O czym chcesz poczytać na blogach?

Eintracht frankfurt

Polska:Niemcy – odwieczny mecz

Zawsze trzeba liczyć się z awanturami kibiców. Jednak tego, co zdarzyło się w Berlinie, nikt się nie spodziewał. Protest, który wywarł wrażenie na Niemieckim Związku Piłki Nożnej (DFB). 

26. marca 2012 roku, 27. kolejka 2. Bundesligi: Eintracht Frankfurt gra na wyjeździe z Union Berlin. Kibice Eintrachtu Frankfurt otrzymali zakaz stadionowy w meczach wyjazdowych, za używanie materiałów pirotechnicznych. Mimo to wielu z nich obeszło zakaz i podszywając się pod miejscowych fanów, zdobyli bilety na zwycięski mecz swojej drużyny.

Nagle w trakcie meczu.

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Piłka Oczami Kibica

Wawrzyniak ma ofertę z Niemiec
Wawrzyniak już ma za sobą nieudane swaty z Juventusem a w Internecie kolejne ploty. Tym razem pomysłodawca bardziej się postarał i wymyślił, że Kuba jednak powinien trafić do słabszego klubu. Herta i Eintracht Frankfurt rzekomo interesują się piłkarzem Legii. Lepiej dla reprezentanta Polski byłoby chyba odejść, nawet jeśli oferty są nie prawdziwe.

Dlatego, że stołeczni szukają mu już następcy. Trzeciak kontaktował się już z Polonią Bytom. Miał negocjować z działaczami przejście na Łazienkowską Marcina.

Blog o piłce nożnej


Ze swoją partnerką Simone Lambe ma trzech synów: Louisa (ur. 2001), Emilio (ur. 2002) i Jordiego (ur. 2005).Bernd Schneider
Bernd Schneider (ur. 11 listopada 1973), piłkarz niemiecki, grający na pozycji pomocnika, czasem prawego obrońcy w niemieckim klubie piłkarskim Bayer Leverkusen. Trafił tam w 1999 roku z Eintrachtu Frankfurt. Reprezentant Niemiec.

W reprezentacji Niemiec debiutował 28 lipca 1999 w meczu z Nową Zelandią. Do dnia dzisiejszego w reprezentacji rozegrał 71 spotkań (1 gol). Jest srebrnym medalistą MŚ 2002 i brązowym MŚ 2006, w obu turniejach grał w podstawowym składzie.Lukas Podolski

Lukas Podolski.

Blog gadrian91


Josef Petřík
Amica Wronki (2003 rok)
Paweł Skrzypek
PZPN
Grzegorz Lato
Bohemians Praga
Josef Jindrisek
Martin Nespor
David Bartek
Václav Marek
Jiří Rychlík
Marek Nikl
Eintracht Frankfurt
Zlatan Bajramovic
Martin Fenin
Alexander Meier
Patrick Ochs
Maik Franz
Oka Nikolov

Komentarzy: 0

Michał Wyrwa


- Trochę dziwna sytuacja. Na obóz przygotowawczy do Niemiec pojechało 24 zawodników, a kadra miała liczyć 22 nazwiska. Dwóch trzeba było skreślić. Zrezygnowano ze mnie i Krzyśka Barana z ŁKS-u. Starałem się przekonać trenera ze wszystkich sił, ciężko pracowałem na treningach, a w ostatnim sparingu przeciwko Eintrachtowi Frankfurt zagrałem bardzo dobrze, strzeliłem gola, a jednak na mundial nie pojechałem. Myślę, że kadra była wyselekcjonowana wcześniej. Moja dyspozycja nie miała znaczenia, decyzje były już dawno podjęte. Pojechało pięciu czy sześciu zawodników Górnika Zabrze. Myślę, że niektórzy nie powinni się znaleźć w.