O czym chcesz poczytać na blogach?

Egzorcysta

...Bądź pewny, że ona zawsze przyjdzie...

Ludzką postać. Zajmuje się kradzieżą skarbów z dworów królewskich i dostarczaniem ich na wskazane miejsce. Burzy miasta, pozbawia ludzi godności i zaszczytów, a także opowiada o tym, co było, jest i będzie. Rozpala miłość między przyjaciółmi i wrogami. Należał niegdyś do chóru tronów. Rządzi 30 legionami duchów. Oto jest jego pieczęć, którą należy nosić ze sobą, etc.FOKALOR - Czterdziesty pierwszy duch to Fokalor, zwany też Forkalorem i Furkalorem. Jest on potężnym, silnym księciem. Przyjmuje ludzką postać ze skrzydłami gryfa. Pod tą postacią zabija ludzi i ciska ich w fale. Przewraca też statki wojenne, ponieważ włada zarówno wiatrami, jak i wodami. Egzorcysta może jednak zabronić mu tego czynić. Po tysiącu latach ma nadzieję powrócić na siódmy tron. Rządzi 30 legionami duchów. A oto jego pieczęć, etc.WEPAR - Czterdziestym drugim duchem jest Wepar lub Wefar. Jest on wielkim, silnym księciem, który ukazuje się pod postacią syreny. Włada wodami i jest przewodnikiem uzbrojonych statków. Na rozkaz maga może wywołać sztorm i sprawić, że morze zapełni się statkami. Potrafi też doprowadzić ludzi do śmierci w ciągu trzech dni, na skutek gnijących i robaczywiejących ran. Rządzi 29 legionami duchów. A oto jego pieczęć, etc.
SABNOK - Czterdziestym trzecim duchem, którego król Salomon.

Grypa666's Blog

Są również pewne głębokie odpowiedzi, zwłaszcza dawane przez dzieci. Pewnemu jedenastoletniemu chłopcu o. Candido zadał trudne pytanie, aby ujawnić w nim obecność złego ducha. Zapytał go: „Na ziemi żyją wielcy uczeni, mający głębokie umysły, którzy podważają istnienie Boga i Wasze istnienie. Co ty o tym sądzisz?” Chłopiec odpowiedział natychmiast: „Jakie tam głębokie umysły! To największe tępaki!” Ojciec Candido myśląc o złych duchach dodał: „Są tacy, którzy nie uznają Boga świadomie, z własnej woli. Według ciebie, kim oni są?” Opętany chłopiec z gniewem zerwał się na nogi: „Uważaj! Pamiętaj, że my chcieliśmy uwolnić się od Niego. Powiedzieliśmu mu <> raz na zawsze”. Egzorcysta nastawał dalej: „Wyjaśnij mi to i powiedz, co oznacza uwolnić się całkowicie od Boga, gdyż zrywając z Nim stajesz się niczym. To jest tak samo, jak gdyby w liczbie dziesięć zero chciało uwolnić się od jedynki. Czym by się stało? Co by osiągnęło? Nakazuję ci w imię Boga, powiedz mi, co zrobiłeś dobrego? No, mów!” Chłopiec zlękniony i pełen złości wił się, ślinił, płakał w straszliwy, niepojęty u jedenastoletniego chłopca sposób i wołał: „Nie oskarżaj mnie tak! Nie oskarżaj mnie tak!”

„O. Candido wiele razy zadawał pytania złemu duchowi, obecnemu w osobach o różnym wieku; woli jednak przytaczać przesłuchania dzieci, ponieważ wtedy jest oczywiste, że nie dają one.

Ściśle prywatne - Podróż wgłąb...

Dopiero co umarli nie rozumieją swojej sytuacji i czują się zagubieni. Jeżeli za życia rozwinęli "moralność" wysokiego stopnia zazwyczaj będą mieli niebiańskie prowadzenie, które ich wspomaga w procesie umierania i pokazuje drogę do nowego świata. Sytuacja ludzi, którzy, nie sprawili wiele dobra podczas życia wygląda gorzej. Nikt po nich nie wychodzi. Pozostają na Ziemi powodując wiele problemów dla żyjących. Błąkają się wśród nich bez celu. Gdy odkryją możliwość połączenia się z człowiekiem i manipulacji jego / jej życia, natychmiast się na to decydują i tworzą wiele zła. Takie opętanie może mieć miejsce nawet w miejscu świętym, pałacu czy szpitalu. Jest ono bardzo trudne do przerwania. Tylko egzorcysta może go dokonać. Należy w tym miejscu podkreślić wagę ich działalności. Egzorcyści pomagają tym upadłym duchom w znalezieniu drogi do miejsc niebiańskich i dalszego duchowego rozwoju.

Wśród egzorcystów panuje pewne nieporozumienie, sądzi się, że człowiek może być opętany przez jednego tylko ducha. Człowiek może być nawiedzony przez tysiące duchów, z których każdy posiada własną "osobowość" i domaga się jej ekspresji. Zazwyczaj starają się one skrzywdzić właściciela ciała ze względu na podświadomy konflikt pomiędzy ich duchowymi tożsamościami. W efekcie człowiek traci wiele energii, co stwarza stałe zagrożenie dla zdrowia a nawet życia. Bez pomocy egzorcysty zło zazwyczaj.

Uzdrowiciel Elżbieta Gas - Onet.pl Blog

Co czeka ducha ziemskiego człowieka, gdy nie nastąpi oczyszczenie i odprowadzenie intruza do Światła, medycyna akademicka naszpikuje lekami i sterydami, zamkną do psychiatryka na oddział zamknięty, stanie się stałym klientem na leki już do końca swojego ziemskiego życia, wtedy gdy wyzionie ducha uwolnią się duchy, które weszły tymczasowo.

Pomóc takiemu duchowi ludzkiemu może tylko i wyłącznie egzorcysta jasnowidzący, który ma możliwość rozpoznania intruza i odprowadzenia go do Światła, również taka oczyszczona osoba musi się wziąć do pracy i rozwoju swojego ducha, a na początek skierowanie uczuć do Stwórcy pomijając różnych dziwnych pośredników, również kościelnych, musi zacząć żyć zgodnie z prawami STWÓRCY, aby nie dać się ponownie wciągnąć w takie same lub gorsze energie.

Nie powinien robić egzorcyzmów ktoś kto nie jest jasnowidzący i odczuwający, ponieważ idzie na pole bitwy i nie jest uzbrojony, więc.

Uzdrowiciel Duchowy – Bioterapeuta – Zielarz – Magnetyzer – Jasnowidz – Mag Egzorcysta

Zdrowotnie światopoglądu.

KONTAKT:

W dni powszednie telefonicznie w godz. 12.00 – 20.00

Jeśli nie odbiera, znaczy, że pracuje z pacjentem na terapii. Da znać sygnałem lub smsem, kiedy będzie można zadzwonić ponownie. Sesje trwają zwykle dwie godziny zegarowe.

Wysyła listownie informacje o miejscach przyjęć i programach terapeutycznych na adres domowy!

Odpowiada na emaile, tylko pod warunkiem podania imienia i nazwiska oraz adresu domowego, miejsca zamieszkania (poczty zwykłej) na korespondencję. Nie odpowiada na anonimowe emaile i telefony. Proszę włączyć wyświetlanie numeru, nie odbiera anonimów, które ukrywają swój numer telefonu (numer prywatny, brak numeru)!

Przerwa wakacyjna z powodu wyjazdów (obozy terapeutyczne, wczasy zdrowotne, szkoła samouzdrawiania etc) od 1 lipca do początku września…

email: uzdrowiciel.matuszewski@gmail.com

tel. 514 536 774

Napisane w Uzdrowiciel. Tagi: bioenergoterapia, bioterapia, egzorcysta, egzorcyzm, mag, pranoterapia, uzdrawiacz, Uzdrowiciel, uzdrowiciel duchowy,.

Projektor

Wam dwa obrazy, które niewątpliwie wywarły ogromny wpływ na późniejsze kino. A mowa tu o filmach “Egzorcysta” i “Omen”.Powstały w 1973 r. “Egzorcysta” opowiada historię 14-letniej dziewczynki Regan MacNeil (Linda Blair), która została opętana przez diabła. Jej matka Chris (Ellen Burstyn) zaniepokojona coraz dziwniejszym zachowaniem córki zwraca się do lekarzy. Po wielu badaniach stwierdzają oni u Regan zaburzenia psychiczne i proponują hospitalizację, lecz Chris się nie zgadza. Zrozpaczona prosi o pomoc ojca Karrasa (Jason Miller), ale czy ksiądz przeżywający kryzys wiary po śmierci matki będzie w stanie jej pomóc….? Muszę przyznac, że “Egzorcysta” zrobił na mnie ogromne wrażenie. Przez 2 godziny siedziałem jak na szpilkach gapiąc się w ekran monitora. Film powala. Nie tylko dzięki doskonałemu scenariuszowi (William P. Blatty) i reżyserii (William Friedkin), ale przede wszystkim dzięki niesamowitym kreacjom aktorskim. To, co dają z siebie w tym filmie Ellen Burstyn, Linda Blair i Max von Sydow to poprostu mistrzostwo świata. Na szczególną uwagę zasługuje rola matki Regan w wykonaniu Ellen Burstyn. Jej Chris to kobieta przerażona i zaszczuta, która musi znaleźc w sobie siłę aby wytrwac w tym koszmarze. Linda Blair jako Regan mimo młodego wieku też gra doskonale, choc niektóre sceny z jej udziałem są mocno kontrowersyjne i mogą wywołac szok.

D.Gray-Man - Onet.pl Blog

Się Lavi.
-Widziałeś nagranie?
-Tak.Chodź pokaże ci pomieszczenia mieszczące się w środku.
Oboje weszli do wnętrza.
Chłopak pokazał jej wszystkie pomieszczenia.
-Teraz pokaże ci twój pokój.-odezwał się.
Szli przez ciemne korytarze aż doszli do drzwi,a on otworzył je cicho.
Ściany w pokoju były czarne,na nich nie było żadnego obrazu.
-Zostawiam cię tutaj.To pa!
Odszedł zostawiając Szirin samą,w końcu poszła spać.
Następnego dnia zjadła śniadanie potem zaczęła spacerować po korytarzach,nagle zobaczyła  dwie osoby na korytarzu.Maluch
szybko schował się z pola widzenia.
-Nie chcę tu tego smarkacza!Ona na pewno nie ma inocence.Takie dzieciaki które chcą zostać egzorcystami a się nie nadają  są
żałosne.
-Przestań,ja wierzę że ma.Nie można oceniać jej po pozorach.
Mała osóbka wyszła z ukrycia.
-Nie nazywaj mnie tak!Jestem Szirin!
-Tak,tak spróbuje zapamiętać.Jak mnie pokonasz.
-Nie będe walczyć z egzorcystą.
-Dobrze to będe cię tak nazywać.
-Nie!
-To walcz ze mną.
-Dobra.
Dziewczynka zdjęła łuk i włożyła strzałę.
-Hor!
Natychmiast jej broń przybrała odcień fioletowy a do tego pojawił się na niej czarny krzyż,fioletowłosa namierzyła swój cel.
-Płomień śmierci!
Fioletowy błysk pomknął w stronę niego a on w ostatniej chwili zasłonił się mieczem,wziął strzałę i zaczął się jej
przyglądać.