O czym chcesz poczytać na blogach?

Edukacja wczesnoszkolna

Blog klasy II ze Społecznej Szkoły Podstawowej z Przedszkolem Dobrzewino - Karczemki

 • Plan lekcji na piątek, 2.09.2011.

  1.

  8:00 –   8:45

  Edukacja wczesnoszkolna

  2.

  8:55 –   9:40

  Edukacja wczesnoszkolna

  3.

  9:50 –.

Rodzinka, ach rodzinka.

bmatk , Codzienność
Link Dodaj komentarz »
pochmurny czwartek

Dzieci w szkole, ja się obijam. Nic mi się nie chce... jakoś tak szaro, ponuro.

Przed chwilą wróciłam z miasta. Złożyłam papierki na studia :

" Edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną" - temat jak najbardziej aktualny, przerabiany codziennie od roku, i będący na tapecie jeszcze co najmniej przez 4 lata (gdy Baś pójdzie do klasy 4), a może i dłużej - pod warunkiem, że ktoś mi da pracę w jakiejś instytucji...

I na samym początku niesamowita i zarazem przyjemna wiadomość, psychologię rozwoju dzieci i.

Życie studentki - Onet.pl Blog

Trochę się uczyłam. Nie żałuje.
Poza tym byłam na mega zakupach. Naprawdę się obkupiłam. I to pod względem ciuchów, dodatków, butów i kosmetyków. Wydawałam prawie całą zaoszczędzoną kasę, ale jestem szczęśliwa. Rodzice kupili mi też już przedwczesny prezent na urodziny, czyli aparat, o którym Wam już wspomniałam. Jest super!
Moje ostatnie ćwiczenia z edukacji wczesnoszkolnej , były niezwykłe. Otóż przez 3 godziny bawiliśmy się w dziecięce gry na świeżym powietrzu.  Było super! To nic, że później byłyśmy wymęczone jak po ciężkim dniu pracy, to nic że byłyśmy tak brudne, że myłyśmy nogi w zlewie na uczelni... to niezapomniane przeżycia, które jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyły.

Kurcze znowu.

"Deszczowy chłopiec" - historia Jędrka - chłopca chorego na autyzm

skomentuj (17)


  2012-02-10 22:33:57
Wciąż szukamy wolontariuszy

Ruszyliśmy po feriach z nauczaniem indywidualnym (w szkole). Pierwszy tydzień za nami. Jędrek miał 11 godzin (9 indywidualnych + 2 w klasie). Na indywidualnych ma 3 panie (5 godzin edukacji wczesnoszkolnej, 3 rewalidacji i 1 komunikacji alternatywnej). Normalnie ma mieć jeszcze 1 raz angielski indywidualnie + 1 raz informatykę w klasie. Czyli chodzi do szkoły na 2-3 godziny dziennie. Plan ma ładnie ułożony (na razie bez angielskiego tylko). Codziennie może być na głównej dla niego atrakcji dnia, czyli obiedzie :)
Jak było, zapytacie? Nieźle..

na dobre i na zle

Justysia czyli przyszywana siostrzyczka wychodzi tez za maz w kwietniu uuu jak fajnie niemoge sie doczekac jak wreszcie sie zlapiemy i pogadamy :-)

Tak powinnam juz spac to byl meczacy ale fajny dzien wrocilismy z Tomem z uczelni okolo 9 i dotej pory jeszcze czytalam cos tam na jutro i hm nawet nauczylam sie wiersza na straganie w dzien targowy....dla niewtajemniczonych studiuje edukacje wczesnoszkolna i musze na jutro pieknie  to umiec......

Dzis mialam miedzy innymi logike pedagogike muzyke technike i takie tam jeszcze jutro i znow tydzien wytchnienia ...

Niemoge sie doczekac bo stesknilam sie za Tomusiem ktory dzwonil dzis domnie 2 razy a teraz tez nie bedziemy razem bo ja ide spac a on sie uczy do kolokwium moje kochane biedactwo...

Jutro.

Przedszkole Samorządowe nr 36 w Białymstoku

Na dzieciach z konkretnymi problemami czy trudnościami, ale promuje zdrowie emocjonalne wszystkich małych dzieci.

Program był gruntownie badany i ewaluowany w Danii oraz na Litwie. W trakcie sześcioletniego okresu testowania i udoskonalania powstała jego obecna wersja. Mamy nadzieję, że po zakończeniu pilotażu rozpoczniemy wdrażanie programu do polskiego systemu edukacji.

Pracownia Promocji Zdrowia, we współpracy z angielską organizacją charytatywną Partnership for Children, rozpoczęła w 2005 r. w wybranych warszawskich przedszkolach i szkołach pilotaż programu promocji zdrowia psychicznego dla dzieci w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej pn. „Przyjaciele Zippiego”. Zippi jest patyczakiem, a jego przyjaciele to grupa chłopców i dziewcząt.

Założenia i cele programu

www.partnershipforchildren.org.uk - tłumaczenie fragmentów

Podstawowe założenie, jaki przyświeca programowi Przyjaciele Zippiego

O autorze - Informacja wychowawcza

RSS
poniedziałek, 10 maja 2010
Parę słów o mnie

Jestem obecnie studentem II roku kolegium nauczycielskiego w Bielsku-Białej na kierunku Zintegrowana Edukcja wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna.

 


 

 

Interesuje się wieloma, powszechnie uznawanymi za skrajnie odległymi od siebie dziedzinami nauki. Moim hooby są i. in. muzyka (słuchanie i komponowanie własnych utworów),