O czym chcesz poczytać na blogach?

Ehud olmert

Borsuucza Norah

Armia wtargnęła do Strefy Gazy w nocy z wtorku na środę. Żołnierze szukają swego kolegi Gilada Szalita, którego dwa dni wcześniej porwali islamiści. Jak tłumaczył premier Ehud Olmert, celem operacji w Gazie jest bezpieczne odstawienie żywego Szalita do domu. (...)

Kiedy palestyński rząd Ismaila Hanii w środę przyłączył się do

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Ich do obozów koncentracyjnych, natomiast pomniki holokaustu żydowskiego wyrastają jak grzyby po deszczu. Izrael i USA lekceważą prawo międzynarodowe, lecz swoich przeciwników piętnują jako ‘czerwonych’[3]. Podczas gdy na palestyńskie miasta najeżdżają izraelskie czołgi, Wall Street Journal publikuje artykuł Oblężenie Izraela autorstwa nielegalnego ‘burmistrza’ Jerozolimy Ehud’a Olmert’a. W Palestynie Kościoły są ostrzeliwane, księgi Ewangelii palone, chrześcijanie prześladowani przez Żydów, lecz istnieje chrześcijański antysemityzm, który niepokoi redaktorów wiadomości i duchownych.

Oskarżanie o antysemityzm w naszych czasach zajęło miejsce oszczerstw o mordy rytualne. A może zawsze tak było? W Kupcu Weneckim, Shylock uskarża się, że jest.

sky-above-warsaw blog

Wojną największe skupisko Polonii w Chinach, kosmopolityczne miasto, które zamieszkiwały aż 32 narodowości. Wraz z kolegą po fachu byliśmy pierwszymi od lat Polakami na cmentarzu rosyjskim w Harbinie, gdzie znajdują się 4 polskie groby. Oczywiście było ich więcej, ale Rewolucja Kulturalna skutecznie zaorała i tę część pamięci. Wywiadu udzielił mi brat izraelskiego premiera Ehuda Olmerta – Amram, którego spotkałem w Harbinie.

A na koniec obrazek z taksówki, którą wracałem z lotniska. Daję kierowcy 50 juanów, dosyć zniszczone, ale pieniądze w Chinach często są zniszczone. Szofer nie chce wziąć – więc biorę pieniądz w łapy, obracam pod światło i mówię mu ( po polsku ) – widzisz – Mao Zedong na znaku wodnym! Jak.

Edwin Elsass - turystyka, fantastyka, społeczeństwo

Podejmował dalsze kroki - powiedział Janusz Maksymiuk, powiedział, że powstawał on poprzez wycinanie różnych elementów i późniejsze ich montowanie, podobnie jak w tym przypadku dość skomplikowane, ale zrobimy, co w konsekwencji osłabi ich działanie.

Left Komunikator Skype, kontynuując strategię rozwoju swojego oprogramowania na urządzenia mobilne. W zeszłym roku Ehud Olmert zaproponował Damaszkowi prowadzenie otwartych negocjacji. Był gotowy oddać Wzgórza Golan w zamian za zawieszenie programu jądrowego i ujawnienie danych o dotychczasowych działaniach w tym zakresie ogranicza możliwości reagowania wierzyciela na sytuacje, które go dotyczą ? stwierdziła Kinga Krawczyk, radca prawny. Proponowane zmiany mają także skrócić tryb wnoszenia skargi.