O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Eden

Zeep's World

12:17 Dzień dzisiejszy podobno refleksyjnym być powinien. Ja jednak do refleksji zdolny już nie jestem. Fakt żem w ogóle dowlekł się do komputera zawdzięczać jeno możecie pomocy jednego z naszych „zaprzyjaźnionych” dilerów który wspomógł mnie nieco.
1. 11 to ponoć dzień wszystkich świętych. Nigdy nie poznałem nikogo świętego, sam również od tego daleki byłem. Nie obchodziłem tego dnia w sposób podobny do tradycyjnego - każdego roku o tej konkretnej porze wraz z Eden, Johnem i niezliczonym gronem wariatów obchodziliśmy nasze własne Halloween. Był to czas zabawy, dziwactw & przede wszystkim święto naszej perwersji. Dziś nie ma już „NAS” - ekipa rozsypała się w proch ,a ja wreszcie powód do użalania się mam swój własny.

Nie pomne gdym po raz ostatni w takiej ciszy wpatrywał się w odmęty sieci …

Kilka miesięcy temu moja najlepsza przyjaciółka straciła dziecko. Pomimo tego iż jego ojcem nie byłem, a nawet prawdopodobieństwo takie zajść wówczas nie.

Zeep's World - bloog.pl

, pomimo perypetii ostatnich traktuje nas w sposób w jaki przez lata istnienia ”familii” naszej traktowani byliśmy.
Przez tych godzin kilka znów staliśmy się lwami salonowymi, plasującymi się na najwyższych szczeblach hierarchii tak przecież dla nas ważnej . Brylując w towarzystwie na powrót byliśmy członkami tamtego świata- wyrafinowanymi potworami drwiącymi z wszystkiego & wszystkich. Na chwil parę zapomniałem o wydarzeniach ostatnich miesięcy, poczułem się jak gdyby cofnął się czas i nic nigdy nie uległo zmianie.
Popatrzyłem na Eden, znów była taka sama jak rok temu. Lodowata , wyniosła  ale również szalona i szczęśliwa :) Wszyscy ludzie którzy jeszcze kilka miesięcy temu żyli by Jej nadskakiwać-do swych zwyczajowych ról powrócili - robiąc wszystko  niemalże by się Jej przypodobać.
Tamtej nocy działo się wiele szokujących rzeczy- miało miejsce multum sytuacji dawniej dla nas oczywistych- dziś spotykanych rzadziej niż wówczas .
Nad ranem dopiero poczułem posmak  melancholii pewnej, przy czem nie był to smak żalu … Był.

Zanim niebo spadnie nam na głowy... - Onet.pl Blog

- Ja? Nic. Jak zresztą mogłam, ty niedorobiona fasolo? - uśmiechnęła się.
- Faktycznie, ktoś uderzył mnie od tyłu. - przypomniał sobie.
- A może to była moja noga? :>
- Zamknij się. O, mam od kogoś informację. - Wilk wstał z podłogi i odszedł kawałek od Demi. - "Tak, o co chodzi? To ty, Infer?"
- "Tak, Panie! Pierwsza część planu się powiodła, bez problemu podpaliliśmy karczmę!" - Z głosu małpy wynikało, że się potwornie cieszy.
- "Doskonale! Masz przy sobie Sevila?"
- "Tak, też w miarę dobrze wywiązał się ze swojego zadania."
- "A Eden?" - spytał wreszcie.
- "Zaraz to sprawdzimy, Panie!" Sevil, właź do środka! - rozkazał mu. - Znajdź Eden.
- Dobra. - mruknął, po czym zniknął w kłębach dymu. Po chwili wrócił. - Znalazłem ją, jest przygnieciona przez dużą belkę. - powiedział z uśmiechem.
- "Że co?!" - Alex wkurzył się, słysząc tekst jeża. - "Infer, weź mu przypierdol i przynieś mi go do fortecy!"
- "Nie ma sprawy." Sevilku, zabawimy się? <3 - spytał, podchodząc do niego.
- Sorry, ale ja nie jestem pedałem. ;/
Infer podszedł do chłopaka i mocno uderzył go w kark,.

Blog Kuri-kun Mastera :P

   Dodaj komentarz do wpisu „Shakugan no Shana II -> WTF!?!?!?!?!?!?!?!?!?!”
 • niedziela, 11 grudnia 2011
  • Eden no Ori

   Yo!

    

   Znowu ja =^.^=

   Tym razem nie będę się niczym chwalił, bo nie mam za bardzo czym :P

   No chyba że... nową genialną mangą!!!

    

   "O genialności Eden no Ori"

 • Eden lake

  m.a.d-esign

  In plan and section, with extension of key existing materials and finishes to retain some memory of its previous incarnation – while providing a significantly exp […]
 • Eden Hotel by Antonio Citterio Patricia Viel and Partners 12/04/2012
  Antonio Citterio Patricia Viel and Partners designed the Eden Hotel in Bormio, Italy. . The quite big volume of this project has been divided into a sequence of small buildings – high and narrow – that draws a sort of line upstream in the valley. Entirely covered with wood, with roofs in shingles, these volumes [...]
 • Urban Cubes by KLab Architecture 12/04/2012
  Cyclades the “Chora” the main village used to be mainly on a hill or a mountain in order to be protected from the pirates that were ruling the seas in the past centuries. The white cubes are built [...]
 • Lake House by Frederico Valsassina Architects 12/04/2012
  Frederico Valsassina Architects designed a lake house in Aroeira, Portugal. . This home is located in Homestead Aroeira, on the alignment of the Main Lake Golf Course. The deployment and disposition of the volumes of the “Lake House” result from the interplay between the remote to contiguous lots and existing trees. We wanted a home [...]
 • BA House by BAK Architects

 • Wojna ras- Opowiadanie o nienawiści między ludźmi spowodowaną kolorem skóry... - Onet.pl Blog

  Jak w innych częściach miasta, pełnych nienawiści i śmierci dla każdego kto pojawi się nieproszony w miejscu do którego nie wolno mu chodzić.

  -Może być problem z Tanją i Kirą. Pracują na jednej zmianie, a szef może nie dać im wolnego w tym samym czasie. -Lisa zmartwiła się.

  -Tanja na pewno coś wymyśli. Ona wspominała mi o wyjeździe nad Eden Lake już od miesięcy. Poza tym domek stoi już zbyt długo pusty ponieważ nikt nie ma czasu tam jeździć. -Kiedy skończyła spojrzała na drugą stronę ulicy i zamarła. Nie mogła się poruszyć przez to co ujrzała. Przez chwile myślała, że to wyobrażania płata jej figle. Przetarła oczy lecz wciąż widziała to samo.

  -Lindsay pracuje w swojej ciotki.