O czym chcesz poczytać na blogach?

Efta

Art-Natura Studio Blog

Nie jedna religia i nie jedna filozofia mówi o tym, że żeby coś osiągnąć, należy wzbudzić w sobie takie uczucia, jakby już ziściło się to czego pragniemy. Mówią o tym również badania naukowe prowadzone na całym świecie. Niby proste, ale nie wtedy, kiedy nasz świadomy umysł zauważa: “no ale przecież jest do dupy, jestem chory, albo biedny i jak mam poczuć w sobie uczucie, jak bym był bogaty albo zdrowy ?” Emocje strachu, żalu, smutku czy rozpaczy są silniejsze i żadna wizualizacja ani afirmacja nie przynosi rezultatów. Wtedy warto zastosować EFT. Metodę, za pomocą której uwolnisz się od negatywnych emocji i skupienie się na pozytywnych afirmacjach przyjdzie znacznie łatwiej. Zazwyczaj nie dzieje się to błyskawicznie, ale cierpliwość i systematyka zrobią swoje i efekty będą widoczne dość szybko. Jeśli mówisz teraz, że i systematyka i cierpliwość są trudne, to masz gotowy temat do opracowania go za pomocą EFT na początek. Opukaj to, a potem weź się za pozostałe emocje i uczucia.

Rozwój świadomości…

Afirmacje - polecane artykuły z sieci

 • Afirmacje – jak budować, na co zwrócić uwagę + wartościowe przykłady
 • Sztuka afirmacji – Leszek Żądło

Blog Meeelunia

Swiata i siebie, ale równie dobrze możemy kochać wszystko naookoło. Dzieje się tak wtedy kiedy obdarzamy samych siebie miłością. I nie wierz mi na słowo, bo to tylko słowa.. sprawdź sam/a.
Ja doswiadczyłam pierwszego bieguna dość intensywnie w swoim życiu, nienawiść do siebie była tak silna, że przez okres kilku lat myślałam tylko o samobójstwie.

Komentarzy: 0 o eft i rozwoju duchowym 2008-08-20 Swoje początki z eft określam na luty tego roku (2008). Tak się jakoś złożyło, że spróbowałam na dość ciężkim przypadku - ogromny ból pleców i o dziwo podziałało, od tamtego czasu uwierzyłam w działanie tej metody i praktykuję ją niemal codziennie, zarówno w sprawach "tego świata" jak i w rozwoju duchowym, osobistym.

Odkąd pamiętam czułam przeogromna tęsknotę za czymś nieokreślonym, wiele dni, nocy.

Transformacja 2012

  Teraz dużo wspierającej Cię energii od nas. Na pewno pomoże. Potrzebujesz więcej miłości? Bardzo proszę. Bierz ile udźwigniesz.
  Buziaki!

 • Fred.
  mar 13, 2012 @ 22:12:30

  Mam podobne napady, dołujące na maksa. Na całe szczęście znalazłem pomoc. Jeśli znasz angielski, to skorzystasz dużo więcej. Ale jest tłumaczenie na polski, które wystarcza. Na YT, EFT po polsku, Brad Yates. Można się doładować w trudnych momentach. Pozdrawiam życząc przypływu pozytywnej energii!.

 • Nebrajeska
  mar 13, 2012 @ 00:05:47

  Mam niusa dla wszystkich, spojrzcie na tą imponującą listę głów banków światowych i innych finansowych organizacji, którzy rezygnują ze swoich stanowisk. Sypie się.