O czym chcesz poczytać na blogach?

Edytor tekstu

Komunikaty od autorów Bloog.pl - bloog.pl


Aby wstawić link do wpisu lub podlinkować jego część należy zaznaczyć wybrany fragment wpisu lub adres odnośnika. Następnie wybrać ikonke łańcuszka w edytorze tekstu i wkleić adres url linku. Można dodać tytuł, który będzie podlinkowany tym adresem. Potwierdzamy klawiszem "Wstaw".

w mojej klasie - blog klasy 1c

Nazywać kolejne części doby: ranek, przedpołudnie, popołudnie, wieczór i noc. Mówiliśmy także o czynnościach, które wtedy wykonujemy. Zaprojektowaliśmy także plan dnia Ady.

Na zajęciach komputerowych nauczyliśmy się, jak w edytorze tekstu powstają wielkie litery. W tym celu przydał nam się klawisz shift.

Z kolei na ostatniej lekcji wykonaliśmy zadania w matematyce na stronie 91 i 92. Na zadanie domowe mamy wykonać dwa ćwiczenia na stronie 92.

Praca przez Internet

Stylu. Dużo przyjemniej się czyta luźno pisane blogi niż te sztywne, smutne i monotonne, jakby ktoś tego szukał wystarczy że włączy TV Publiczną, tam od groma sztywniaków.

Wymyśl jakiś temat i pisz. Już? OK, teraz przepuść tekst przez edytor tekstu, błędy ortograficzne zniechęcają, i nikogo nie interesuje że masz dysleksję . Potem przeczytaj go sobie i oceń go pod względem zawartości. Czy nie powtórzyłeś kilka razy tego samego? A może sam sobie zaprzeczyłeś w drugim akapicie? Jeśli.

Nasze rachunki za prąd zrobiły się...Takie małe!

Twinkiego-Wikiego O_O
...Ale nie bójcie się, opu nic takiego nie grozi, ona ma takie porąbane pomysły xDD)

Wreszcie, choć z lekkim opóźnieniem daję notkę^^
Długo ją pisałam, bo 4 dni, z czego jednego dnia napisałam 4 linijki tekstu xDDD Miałam wtedy dołka jakiegoś i wkurzona byłam -.-
Zresztą ogólnie od niedzieli jakaś padnięta jestem - upał daje się we znaki...

Cóż, prawie koniec roku... jeszcze tylko 10 dni... ^^
Jak ocenki? U mnie wporzo,.W sumie moja nie taka krótka (nie mam pojęcia czym się tak ekscytuję, no ale dobra, bądźcie wyrozumiali -.-' )
-Napisałam (się znaczy skończyłam pisać^^) o 00.15 wczoraj, ale nie dałam bo myślałam, że tam jeszcze coś dopisze, ale dam w następnej notce a poza tym pisałam to na laptopie i nie mam tam neta >.<

A tak poza tym: WIEM DLACZEGO PISAŁAM FURTOKU xDDD Jestem normalnie tak genialna, że dopiero teraz się skapłam -.- Mianowicie: piszę sobie notki w takim pewnym wspaniałym edytorze tekstu called Word. I ten cudowny edytor tekstu ma taki swój słownik i gdy widzi.

Martin Heidegger

poniedziałek, 05 listopada 2007
Sens śmierci part ONE

Nie na widzę pisać czegokolwiek na edytorze tekstu, żeby błędów w nim nie było. To jest takie sączenie moich myśli pragnień przez lejek jakiś filtr uczuć który wychwytując błędy zabija moją prawdziwą naturę.

Wiem że użalanie.

socjologia internetu

Refleksjach …No chyba, że jak u Jandy pełnią funkcje terapeutyczną. (może ja teraz tez się terapeutyzuje ). No zobaczymy co tez ciekawego jest w pozostałych artykułach …

P.S. Dzisiaj pisze w Wordzie, gdyż bloxsowy edytor tekstu jest paskudny, ale okazuje sie, ze dla firefox'a niedostepna jest funkcja "kopiuj wklej", ale dziwne po raz pierwszy od dłuższego czasu użylam internet exsplorer, prawie zawał z wrażenia:):):).

CoDziennik

powroty...

tak dawno mnie tutaj nie było, że zapomniałam własnego loginu i hasła... mile wspominam czas spędzony przed tym edytorem tekstu... przegladam wpisy i nie mogę uwierzyć że wszystko taak się zmieniło w moim życiu... edytor też się trochę zmienił... ech ten czas... teraz moje zapiski moga być troche inne, punkt widzenia zmienia sie wraz z miejscem siedzenia a u mnie.