O czym chcesz poczytać na blogach?

Edward norton

Blog magda93ole

4 Biografia : ) 2008-08-06 EDWARD NORTON.

Zawód : aktor, pisarz.
Data urodzenia : 18 sierpnia 1969 r.
Wiek : 39
Miejsce urodzenia : Boston, Massachusetts, USA.
Znak zodiaku : lew
Wykształcenie : Uniwersytet Yale : specjalizacja z historii.
Bliscy : matka Robin, ojciec Edward, młodsza siostra Molly i brat James.
Filmografia : Skandalista Larry Flynt, Wszyscy mówią : kocham Cię ( tu drugo planowa rola), Lęk pierwotny, Więzienie nienawiści, Hazardziści, Podziemny krąg ( tu.

Doktor zgnilizny wszechrzeczy prezentuje...

Pokoju, tak jak Panbuk nakazał, albo pozna mój Gniew Nieczysty. Po raz kolejny dowiodłem, jaki ze mnie niebywały jegomość. Właśnie doszliśmy z yahem do wniosku, że należałoby nakręcić o nas film biograficzny, gdzie yaha grałby Johnny Depp, a mnie Edward Norton. Film nazywać się będzie "Double Dragon" i opowiadać będzie o przygodach dwóch satików ryzykujących swoje życie każdego dnia.
Zrzucając na chwilę maskę Chwalipięty (a może zakładając maskę Pana Skromnisia), powiem wam, o bracia,.

bridge to reality by camino

Almodovara.
Wyróżniające sie konferansjerki mieli Kathy Bates oraz ku największemu zaskoczeniu Michael i Kirk Douglas. Gdyby taka była cała uroczystość - och byłoby wyśmienicie. Było kilku tych, których lubię: Ed Harris, Edward Norton, Julianne Moore, wspomniana Kathy Bates, była też Jennifer Connelly, Susan Sarandon i.. całkowicie nie do poznana Geena Davis. Szkoda, że nie wszyscy w rolach nominowanych.
Jedno w tej 75 ceremini było prawdziwe - powiedziano, jak wielu nigdy.

notatki w kratki - Onet.pl Blog

 

Po obejrzeniustwierdzam, że DiCaprio jest świetnym aktorem i tym samym awansuje u mniedo  tego stanowiska co Edward Norton.Swoją droga chciałabym ich zobaczyć w jednym filmie. Najlepiej reżyserii braciCoen- to by była mieszanka wybuchowa.

 

->> "Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy" (c) by Lady_LipLaine - Onet.pl Blog

I puder, swój pamiętnik.
Nie lubi: Większości gwiazd Disney'a, udawania, zmian, szkoły, geografii, matematyki, biologi, fizyki, spódnic.
Ulubiona aktorka: Eva Longoria, Kate Hudson, Kirsten Dunst, Ashley Tisdale, Brenda Song.
Ulubiony aktor: Edward Norton, Ashton Kutcher.
Ulubiona piosenkarka: Beyonce, Avril Lavigne, Ciara, Carrie Underwood, Katharine McPhee, Kelly Clarkson, Fefe Dobson, Skye Sweetnam, Stacie Orrico.
Ulubiony piosenkarz: Justin Timberlake.
Ulubiony zespół muzyczny: My.

adigdynia's blog

Podróż do mitycznej Ziemi Świętej. W Jerozolimie tamtych lat – między drugą a trzecią krucjatą – panuje chwiejna równowaga i względny pokój, a wszystko to za sprawą wysiłków chrześcijańskiego cierpiącego na trąd króla Baldwina IV (Edward Norton) i jego doradcy Tiberiasa (Jeremy Irons), którym udało się zawrzeć rozejm z Saladinem (Ghassan Massoud), niechętnym niepotrzebnemu przelewowi krwi legendarnym przywódcą muzułmanów. Dni Baldwina są jednak policzone, bo na przeszkodzie zawartemu.

"fashionable people doing questionable things"

Trzydziestkę.
W międzyczasie młodszy brat Donniego z NKOTB zaczął staro wyglądać.
Potem jakoś w lutym, subtelnie i z wdziękiem, Szeryf z Nottingam i profesor Snape w jednej osobie skończył sześćdziesiąt lat.
W te wakacje najpierw Edward Norton zamienił się w Gary'ego Oldmana, potem Leonardo i Matt Damon nie dość, że zaczęli być do siebie podobni to jeszcze się przekształcili w Brada Pitta. A na koniec cios zadał Sean Penn bo sobie w swoim nowym filmie wygląda jak Robert de Niro.