O czym chcesz poczytać na blogach?

Editors

x100100111010100011100101 blog

2005-07-26 20:38:51
skomentuj (3)


co ty wiesz o x100100111010100011100101?????

jeżeli sądzisz, że wiesz cokolwiek o czymkolwiek, sprawdź się!

rozwiązanie koło 15 sierpnia. może będą jakieś nagrody, a może nie [zależy kto wygra;-)] jak na razie wyniki są żenujące.x100100111010100011100101 2005-07-28 23:12:55
skomentuj (2)
editors

dostałem kilka krótkich wiadomości tekstowych o tym zespole, co do którego w bieżącym kwartale podobno należy mieć własny stosunek.

a więc jestem na nie. relacja między editors a interpolem jest mniej więcej taka jak między muse a radiohead – czasami nie do rozróżnienia, ale strona kopiująca nie jest w stanie utrzymać stylu przez całą płytę, więc szybko się człowiek rozczarowuje. no i tak jak nie lubię ludzi, po poglądach których za łatwo można się zorientować, które gazety (lub czasopisma) czytają, tak nie lubię zespołów, w których brzmieniu można wyhaczyć i nazwać inne zespoły. poza tym, nie ukrywajmy, editors śpiewają do dziewczyn (no i stelki) – a ja wolę bardziej unisexowo;-)

gdyby mieszkali w polsce, byliby z nich poeci śląscy

x100100111010100011100101

Konfraternia Turystyczna - bloog.pl

Wspominam o tym tekście? Ponieważ prof. Banach na łamach „Kardiologii Polskiej” rozprawia się z dotychczasowym sposobem oceny czasopism naukowych w Polsce (stan na rok 2009) i proponuje wprowadzenie kilku zmian. Żeby było jasne: nawet w tytule tekstu jest mowa jedynie o czasopismach medycznych – jednakże pewne ówczesne „zalecenia” objęły w wytycznych z lipca 2011 r. czasopisma z zakresu nauk społecznych. Jako zalecenie numer siedem znajduje się taki o zapis:
● obecność w redakcji redaktora statystycznego oraz redaktorów językowych (language editors/native speakers w przypadku czasopism anglojęzycznych), a także międzynarodowego grona redaktorów działów [section editors/associate editors (AEs)];

Brzmi znajomo? Znajdziemy jeszcze tam kilka „źródeł” obecnych wytycznych. „Zapora ghostwriting”? Proszę:
●jakość procesu recenzji w danym czasopiśmie (posiadanie panelu recenzentów/autorów – online submission system, liczba recenzentów przypadających na jeden artykuł, międzynarodowy skład panelu recenzentów, zachowanie standardów peer-review).
Sam tekst podnosi wiele.

fassola.blog

11:43:46

editors na fali.

lights. <3

zostałam żonką radka wczoraj. nasze bliźniaki mają już 3 dni. <3
wybornie!

postanowienia:
nie jem w makdonaldzie.
bo to niezdrowe.
i mnie nie stać.

pomaluję sobie paznokcie na jakiś kolor śmieszny.
i nie będę się przejmować głupotkami.
i zaraz pouczę się prawa pracy.
i zdecydowanie nie będę się przejmować głupotkami.

ah. i editors fall. <3

d: ania lubisz owce?
a: ja kocham to co jest różowe misiu.
d: ja wiem ale pytam o owce.
a: różowe owce?

jestem trochę trudnym dzieckiem.

znalazłam w bardzo starej gazecie bardzo stare zdjęcie. wczesne lata powojenne kiedy przy moim mięsnym w moim cudnym mieście była defilada z okazji 3 maja. wybornie to wygląda.

ah i miło stać się powietrzem. drodzy mężczyźni i chłopcy jeśli ktoś nie chce być waszą dziewczyną to nie zachowujcie się jak rozkapryszone dzieciaczki i nie udawajcie że nie widzicie tej (podłej paskudnej odpychającej) która was odrzuciła.

gwynethpaltrow-hughgrant blog

Nie tak strasznie drogie spa, do którego obiecaliśmy sobie wrócić w listopadzie, po czym tam już nie wróciliśmy. Potem Kaczyński przegrał wybory, bo frekwencja była za duża. Premierem został Donald Tusk i generalnie zrobiło się dziwnie normalnie.


W październiku też Polska awansowała do piłkarskich mistrzostw europy w 2008, a ja zapisałem sie na siłownię.

Z listopada pamiętam tylko paradę 11 listopada, która była taka sobie bo było zimno. W listopadzie też większość weekendów spędzaliśmy z kolegą Kubą, która miał jakieś szkolenia w Warszawie. W listopadzie też w Stodole zaliczyliśmy koncert Editors. Był dobry.

 W grudniu wszystkie prezenty kupiliśmy trzy tygodnie przed świętami, więc potem mieliśmy święty spokój. Dostałem gitarę. Matce w prezencie sprezentowałem podróż do Paryża na Wielkanoc. W grudniu Gwyneth dostała etat. Ja swój dostałem w wieku 28 lat. Ona 3 lata wcześniej. W grudniu też pojawił sie fenomen naszej klasy, co zapewne spowoduje, że w 2008 imprez takich jak ta w marcu będzie więcej. My dla siebie odkryliśmy w internecie fenomenalnie sniadanko.pl

Sylwester był w Sopocie przy Monciaku, troche sie spiłem, potem zaszokowałem małżonkę tym że tańczę. Północ była na molo i.

marabut blog

Tygodniach nawet zaakceptowalismy pewne niedociagniecia
$$$ zdrowie - okej, gdyby nie PMDD. Po 8 m-cach przerwy wracam do tabletek, bo juz nie moge wytrzymac bolu. Za kilka m-cy znow odstawie
$$$$ praca - prawdziwa zmora mojej egzystencji. Wzielam sie za szukanie nowej, bo objawy te same co sprzed roku - ciagla zlosc, frustracja oraz przekonanie ze wiekszosc ludzi jest glupia i niepotrzebna. Nowosc: miewam ataki paniki. Byc moze do konca szycia bede miala naprzemiennie prace fizyczne i biurowe, bo wszedzie mi zle po roku.
$$$$$ pisanie - pisze. Ciagle za malo.

Chyba tez potrzebuje troche czasu by na nowo sie rozpisac na blogu, wiec zakoncze cytatem z Guardiana:

 

The Guardian Guide, Saturday April 25 – Friday May 1, 2009, 'Newman, Hoffman, Redford and me' by Joe Queenan

'I was so programmed to fail. I had shown no signs of talent as a young man. I was an editor at the school literary magazine at Oberlin College, and I would anonymously submit my short stories. When the other editors – two brilliant girls – would read them, they would say, “We can't.

'cause our time is running out... - Onet.pl Blog

Emocji, przeżyć...Tak, coś w rodzaju pamiętnika.

Można zauważyć, że lubię zespół Muse. Chociaż 'lubię' to żałosne niedopowiedzenie roku. Żal mi ludzi (ale nie w takim sensie 'omg, jesteście beznadziejni'), którzy nie mają swojej muzyki, którą kochają. Ja mam to szczęście, że odkryłam zespół Muse i ich muzykę. Nie wiem czy można mnie teraz dobrze rozumieć, w skrócie można rzec, że żyję muzyką i bez niej nie umiałabym normalnie funkcjonować. Po prostu.

Kocham wszystko, co brytyjskie. Akcent, muzykę...Wszystko. Wielka Brytania to cudowny kraj.

Spis moich best band ever? Muse, Arctic Monkeys, Kasabian, Editors, Franz Ferdinand, czasami Akurat i jak mnie natchnie, Indios Bravos. Są jeszcze inne, jak Florence & The Machine, Serj Tankian, Placebo, happysad, White Lies i kilka innych.

Miło by było, jakby znalazł się ktoś, kto podziela moje pasje.

Kolejną jest keyboard. Nie gram profesjonalnie, tylko tyle, co sama się nauczę, a więc niezbyt wiele, ale kocham to. W momencie grania Exogenesis,part III Redemption wyłączam się i gram, gram, gram.

Jeszcze jedną jest czytanie. Chyba najbardziej lubię Stephena Kinga. Niesamowity gość, potrafi działać na psyche! Co ostatnio czytałam? Ostatnio Folwark Zwierzęcy, no i Rok.