O czym chcesz poczytać na blogach?

Ekspres do kawy

MyZorki | Męski punkt widzenia. Fotografia uliczna – street photography, filmy video, styl życia, espresso

Pobliskiej Planety Kawy. Jak na razie najbardziej smakuje nam arabika etiopska – jest bardzo delikatna. Niedługo tam się wybieram i jak się zaopatrzę, to wyślę Wam próbeczkę;)
Co do techniki, to nasz ascaso dream męczy mój Gero. A to takie siteczko, a to inne… Tłucze ubijakiem, aż wióry lecą. Przeszedł w Planecie krótki kursik i pan pokazywał jak szybko ma.

piekna machina:) lavazza owszem dobra,ale za droga. kupuje w tchibo- miela mi do ekspresu cisnieniowego. calkiem niezla.co do magicznej pianki ,to zauwazylam,ze to zalezy od mleka i jego temperatury..czasem wychodzi mi super,tak ubita,ze nie chce wyjsc z dzbanka,czasem wydaje mi.

Niestety, aż tak blisko nie, bo z łódzkiego jestem…ale będąc w pobliżu będę pamiętać o zaproszeniu:))
To cudownie jest móc tak celebrować picie kawy…jestem od niej uzależniona, niestety często zdarza mi się ją pić w biegu, byle jaką…a to nie o to chodzi przecież!W domu zawsze funduję sobie wspomnianą Lavazze z expresu i.

Poranna kawa - Onet.pl Blog

Psuje wątrobę.

Wracając do smakoszy kawy w firmie jest bardzo ściśle określone gatunki kaw jakie piją . Jakbym też tyle pił to bym się znał na kawach. Jedni preferują tylko kawy ekspresowe a inni kawy naturalne czarne. Jest tak że mówią że nigdy nie wypiją kawy innej bo im nie smakuje. Ja jakbym wypijał hektolitry kawy to w sumie byłoby mi obojętne jaką kawę.

Jakości bo coraz więcej ludzi płaci jednak abonament.

Mogą przecież kupić kawy naturalne lub arabica ale chyba to już wielkie wymagania. W gruncie rzeczy ludzie nie przychodzą tam pić kawy lecz wypowiadać się na tematy w których są ekspertami. Kawa to tylko dodatek do miłej rozmowy. A w sumie dlaczego tylko mówię o kawie. Może ktoś bardziej woli herbatę. W takim programie chyba jej nie powinno zabraknąć:)

Ekspresy do kawy

Bez spożycia filiżanki aromatycznej kawy.

   Jeżeli chcielibyśmy, aby nasza poranna kawa była niezwykle aromatyczna to warto zwrócić uwagę na takie rozwiązanie, jak ekspresy do kawy. To dzisiaj nie tylko wygoda, ale również i pewna forma standardu w domach, ponieważ koszty związane z zakupem odpowiedniego ekspresu do kawy nie są przesadnie wysokie. Warto.

Nie tylko pieski blog - bloog.pl

Nie tylko pieski blog

Kategorie
  • wszystkie

Ekspresy do kawy

piątek, 13 stycznia.
Ekspresy do kawy to urządzenia niezbędne dla smakoszy tego trunku. Nic tak nie potrafi przyrządzać kawy jak odpowiednie ekspresy do kawy.
Ekspresy do kawy to urządzenia niezbędne dla smakoszy tego trunku. Nic tak nie potrafi przyrządzać kawy jak odpowiednie ekspresy do kawy. Na naszym rynku wyróżnia się.
Narzędzi. Po drugie połączenie z tą ogromną bazą wiedzy, swoistym know-how, jaką stanowi nie od dziś internet. Te dwa warunki umożliwiają nam zaprojektowanie wnętrza pokoju, mieszkania czy domu i nadaniu im niepowtarzalnego chrakteru w zależności od naszych preferencji. Dobrym przykladem są tu tynki strukturalne.
Jeśli wiemy co chcemy zrobić to znaczy jaką fakturę i kolor.