O czym chcesz poczytać na blogach?

Edward cullen

twilight-love-everyday - Onet.pl Blog

Minęło kilka tygodni od mojej przemiany... Tak. Jestem wampirzycą! Ale nie to jest najgorsze, Edward mnie unika i to tak skutecznie, że nie widziałam go już od tego wydarzenia w lesie, Jak wampirzycy przystało, ciężko mi było się dostosować do tzw. "diety" Cullenów. Ale zdaniem Carlisle'a byłam już gotowa by zacząć z  powrotem chodzić do szkoły. Wraz z nowym życiem posiadłam też nowe zdolności, takie jak: piękny wygląd, nadludzka siła, szybkość, czytanie w myślach. Tak jak Edward.

Blog anna959

Odziedziczyła zdolności rodziców na odwrót, a więc potrafi przekazywać swoje myśli i nikt nie jest w stanie jej zablokować). Przyjmując nauki od pewnej wampirzycy-amazonki Zafriny potrafi także sprawić (odpychając od siebie tarczę), aby Edward mógł usłyszeć jej myśli mimo "ochrony" jaką zapewnia jej tarcza. Sprawia im to wiele radości, a Edwardowi również daje uczucie ulgi, ponieważ potrafi usłyszeć swoją ukochaną. Żona Edwarda i matka Reneesme.

Edward Cullen

Edward Anthony Masen Cullen  (ur. 20 czerwca1901, zm. 1918) jest wampirem, który zakochuje się ze wzajemnością w Belli.

Moje życie zawsze było trudne... - Onet.pl Blog

Weszłam do salonu a wszyscy popatrzyli na mnie.
-Wychodzisz?-zapytała Rosalie, która pierwszy raz się odezwała do mnie odkąd tu przyjechali. 
-Tak, chciałam wam tylko powiedzieć że będę późno.-powiedziałam.
-A może Rose, Ally, Jasper, Emm i Edward pójdą z tobą.-zapytał Carlisle. 
-No to w takim razie na co jeszcze czekamy?!-krzyknął Emmett podnosząc się z kanapy. 
Gotowi Cullenowie (bez Esme i Carlisle) ruszyli w stronę podjazdu na którym zostawili swoje samochody a ja skierowałam się do wejścia znajdującego się koło kuchni, ale oni się zatrzymali i patrzyli jak na kosmitę.

jest piątek, jest impreza - bloog.pl? Normalny facet powie: "Kocham Cię, mała"
? Edward Cullen powie: "Jesteś całym moim życiem"
? Normalny facet powie: "Myślę, że się w tobie zakochałem."
? Edward Cullen powie: "Mam już dość zmuszania się do ignorowania Ciebie. Jesteś najważniejszą rzeczą w całym moim życiu. A to dopiero. Lew zakochał się w jagnięciu."
? Normalny Facet, gdy ujrzy Cię w podartym dresie, nieuczesaną i niepomalowaną,.

Uwierz w wampiry,one naprawde istnieją

Nie narażając Charlie'ego. Często dokucza jej ze względu na jej nieporadność i stałe zarumienianie się. Głosuje za jej przemienieniem w wampira w tomie Księżyc w nowiu. W Przed świtem Emmett żartem sprawia insynuacje o życiu seksualnym Belli i Edwarda, a wtedy zostaje uciszony, gdy to ona zwycięża w siłowaniu się na rękę.

 

Zmiana w wampira.

Emmett urodził się w 1915 roku, mieszkał w Gatlinburg, Tennessee. W 1935 roku zostaje zaatakowany przez.

Przypominał jej wyglądem dziecko jej przyjaciółki, które miało takie same dołeczki i niewinny wygląd. Postanowiła go uratować. Wzięła go na ręce i niosła przez ponad sto mil do miasta Appalachia, gdzie akurat mieszkali. Tam poprosiła Carlisle'a Cullena by darował Emmettowi życie przez zamienienie go w wampira. Emmett dołączył do zgrai Carlisle'a, ale na początku miał trudności z dostosowywaniem się do diety rodziny, która żywiła się tylko krwią zwierząt. Zakochuje się w Rosalie,.

MiłośĆ Moze ByĆ WieCzna ! - Onet.pl Blog

I znaleziony w lesie przez Rosalie, która polowała akurat na tym obszarze. Emmett przypominał jej wyglądem dziecko jej przyjaciółki, które miało takie same dołeczki i niewinny wygląd, postanowiła więc go uratować. Za jej namową Carlisle Cullen przemienił ciężko rannego Emmeta w wampira. Nieco później Emmett zakochał się w swojej wybawczyni i pojął ją za żonę.
Emmett jest przedstawiony jako wysoki, krzepki, niezwykle umięśniony chłopak. U większości ludzi budzi większą.Gdy wybuchła epidemia hiszpanki pracował na nocną zmianę w szpitalu w Chicago. Tam spotkał umierającą Elizabeth Masen i jej syna,Edwarda. Matka chłopca przed śmiercią błagała doktora by go ratował. Zdjęty litością i samotny Carlisle przemienił Edwarda w wampira. Niedługo potem spotkał umierającą Esme, która skoczyła z klifu, będac w depresji po stracie dziecka. Po przemianie w wampira stała się żoną doktora Cullena. Następnie przemienił