O czym chcesz poczytać na blogach?

Egzaminy gimnazjalne

Chcę żyć normalnie - Onet.pl Blog


15 czerwca 2010
Dzień 72
Zdenerwowałam się. Tak bardzo nastawiłam się na to, że jutro pojadę do Łodzi, a moja koleżanka powiedziała, że jednak ze mną nie pojedzie bo nie dostanie kasy, może dopiero we czwartek. Nie cierpię być tak wystawiana.
Dzisiaj waga wskazywała 61 kg ;>
Byłam sobie w moim przyszłym liceum na takiej lekcji dla gimnazjalistów i już czuję się tam bardzo dobrze. W piątek wyniki egzaminu gimnazjalnego...
Alys (23:40)
Miałam też okazję przejść na głodówkę, bo z egzaminu wróciłam o 19 i nie chciało mi się jeść, a wcześniej nic nie jadłam, ale jednak zjadłam dwie bułki. Dzisiaj miał być egzamin wstępny do 2 stopnia, ale pani dyrektor zdecydowała, że jednak ci, co skończyli 1 stopień nie muszą go zdawać. Więc pozostały mi tylko dwa egzaminy jutro i szkołę muzyczną będę miała z głowy.
W czwartek muszę napisać klasówkę z całego roku z geografii, żeby mieć 5 na koniec roku...
Alys (19:16)

:*Miłość to chęć bycia z kimś przez 4 pory roku :* kCArturQu !:*

6 pytan na ktore odpowiedzialam 5 razy poprawnie =o) niechcac sie chwalic najlepiej od wszystkich =oD hehe
Potem byla msza..poszłam do spowiedzi.. =oD hehe a dowiedziałąm sie ze bedziemy miec bierzmowanie na koncu maja albo poczatku czerwca =| ciup... wszyscy juz mieli a my dopiero za miesiac kajs...=o/
Za tydzien 26-27 mam egzaminy gimnazjalne =/ boje sieeeee buuu =o( mam nadzieje ze wypadne dobrze =o(
hm.. co by tu jeszcze skrobnac...
nie wiem niepisze juz nic bo i tak pisze jakies głupoty =oD niebede wiecej was zanudzac ide sie opluskac =o) papaa =o*
Pozdrowki dla: Reksia,Muchy,Obi,Gragi,Baśki,Eli,Kasi,Bożeny,Dari,Magdy,Krushynki,Muńka i mojego.

Blogasek Dorotki.

, myszka_a
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 kwietnia 2005
Egzamin gimnazjalny.

Dnia 26 i 27 Kwietnia br. odbedą się w szkołach gimnazjalnych egzaminy.Pierwszego dnia (26,04) jest część humanistyczna czyli składająca się z następujących przedmiotów: język polski, sztuka, historia. Drugiego dnia (27,04) odbedzie się część przyrodniczo-matematyczna (o wiele trudniejsza moim zdaniem) składająca się z nastepujących przedmiotów: matematyka, fizyka, biologia, geografia.

Ktoś nie wiedział. Tak naprawde ja sama bedę pisała ten egzamin i części humanistycznej zbytnio się nie boje. Gorzej z przyrodniczo-matematycznym testem tu u mnie słabo z fizyką. Lubie matme ale boje się, że moge źle zrozumieć pytanie i coś błęgnie obliczyć.

WSZYSTKIM GIMNAZJALISTĄ PRZYSTEPUJĄCYM DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO W TYM ROKU ŻYCZE JAK NAJLEPSZYCH WYNIKÓW I NASTĘPNIE DOSTANIA SIE DO NASTĘPNEJ SZKOŁY, KTÓRĄ SOBIE WYBRALIŚCIE. 

pamietajcie:

*nie stresujcie sie bo stres was na egzaminie zje

*nie ściagajcie, lepiej napisac na 20p/50p niż zostać wyproszonym z sali za ściąganie i nie zaliczyć tego roku.

To już jest koniec, łączą nas tylko miłe wspomnienia

jędza< :)
Ale postaram sie zrobic jak najszybciej.

Pozdo :*

P.S.

Powodzenia zaraz się zebranie kończy xD


skomentuj (3)

2006-04-07
21:33:53

Egzaminy :/ a potem bal :////


hmm nie wiem czy wszystkim się podoba pomysł balu ale ja mówię za siebie i mówię że mi się ten pomysł nie podoba i to nie dlatego że nie mam z kim tańczyć poldka bo mnie to mało interesi w podstawówce tańczyłam 4 razy i mi wystarczy ale dlatego mi się nie podoba bo ja nie.
zamieszczam po niżej niezbędnik :)

Do egzaminu jeszcze ponad pół roku. To dobrze. Można się przygotowywać bez nerwów. Ale zwlekać nie ma co. Początek trzeciej klasy to najwyższy czas, by dobrze poznać egzamin. Pamiętajcie! Ten egzamin to nie zwykła klasówka, przed którą można zakuć materiał w jedną noc. Egzamin gimnazjalny sprawdza wiedzę i umiejętności z dziewięciu szkolnych lat (sześciu klas w podstawówce i trzech gimnazjalnych), które spędziliście na nauce różnych przedmiotów.

Uwaga! Im więcej o tym egzaminie dowiesz się teraz, tym łatwiej dasz sobie z nim radę wiosną.

Przypomnijmy zatem, że ten egzamin.