorycznego w czekoladzie.

Gallina scripsit 18.03.2005 20:42

Znowu nici

I nie chodzi tu bynajmniej o modny sklepik z pierdółkami. Mary zadzwoniła, że znów coś.Konkretne wymagania, a to zawsze jest trudne do realizacji. Owszem, szalenie podobają mi się arcydzieła sztuki gorseciarskiej całe z mgiełki i koronek, lecz nabyć muszę coś solidnego i niedrogiego, co nie rozleci się po trzech praniach. Trochę czasem żal, ale na szczęście zdaję sobie sprawę, że owe arcydzieła wyglądają tak rewelacyjnie na modelkach, a na mnie to już raczej śmiesznie.

Nie żebym jednak była purytańska aż do kości..

ukrywam się - Onet.pl Blog

Się z kasą. Jest to obrzydliwe uczucia, bo ciągle trzeba oszczędzać, uważać, co się kupuje, a kupowane rzeczy to niekoniecznie coś, na co masz ochotę, tylko czysta konieczność i to w dodatku najtańsza. Nie mówię, że zawsze było koszmarnie. Bywały momenty lepsze i gorsze. Ale od śmierci Taty, wszystko się kompletnie posypało.

Od tego czasu każde wakacje to totalny znak zapytania. Nie w kwestii wyboru miejsca wypoczynku, tylko w ogóle.A niepotrzebnie trzymam uczucia w ryzach i nie pozwalam im wyfrunąć. Obawiam się braku wzajemności. Bo nie chcę być 'zamiast' czegoś i na 'zaleczenie ran'. Nie chcę. Mam być ta jedyna, kochana, pożądana i uwielbiana. Nie będę ekwiwalentem, substytutem i zastępnikiem tamtej. Będę JA, specjalnie dla SIEBIE SAMEJ, dla MOICH słów, myśli, inteligencji, MOJEGO spojrzenia, nóg, oczu, rzęs, skóry i ust. JA będę pierwsza na liście, a nie 'zaraz za'. A jeśli.
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
hidden.(contents and illustration);
 

Korespondencja Naukowo-Kosmetyczna z Elementami Imprezowo-Kosmopolitycznymi (University of Curacao)

Chodza na rozmowy o prace... hmm ja bylam wczoraj,
teraz czekam na etap 2. (z trzech)
wiec kontrolnie trzymajcie kciuki, zwsze sie przyda...
zwlaszcza, ze etapy sa trzy
to wlasciwie byloby na tyle, bo aktualnie zabawiam sie w opiekunke do
dziecka (mojej siostry, jakby ktos jescze o Kajce nie slyszal). Kajka
aktualnie poznaje niesamowite urzadzenie jakim jest nocnik. Moja mama biega dookola na czworakach, robiac "psi, psi", a biedne.Cytryny
c.) pasteryzowane śledzie
d.) pikantne pikle
e.) żadne z powyższych no chyba, że c.

Odpowiedzi prosimy przsyłać w komentarzach. Koszt jednego komentarza 7.99 + VAT. Do wygrania 1000 rupii lub ekwiwalent w piklach.
Notatka z dnia 2003-07-28, godz. 14:06:59, skomentuj (9)


LAST MINUTE!

Sekretariat.

Zdarzeniem niespodziewanym i dość niepowszechnym - zostaliśmy pielgrzymami na Festiwalu Życia w Zespole Klasztornym Świętej Anny w Kadeniu. Nie wierząc w telewizję, wierząc zaś w czystość i dobro poddaliśmy się dobrowolemu praniu mózgów na koncercie piosenki chrześcijańskiej. Było super. Dzieci i młodzież nie poddawały się tak łatwo indoktrynacji. Gdzieś na boku a to ktoś palił papierosy, a to jabola ktoś ze ściemy wrzucał, a to młodzi.

Komentarze bieżących wydarzeń w Mogilnie, publicystyka, polityka, wolny rynek - Onet.pl Blog

Ale pamiętajmy, że Włochy uchodzą za bardzo drogie, zaś Włosi zarabiają statystycznie o 65 proc. więcej niż Polacy.

Więcej o 10 proc. niż statystyczny mieszkaniec Unii płacimy za produkty chemii gospodarczej, za środki do prania, wyroby elektroniczne, komputery, sprzęt audio, wideo, płyty czy artykuły gospodarstwa domowego, przy czym - raz, że ich dochody są co najmniej dwukrotnie od naszych wyższe, dwa - że na zachodzie Europy, nie mówiąc o USA,.

Niż 1,20 zł, w Polsce - 1,30 zł. Pamiętajmy jednak, że z Nowego Jorku do LA jest co najmniej 4000 km, które list przemierza w czasie krótszym niż przesyłka z Ochoty na Źoliborz. Wprawdzie bilet do kina premierowego kosztuje w USA ekwiwalent 26 zł (w Polsce przeważnie 22 zł), to jednak w dwa tygodnie po premierze każdy film można obejrzeć w kinach drugiego obiegu, których u nas nie ma - za równowartość… 6 zł.

Rozmowa o cenach usług telefonicznych przyprawić może Polaka o silny stres. Sieć telefonii cyfrowej Era z dumą reklamuje się na billboardach, że za roaming liczy swoim abonentom tylko po 2 zł.