O czym chcesz poczytać na blogach?

Egzamin na prawo jazdy

Blog o nauce jazdy

Sobie odpuść. Ale raczej, większość osób po prostu niech idzie na ten egzamin. Bo nie ma szans, żebyś ty przerobił tysiąc godzin, dwa tysiące godzin i więcej. Jeżeli osiągniesz na przykład w czterdziestej piątej godzinie maksimum twoich możliwości, to w pięćdziesiątej piątej godzinie będziesz biedniejszy o te czterysta pięćdziesiąt złotych, a wcale nie.

Szans, żebyś ty był idealny na kursie, który trwa trzydzieści godzin plus ewentualne dodatki.
Czyli kluczem do zrozumienia tematu jest dojść do maksimum tego, co jesteś w stanie osiągnąć. Nie musisz jeździć perfekcyjnie, żeby iść i zdać egzamin, bo nikt nie jest w stanie jeździć perfekcyjnie.
Osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie.

Homo sum - bloog.pl

Od centrum - tym razem zamknięto dwa pasy ruchu w Al. Wilanowskiej. Horror komunikacyjny trwa. Jak tak dalej pójdzie, poruszanie się autem po stolicy będzie całkowicie pozbawione sensu. Ale jaka nas czeka alternatywa? Podróżowanie zatłoczonymi autobusami i tramwajami, w których już niedługo będzie jak w piekarniku. Kierowcy raczej nie zrezygnują z wygody podróżowania własnym.Zaliczyłam jeszcze 2 godziny jazd – dziś mogę już odebrać papiery z OSK i złożyć w WORD. Na szczęście brak aktualnego dowodu osobistego nie jest przeszkodą przy zapisie na egzamin, wystarczy zaświadczenie o zameldowaniu. Raczej nie nastawiam się hurraoptymistycznie w kwestii pozytywnego zdania egzaminu. Wprawdzie nie jeżdżę źle, ale do ideału jeszcze mi daleko..Całkiem własnego) i, mimo, że nie jest lekko, to czujesz, że żyjesz Oboje zresztą tak czujemy. I nawet powoli przestaję się czuć jak lokatorka.

Natomiast wracając do egzaminu na prawo jazdy - obawiam się po prostu, że nie zdam za pierwszym razem i że będzie się to ciągnąć miesiącami. Nie zawsze przygotowanie techniczne jest najbardziej istotne, bo można popełnić.

Si vis amari, ama.

2008.10.18 13:25

„Ulgowy, katowicki, na 3 miasta poproszę!” – to aktualnie najczęstszy tekst, jaki wypowiadam podchodząc do okienka kiosku. Teraz moja droga do szkoły jest wzbogacona o dojeżdżanie. Rano najczęściej.

Mi się ustalić przypuszczalny i ostateczny wygląd kompozycji, zrobić pokrywę (czyli np. wyeliminować efekt stroboskopowy – migania świetlówek).

Za niedługo egzamin na prawo jazdy. Już miałem dodatkowe jazdy – w wciągu trzech godzin zrobiłem to co za cały kurs! Szczerze mówiąc dawno już nie jeździłem – matura była dla mnie ważniejsza.

„Proszę nacisnąć przycisk „koniec” i potwierdzić, naciskając przycisk „tak”... dobrze... zero błędów, wynik egzaminu pozytywny, proszę zapisać się na egzamin praktyczny.” Tym właśnie zdaniem przebyłem połowę drogi w zdobyciu prawa jazdy. Nie udało mi się za pierwszym razem, zabrakło mi jednej poprawnej odpowiedzi. Tak bywa – nie pierwszy, nie ostatni taki błąd. Chciałem mieć już prawko na wakacje, ale co się.

DIETA - Śliweczka i protal

Wszystko jest w porządku,a ja zalogować się nie mogę.Ale będę jeszcze próbować.
Kurki mrożę surowe,wyczyszczone i umyte wkładam do woreczków i do zamrażarki.Po rozmrożeniu wrzucam na patelnię,podsmażam z cebulką i do pizzy,zupy albo jajecznicy jak znalazł! 
Pierwszy dzień uderzeniówki poszedł gładko,na razie mnie nie ciągnie do cywilnego jedzenia (nawet do.

Tak jak obiecałam,dzisiaj napisze troszkę wiecej.
Wczoraj wypiłam kilka drinków z colą zero,z tej radości że nareszcie mam to za sobą...
Tak strasznie się cieszyłam kiedy egzaminator powiedział - egzamin z wynikiem pozytywnym że odetchnełam mocno i powiedziałam do egzaminatora "wielkie dzięki" :))) Kiedy wyszłam na plac,nogi mi się ugjęły i.

Śpieszę z informacją że jednak to prawda że do trzech razy sztuka.ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!!!! Trafił mi sie super egzaminator,bardzo miły i fajnie mi się jeździło.Poszłam na egzamin z nastawieniem na "NIE",nie liczyłam na to że zdam i udało się!!!!!!.

W ręku z napisem "WYNIK EGZAMINU POZYTYWNY" to nogi mi się pokreciły i o mało nie wyrżnęłam na chodniku :) Kiedy zobaczyłam męża to się popłakałam,a mąż wiedząc ile dla mnie znaczy to prawo jazdy tez miał łzy w oczach...Ale się cieszę...Jak dziecko...Będę jeździć!!!!!!!! Dzisiaj opijam prawko,z premedytacją popijam drinka :) Od jutra ostra dieta hehe:)

Dziękuję.

Twoje źródło informacji-D-R-M.bloog.pl - bloog.pl

. To znaczy być popularnym!

Przy okazji dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za czujność. Nasza skrzynka kontaktowa (donosy@pudelek.pl) w ostatnich dniach pęka w szwach. Nie nadążamy sprawdzać i publikować newsów. Dosłownie. Jeżeli wiecie coś ciekawego (również gorszącego i skandalizującego), nie wahajcie się do nas pisać - w masie (czyta nas już prawie

Wcalee nie żałuje rostania z małzonkiem,a To powidziała doda: Ja majdana miał jedynie w wybrozni.

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1906520,trackback

komentarze (42) | dodaj komentarz

Doda zdała egzamin teoretyczny

sobota,

Nasz informator donosi, że Doda zdała egzamin teoretyczny na prawo jazdy, nie popełniając żadnego błędu.

Egzamin odbył się wczoraj w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na ul. Odlewniczej. Dorota zapisała się już oczywiście na.