O czym chcesz poczytać na blogach?

Edyta górniak

Strona poświęcona Edycie Górniak:) - Onet.pl Blog

Skoordynowania. Ale „problem” powinno mówić siętylko wtedy, gdy osoby, które kochamy, tracą zdrowie.

– Pary różnie przechodzą przez chorobę. Czasem choroba umacnia związek, czasem wręcz przeciwnie. Jak było w Waszym przypadku?
Edyta Górniak:
Niemyślałam, co się stanie ze mną, myślałam wyłącznie o Darku. Bałam sięteż o Allana, ponieważ ja wychowywałam się bez ojca i wiem, że to jestobciążenie do końca życia. Strach o to, czy ja byłabym w staniewypełnić lukę po Darku,.

Tele-show - bloog.pl

Wróg, ale swój! Mój, twój... nasz!"

wtorek, 26 kwietnia 2011 13:35

 

Dwie najbardziej znane w Polsce piosenkarki Edyta Górniak i Doda nigdy za sobą nie przepadały. Konflikt między nimi nie był żadną.

Czyli Maja Sablewska, nieświadomie pojedna zwaśnione piosenkarki i zakończy się jeden z najdłuższych medialnych konfliktów między obiema piosenkarkami.Podziel się:
Tagi: Doda, Górniak, Sablewska, konflikt, pojednanie
Trackback: http://bloog.pl/id,329411263,trackback

komentarze (15) | dodaj komentarz

TVN.

Misja i Transmisja

Zaczęła się naradzać ze swoimi współpracownikami. Trwało to przez ładnych parę minut. Zupełnie tak, jakby podpisywanie płyt było jakimś niesłychanie skomplikowanym zagadnieniem z dziedziny logistyki. Dłużące się przygotowania przerwała dopiero wtedy, gdy Edyta Górniak o Euro i Bitwie na głosy – Moje Miasto Wrocław poprosiło ją o wywiad. Udzieliła go, na naszych oczach, a my nic z niego nie słyszeliśmy. Trwało to kolejne kilka minut. A publiczność czekała.Newsy o Gwiazdach SHOW-BIZNESU!

Ale jak wiemy w programie "Jak oni śpiewają" - nie szło jej najlepiej! Jednak wiadomość, że Edyta nagra płytę nie jest pewna. Może nasza polska gwiazdka chce w te sposób zyskać większą popularność? Nie wiadomo! Pożyjemy, zobaczymy jak to mówią:)

Dodaj swoją opinię na ten temat!: 6 Edyta Górniak pomoże Patrycji Kazadi? 2007-12-30 Piosenkarką roku? Jeżeli TAK to zagłosuj na nią w SONDZIE i wklej ten banerek na swój blog!


Czy chcesz, żeby Agnieszka Włodarczyk została najlepszą piosenkarką roku? Jeżeli TAK to zagłosuj na nią w SONDZIE i wklej ten banerek na swój blog!


Czy chcesz, żeby Edyta Górniak została najlepszą piosenkarką roku? Jeżeli TAK to zagłosuj na nią w.

dodka - Onet.pl Blog

Artyści, którzy w poprzednim roku sprzedali najwięcej płyt. "Diamentowa" Doda znalazła się dopiero na 6. miejscu, a wyprzedził ją – a jakże -  Feel, który znalazł się na drugiej pozycji. O jedno miejsce wyżej znalazła się też... Edyta Górniak!
 
Jakby tego było mało, Edzia pobiła Dorotę na głowę, jeżeli chodzi o festiwalowy występ. Rabczewska postawiła – jak zawsze – na skąpy strój (dolną część garderoby stanowiły tylko stringi)..