O czym chcesz poczytać na blogach?

Eisenberg

KĄCIK BOSEJ STOPKI

Że jestem już 16 kilo na +, a to niby teraz dopiero brzuchol ma urosnąć najbardziej :-( To wszystko przez tą czekoladę!!!!!! (pisząc to, patrze na leżący na biurku papierek po białej czekoladzie Wedla, zjedzonej przeze mnie w ciągu ostatniej godziny!!!:-)).

Ah, coraz bardziej nie mogę się już doczekać momentu, aż będę mogła moją Kropeczkę dotknąć, przytulić i ukołysać:-).

Przez ostatnie dni była u mnie mama i zaopatrzyła mnie w książkę "Pierwszy rok życia dziecka", autorów: Murkoff, Eisenberg, Hathaway. Teraz czytam ją namiętnie i nie moge pojąć jak ja mam te wszystkie zabiegi przy dziecku spamietać i zdążyć w ciągu jednego dnia przeprowadzić!!??? Chyba dopiero teraz zaczyna do mnie dochodzić jak ciężka i odpowiedzialna praca przede mną. Czy aby na pewno dam radę?????

 

20:28, bosa.stopka , MOJA CODZIENNOŚĆ
Link Komentarze (4) »
środa, 09 września 2009
ZAKUPOHOLIZM :-)

emki blog

Się przez wąskie drogi rodne. Ocena punktowa stanu dziecka w skali Apgar, dokonywana w pierwszej i piątej minucie po porodzie, jest porównywalna dla dzieci z porodów operacyjnych i fizjologicznych. Pewnym minusem jest fakt, że w trakcie cięcia cesarskiego nie dochodzi do usuwania nadmiaru śluzu z dróg oddechowych, lecz może on być łatwo odessany po urodzeniu. Choć niekiedy podczas porodu chirurgicznego dochodzi do niewielkich skaleczeń, szczególnie jeśli dziecko znajduje się w położeniu pośladkowym lub gdy wcześniej zostały przerwane błony płodowe, to jednak bardzo rzadko dochodzi do poważnego uszkodzenia dziecka - znacznie rzadziej niz podczas porodu samoistnego.(H. Murkoff, A. Eisenberg, S. Hathaway B.S.N., W oczekiwaniu na dziecko. Poradnik dla przyszłych matek i ojców. Dom wydawniczy REBIS: Poznań 2007).

nie inaczej. tak właśnie urodzi się Zofia. zaznaczam, że nie na moją prośbę - ze wskazań okulisty. nie narzekam - nie ma obaw, że oślepnę, nie zaskoczy mnie porodowy ból (a może by mnie nie zaskoczył? hm...), nie muszę iść do szkoły rodzenia, co wiązałoby się z nie tak małymi w końcu kosztami, mogę sobie zaplanować co do godziny pojawienie się Zofii na świecie i mogę być spokojna, bo zapewne całe przedsięwzięcie zorganizuje nasz dr, a ufam Mu ja bezgranicznie.
oczywiście jest tak, że do tej pory panikowałam na.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

 

 

Wplywy tego lobby na to co dzialo sie w Polsce oraz w innych panstwach bylego obozu sowieckiego po 1989 roku latwiej bedzie zrozumiec po zapoznaniu sie z artykulem Williama Engdahla pt. The Secret Financial Network Behind “Wizard” George Soros.

Oto tlumaczenie fragmentu tego artykulu na jezyk polski:

 

“Soros był osobiście odpowiedzialny za wprowadzenie terapii szokowej we wschodzących  gospodarkach wschodnioeuropejskich po 1989 roku. Rozmyślnie zachęcał słabe nowe rządy we wschodniej Europie do wprowadzania szalonej, drakońskiej polityki, która umożliwiła jemu oraz jego żarłocznym finansowym kamratom, jak Mark Rich oraz Shaul Eisenberg wykupić zasoby dużej części gospodarek we Wschodniej Europie po absurdalnie niskich cenach.
W 1989 roku Soros zorganizował tajne spotkanie pomiędzy “reformatorskim” rządem premiera Mieczysława Rakowskiego a liderami nielegalnych wówczas Związków Zawodowych “Solidarność.” Z wiarygodnego polskiego źródła wiemy, ze na tym spotkaniu Soros zaproponował następujący “plan” dla Polski: Komuniści muszą dopuścić do władzy przedstawicieli Solidarności, aby zyskać zaufanie spoleczne.  Następnie rząd musi doprowadzić państwowe przedsiębiorstwa do bankructwa, stosując astronomicznie wysokie oprocentowanie, wstrzymując kredyty państwowe,.

.

profil | książka | ja | ulubFilmy i aktorzy

tuesday, 4.august.2009, 02:29
Właśnie obejrzałam film "Adventureland". Oczywiście tylko dlatego, że gra tam Kristen Stewart, no i fabuła jest bardzo entertaining - lata osiemdziesiąte, nastolatki, hook ups, trawka itp itd...
Dosyć średni był.. podobały mi się niektóre sceny,
ale ogólnie to taki film bez celu i konkretnego klimatu - niby ma klimat ale jakiś taki rozszarpany - a nie jeden, który pamięta się po filmie..
Świetnie według mnie grał Jesse Eisenberg, ale dziwne teraz dopiero zauważyłam, że chłopcom chyba łatwiej jest zagrać wiarygodnie role takich mięczaków.. Albo po prostu dla mnie są bardziej wiarygodni. Np. Michael Cera - ten sam typ..

Nie będę się rozwodzić bo już środek nocy..
Chciałam jeszcze tylko napisać, że tak jak kiedyś czułam jakiś wielki dystans w stosunku do gwiazd, jakby co najmniej były z innego świata (dlatego takie dziwne wrażenie robiłoby widzenie ich na żywo).. Tak teraz ostatnio udało mi się popatrzeć na nich jak na zwykłych, najzwyklejszych ludzi, którzy poprostu zamiast nie wiem, siedzieć w biurze, albo sprzedawać kosmetyki, znaleźli się na planie filmowym. Oprócz tego,.